Umów wizytę 1939 odwiedzin w ciągu 30 dni

SZANOWNI PAŃSTWO, Istnieje przekonanie, iż " skóra człowieka pokazuje jego stan zdrowia". Bardzo ważne w mojej praktyce zawodowej jest przekazanie pacjentowi w sposób jasny- wiadomości… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
162 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jasno wyjaśniła przyczynę pochodzenia dolegliwości oraz wskazała ich pochodzenie. Określiła sposób postępowania, aby ich uniknąć na przyszłość. co do skuteczności zastosowanych medykamentów nie mogę się wypowiedzieć ze względu na upływ zaledwie pół dnia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo inteligentna z duzym zapasem wiadomości na temat danej choroby zetelna w tym co robi. Bardzo miłe podejście do dziecka jako pacjenta jak i rodzica dla mnie super bardzo polecam. Co do rezultatu w leczeniu u mojego synka to jeszcze trosze do dalszej wypowiedzi gdyż wizyta była wczoraj dnia 12.03.2018 pozdrawiam wszystkie mamy i pacjentów którym doskwiera problem skurny jak i uszanowanie i ukłon do lekarza bardzo dziękuję pani doktor za pomoc. Wdzięczna mama Magdalena z synem Aleksandrem

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2018-03-14

  Dziękuje Pani Magdo... Rodzic współpracujący z lekarzem to wymarzony rodzic ..
  Pozdrawiam serdecznie

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Pani Doktor bardzo miła i kompetentna,szybka i trafnie postawiona diagnoza,do problemu podeszła profesjonalnie i rzeczowo,szczegółowo wyjaśniła jaka jest przyczyna,oby więcej takich lekarzy pozdrawiam Beata

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to fachowiec najwyższej klasy. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Doradziła kilka rozwiązań moich problemów. Teraz tylko będę stosować się do jej zaleceń i myślę, że będzie ok ????! Polecam!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: dermoskopowa ocena znamion całego ciała

  Z wizyty u Pani doktor jest bardzo zadowolona, będą polecać panią doktor wszystkim moim znajomym. Na wizytę zgłosiłam się celem zbadania wszystkich znamion. Pani doktor oprócz tego zwróciła uwagę na inne problemy skórne i poleciła mi jakie badania powinnam wykonać oraz jakich kosmetyków używać,na.co zwracać uwagę itp. Na pewno jeszcze za jakiś czas wrócę na ponowną kontrolę .

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2018-02-25

  Zapraszam. Pozdrawiam serdecznie

 • Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: Nawrót zmian skórnych po poprzedniej wizycie 1,5 roku wcześniej

  Pani Doktor jest pierwszą spośród wszystkich dermatologów (z którymi miałam do czynienia przez ok. 10 lat), która zdiagnozowała u mnie nieuleczalną łuszczycę. Każdy to podejrzewał, ale nikt nie postawił diagnozy wprost. Dostałam lek na zaleczenie, wskazówki i kontakt mailowy, w razie gdyby owy lek nie przyniósł rezultatów. Jako człowiek - sympatyczna i otwarta :) Jako, że choroby nie da się wyleczyć, trudno powiedzieć cokolwiek o skuteczności leczenia zleconego przez Panią Doktor, jednak jestem przekonana, że opinie i oceny mówią same za siebie :) zatem polecam i pozdrawiam!

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2018-02-11

  Pani Dario, dziękuje za zaufanie ...mam nadzieje ze wspólnie opanujemy Pani chorobę . Pozdrawiam serdecznie

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Byłam u pani doktor jakieś 3 tygodnie temu. Miałam problem mocno przesuszonej skóry w kącikach ust. Preparaty i lek od Pani Doktor podziałały, a przy tym zwróciła też uwagę na inne pielęgnacyjne czynności związane ze skórą. Jeśli w przyszłości będę mieć jakąś dolegliwość dermatologiczną udam się na wizytę do Pani Doktor. Polecam. Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze. :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pieprzyk

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Czułam się jakbym zawracała lekarce głowę to raz, a dwa nieznającym sprzeciwu, nakazującym tonem do mnie się zwracała. Zleciła usunięcia pieprzyka na plecach tylko dlatego, że jest na plecach i inny niż inne...a przecież to tylko 2-3szwy. A może dla mnie mającej łącznie blizn po ok 60 szwach dwa robią różnicę. Bardzo nie przyjemna wizyta. Wizyta była na NFZ.

