Adresy i cenniki usług

 • PRYWATNY GABINET LEKARSKI JOLANTA MATRAS-KAPIEC

  Wierzeje 25
  97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R

  Stanowczo odradzam!
  Dobrze,że w porę zmieniłam lekarza.
  Pani doktor prowadzi gabinet nie mając USG,nigdy nie robiła mi takich badań.To był mój najgorszy błąd chodzić tam 6 lat na wizyty!
  Problem kazała rozwiązać...pijąc przed okresem dużo wody.Według niej wszystko zawsze było ze mną ok.Na USG torbiele jajników niemalże 5 cm,skierowanie do szpitala na operację.Na obchodzie nawet na mnie nie spojrzała,podczas badania z resztą lekarzy udała,że mnie nie zna.Nieładnie Pani doktor!!!
  Kobietki zmieńcie lekarza,nie warto przepłacać to zdrowiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O

  Pani ,,doktor" jak to się wyżej wypisuje raczej nie posiada. Jest niekompetentna, przepisuje antybiotyki na lewo i prawo po 2 półtoramiesięczne kuracje w ciągu pół roku, 16-letniej dziewczynie przepisuje hormony odpowiednie dla kobiet w wieku 50 lat, jest wręcz okropna niby miła i sympatyczna a w ogóle nie wie co robi i jakie leki wypisuje i komu. Kiedy coś nie działa to przepisuje kolejne i kolejne i kolejne.... U mnie skoczyło się odwiedzinami na pogotowiu z zatruciem antybiotykami, pobytem w szpitalu w Łodzi, rozregulowanym cyklem miesiączkowym (po tych hormonach miesiączka trwała 3 tygodnie a za tydzień była nastepna 3-dniowa) oraz szeregiem nieprzyjemności, bólu i odwiedzaniem conajmniej kilku innych lekarzy. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S

  Witam

  Chodziłam do kilku lekarzy, ale Pani doktor jako jedyna zaproponowała żeby zrobic posiew zeby wiedziec jakie leki przepisac. Bardzo miła, sypmatyczna kobieta. Jak narazie nie mam zadnych zastrzezen.
  Polecam.

 • A

  Polecam.Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Prowadziła moje dwie ciąże.Bardzo mi pomogła w trakcie trwania ciąży a także podczas jednego i drugiego porodu.Naprawdę polecam tę Panią

 • Byłam na pierwszej wizycie i nie wiem dlaczego, aż tak się bałam.Pani doktor miła, uprzejma,ciepła i delikatna przy badaniu.Porozmawiała ze mną, odpowiedziała na pytania, a w trakcie badania mówiła kiedy co i jak będzie robić.Zobaczymy jak będzie dalej, ale pierwsze wrażenie pozytywne. No i co najważniejsze w trakcie wizyty nie patrzyła nerwowo na zegarek z myślą, że kolejne pacjentki czekają za drzwiami!

 • Miła i sympatyczna, ale w szpitalu nie interesuje się pacjentem. U mojej żony przetrzymała ciąże do zielonych wód i teraz dziecko ma upośledzenie umysłowe.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P.doktor to świetny fachowiec o ludzkim współczuciu,szkoda że nie posiada specjalizacji z endokrynologii nie musiałabym szukać innego lekarza do chorej tarczycy ;(
  polecam!!!

 • "Dobry lekarz" kiedy nie dzieje się nic nadzwyczajnego, kiedy wszystko przebiega prawidłowo. Wszelkie patologie przekraczają umiejętności pani doktor. Fakt- jest miła i uprzejma nawet w szpitalu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niezwykle miła i sympatyczna osoba. Chodzę do niej od kilku lat. Prowadziła moją ciążę. Po każdym zleconym badaniu dokładnie omawiała i obiaśniała wszystkie wyniki. W szpitalu jak najbardziej interesuje się pacjentkami.

 • Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Bardzo dobrze prowadzi ciążę i zajmuje się swoimi pacjentkami. POLECAM !!!!!!!!

Jesteś tym lekarzem?

69

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

110

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.