SZANOWNI PAŃSTWO,
Istnieje przekonanie, iż " skóra człowieka pokazuje jego stan zdrowia". Bardzo ważne w mojej praktyce zawodowej jest przekazanie pacjentowi w sposób…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • SZANOWNI PAŃSTWO,
  Istnieje przekonanie, iż " skóra człowieka pokazuje jego stan zdrowia". Bardzo ważne w mojej praktyce zawodowej jest przekazanie pacjentowi w sposób jasny- wiadomości dotyczących choroby, jej leczenia i stosowanie odpowiedniej pielęgnacji.
  Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Ponad 7 lat pracowałam w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy. Obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy. Oprócz klasycznej dermatologii zajmuje się również dermatologią onkologiczną a w szczególności dermoskopową diagnostyką znamion barwnikowych, czerniaków i raków skóry. Z tego powodu systematycznie poszerzam swoją wiedzę w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobyte na oddziale dermatologicznym oraz w poradniach dermatologicznych rozszerzam o staże zagraniczne w specjalistycznych klinikach: m.in. w Reggio Emilio (Włochy) oraz w Grazie (Austria), gdzie pod okiem ekspertów szkoliłam się z zakresu dermatologii, dermoskopowej diagnostyki znamion barwnikowych i onkologii dermatologicznej. Ponadto przez kilka lat byłam koordynatorem programów zdrowotnych poświęconych profilaktyce czerniaka na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jak również całego kraju. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych takich jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, choroby alergiczne skóry, grzybice, wypadania włosów, choroby paznokci jak również diagnostyką chorób przenoszonych drogą płciową. W kręgu moich zainteresowań znajduje się również Dermatologia Estetyczna, która w niektórych przypadkach bywa rownież uzupełnieniem leczenia. Obecnie kończę drugą specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej, która w niektórych schorzeniach będzie doskonałym uzupełnieniem leczenia dermatologicznego.

  SZANOWNI PAŃSTWO ,
  OD DNIA 1 MARCA MOŻECIE SIĘ PAŃSTWO RÓWNIEŻ REJESTROWAĆ do mnie przez stronę internetową kliniki www.mostowa4.pl (wybierając na stronie zakładkę UMÓW SIĘ, następnie nazwisko specjalisty i datę wizyty ) telefonicznie (numery dostępne na naszej stronie internetowej www.mostowa4.pl) lub przez portal znany lekarz.pl.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla wyróżniających sie studentów ( studia doktoranckie)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż zagraniczny z dermoskopii zmian barwnikowych i niebarwnikowych - Reggio Emilia (Włochy)03. 2013r.
 • staż zagraniczny z onkologii dermatologicznej - Graz (Austria) 06.2016 r.

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
139 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła Pani Doktor pozwala odczuć, że jest rzeczywiście zainteresowana konkretnym pacjentem. Leczenie skuteczne, adekwatne do indywidualnej sytuacji, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Dokladnie wyjaśniony plan leczenia na przyszłość i sposoby na poradzenie sobie z ewentualnymi przeszkodami.
  Szczerze polecam!

 • Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Bardzo polecam dr Maciejewską :) poprowadziła leczenie mojego trądziku po innym dermatologu, wszystko wytłumaczyła i zleciła dodatkowe badania dzięki którym dowiedziałam się o innych chorobach. Do takich lekarzy miło się wraca!

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2017-10-16

  Na takich pacjentów miło się czeka ...) udanych wakacji Pani Paulino)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Byłam u Pani doktor z córką. Jestem bardzo zadowolna z wizyty. Dokładne badanie, porada oraz dobranie kosmetyków i leków. W 100% spełnienie moich oczekiwań. Bardzo miła atmosfera. Pelen profesjonalizm.

 • A
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno - Zakaźny im. Tadeusza Browicza w BydgoszczyUsługa: trądzik

  brak słów żeby opisać Panią doktor. Przyszłam po nieudanym, długim i błędnym leczeniu u innego dermatologa- bez szczególnej nadziei na poprawę. 4 miesiące a moja cera jest tak piękna, jak jeszcze nie była. Polecam i wizytę prywatnie i NFZ. Takie samo podejście (co rzadko się zdarza).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Pani doktor bardzo konkretna, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Minus wizyty - długi czas oczekiwania w poczekalni, mimo umówionej godziny wizyty. Mimo to, polecam!

  dr n. med. Jolanta Maciejewska2017-10-02

  Szanowna Pani Lauro, proszę mi wierzyć, ale ja też czasami się irytuje jak mam gdzieś czekać 15-20minut. Mimo wydłużenia przerw między pacjentami zdarzają się sporadycznie takie sytuacje. Wynika to z faktu, że każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia i wtedy zamiast 20 min robi się 30-45 min.
  Mogę tylko Panią przeprosić. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: nawracające czyraki w okolicy intymnej

  Pani Doktor bardzo konkretna. Ma przyjazne podejście do pacjenta. Znalazła dobre rozwiązanie sytuacji w której się znalazłam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Pani Doktor już jest bardzo konkretna, stawia trafne diagnozy i wszystko dokładnie wyjaśnia. Profesjonalne podejście w bardzo miłej atmosferze :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: problemy skórne

  bardzo sympatyczna Pani doktor, konkretna i przekonująca. Po tygodniu od wizyty mogę stwierdzić, że taktyka leczenia problemów skórnych, zaleconych przez Pani doktor, jest bardzo efektywna. skóra zmieniła swój wygląd, inaczej funkcjonuje i ja mam świetne samopoczucie. Polecam jak najbardziej!

 • Pani doktor bardzo sympatyczna.Z uwagą słucha. Ma bardzo dużą wiedzę.Dokładnie wyjaśnia swoja diagnozę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że trafiłam na wizytę do Pani Doktor Maciejewskiej. Wyszłam z gabinetu z nadzieją na wyleczenie mojej przypadłości. Pani Doktor to bardzo sympatyczna, profesjonalna i konkretna osoba, godna polecenia. Lekarz z powołania.