Jolanta Matras-Kapiec

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Jolanta Matras-Kapiec przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Jolanta Matras-Kapiec to jeden z 38 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Piotrków Trybunalski na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 110 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • PRYWATNY GABINET LEKARSKI JOLANTA MATRAS-KAPIEC

  Wierzeje 25
  97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

  101
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Stanowczo odradzam!
  Dobrze,że w porę zmieniłam lekarza.
  Pani doktor prowadzi gabinet nie mając USG,nigdy nie robiła mi takich badań.To był mój najgorszy błąd chodzić tam 6 lat na wizyty!
  Problem kazała rozwiązać...pijąc przed okresem dużo wody.Według niej wszystko zawsze było ze mną ok.Na USG torbiele jajników niemalże 5 cm,skierowanie do szpitala na operację.Na obchodzie nawet na mnie nie spojrzała,podczas badania z resztą lekarzy udała,że mnie nie zna.Nieładnie Pani doktor!!!
  Kobietki zmieńcie lekarza,nie warto przepłacać to zdrowiem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pani ,,doktor" jak to się wyżej wypisuje raczej nie posiada. Jest niekompetentna, przepisuje antybiotyki na lewo i prawo po 2 półtoramiesięczne kuracje w ciągu pół roku, 16-letniej dziewczynie przepisuje hormony odpowiednie dla kobiet w wieku 50 lat, jest wręcz okropna niby miła i sympatyczna a w ogóle nie wie co robi i jakie leki wypisuje i komu. Kiedy coś nie działa to przepisuje kolejne i kolejne i kolejne.... U mnie skoczyło się odwiedzinami na pogotowiu z zatruciem antybiotykami, pobytem w szpitalu w Łodzi, rozregulowanym cyklem miesiączkowym (po tych hormonach miesiączka trwała 3 tygodnie a za tydzień była nastepna 3-dniowa) oraz szeregiem nieprzyjemności, bólu i odwiedzaniem conajmniej kilku innych lekarzy. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Witam

  Chodziłam do kilku lekarzy, ale Pani doktor jako jedyna zaproponowała żeby zrobic posiew zeby wiedziec jakie leki przepisac. Bardzo miła, sypmatyczna kobieta. Jak narazie nie mam zadnych zastrzezen.
  Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam.Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Prowadziła moje dwie ciąże.Bardzo mi pomogła w trakcie trwania ciąży a także podczas jednego i drugiego porodu.Naprawdę polecam tę Panią

 • neutralny

  Byłam na pierwszej wizycie i nie wiem dlaczego, aż tak się bałam.Pani doktor miła, uprzejma,ciepła i delikatna przy badaniu.Porozmawiała ze mną, odpowiedziała na pytania, a w trakcie badania mówiła kiedy co i jak będzie robić.Zobaczymy jak będzie dalej, ale pierwsze wrażenie pozytywne. No i co najważniejsze w trakcie wizyty nie patrzyła nerwowo na zegarek z myślą, że kolejne pacjentki czekają za drzwiami!

 • bardzo słaby

  Miła i sympatyczna, ale w szpitalu nie interesuje się pacjentem. U mojej żony przetrzymała ciąże do zielonych wód i teraz dziecko ma upośledzenie umysłowe.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  P.doktor to świetny fachowiec o ludzkim współczuciu,szkoda że nie posiada specjalizacji z endokrynologii nie musiałabym szukać innego lekarza do chorej tarczycy ;(
  polecam!!!

 • słaby

  "Dobry lekarz" kiedy nie dzieje się nic nadzwyczajnego, kiedy wszystko przebiega prawidłowo. Wszelkie patologie przekraczają umiejętności pani doktor. Fakt- jest miła i uprzejma nawet w szpitalu.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Niezwykle miła i sympatyczna osoba. Chodzę do niej od kilku lat. Prowadziła moją ciążę. Po każdym zleconym badaniu dokładnie omawiała i obiaśniała wszystkie wyniki. W szpitalu jak najbardziej interesuje się pacjentkami.

 • neutralny

  a ile bierze za wizytę?