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2018-02-05

  Pani Małgorzato
  Trafiła Pani do mnie jako lekarza, który od ponad 15 lat zajmuje się dermatoskopią i oceną znamion barwnikowych. Ze wskazań - została Pani skierowana na usunięcie zmiany, żeby w przyszłości nie rozwinęła Pani czerniaka lub innego nowotworu skóry. I dlatego kierowałam Panią do dermatochirurga, żeby blizna nie wyglądała jak inne.
  Decyzja należy do Pani.
  Z poważaniem

 • P
  Lokalizacja: NZOZ Awimed

  Pani mało sympatyczna. Cała wizyta odbyła się tak naprawdę "zza biurka". Z kilku problemów praktycznie żaden nie został rozwiązany co skończyło się odsyłaniem do innych specjalistów albo dość nie miłych lekceważeniem mnie. Z gabinecie czułam się bardzo niekomfortowo. Niestety nie polecam

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2018-02-01

  Szanowna Pani Paulo, poradę dermatologiczną nie " zza biurka " Pani otrzymała ....a z innymi schorzeniami niedermatologicznymi została Pani skierowana do lekarzy innych specjalności. Przykro mi ale zajmuje się wyłącznie leczeniem chorób dermatologicznych i wenerologicznych.
  Z poważaniem

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Szczegółowo podeszła do problemu i zleciła dodatkowe badania. Polecę ją każdemu mojemu znajomemu z podobnym problemem jak ja.

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2018-01-30

  Pani Asiu- wspólnie damy radę i obie będziemy zadowolone z efektów leczenia. Pozdrawiam serdecznie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • SZANOWNI PAŃSTWO,
  Istnieje przekonanie, iż " skóra człowieka pokazuje jego stan zdrowia". Bardzo ważne w mojej praktyce zawodowej jest przekazanie pacjentowi w sposób jasny- wiadomości dotyczących choroby, jej leczenia i stosowanie odpowiedniej pielęgnacji.
  Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Ponad 7 lat pracowałam w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy. Obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy. Oprócz klasycznej dermatologii zajmuje się również dermatologią onkologiczną a w szczególności dermoskopową diagnostyką znamion barwnikowych, czerniaków i raków skóry. Z tego powodu systematycznie poszerzam swoją wiedzę w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobyte na oddziale dermatologicznym oraz w poradniach dermatologicznych rozszerzam o staże zagraniczne w specjalistycznych klinikach: m.in. w Reggio Emilio (Włochy) oraz w Grazie (Austria), gdzie pod okiem ekspertów szkoliłam się z zakresu dermatologii, dermoskopowej diagnostyki znamion barwnikowych i onkologii dermatologicznej. Ponadto przez kilka lat byłam koordynatorem programów zdrowotnych poświęconych profilaktyce czerniaka na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jak również całego kraju. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych takich jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, choroby alergiczne skóry, grzybice, wypadania włosów, choroby paznokci jak również diagnostyką chorób przenoszonych drogą płciową. W kręgu moich zainteresowań znajduje się również Dermatologia Estetyczna, która w niektórych przypadkach bywa rownież uzupełnieniem leczenia. Obecnie kończę drugą specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej, która w niektórych schorzeniach będzie doskonałym uzupełnieniem leczenia dermatologicznego.

  SZANOWNI PAŃSTWO ,
  OD DNIA 1 MARCA MOŻECIE SIĘ PAŃSTWO RÓWNIEŻ REJESTROWAĆ do mnie przez stronę internetową kliniki www.mostowa4.pl (wybierając na stronie zakładkę UMÓW SIĘ, następnie nazwisko specjalisty i datę wizyty ) telefonicznie (numery dostępne na naszej stronie internetowej www.mostowa4.pl) lub przez portal znany lekarz.pl.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla wyróżniających sie studentów ( studia doktoranckie)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż zagraniczny z dermoskopii zmian barwnikowych i niebarwnikowych - Reggio Emilia (Włochy)03. 2013r.
 • staż zagraniczny z onkologii dermatologicznej - Graz (Austria) 06.2016 r.

Zdjęcia