dr n. med.

Jolanta Maciejewska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

183 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 303 odwiedziny w ciągu 30 dni

SZANOWNI PAŃSTWO, Istnieje przekonanie, iż " skóra człowieka pokazuje jego stan zdrowia". Bardzo ważne w mojej praktyce zawodowej jest przekazanie pacjentowi w sposób jasny- wiadomości… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
183 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Przemiła konsultacja , profesjonalna, rzeczowa. Leki które mi przepisala pani doktor przyczyniły się w znacznym stopniu do poprawy wyglądu mojej skóry co za tym idzie mojej samooceny :)

  Jolanta Maciejewska2018-07-17

  Pani Magdo cieszę się, że mogłam przyczynić się do tej samooceny:)))
  Pozdrawiam

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: dermoskopowa ocena znamion całego ciała

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i zdecydowanie się nie zawiodłam. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor to kompetentna osobą z dużą wiedzą. Wszystkim serdecznie polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: problemy skórne nastoletniego syna

  Polecam lekarza z uwagi na rzeczowa i bardzo fachowa pomoc w problemie. Dokładne zbadanie pacjenta oraz szeroki wywiad. Lekarz zaproponowała w próbkach produkty do przetestowania oraz omówiła szczegółowo sposoby rozwiązania problemu.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4

  Polecam Panią Doktor - dokładne wysłuchanie dolegliwości, precyzyjne badanie i pomoc. Cena również atrakcyjna jak na wizytę prywatną.

  Jolanta Maciejewska2018-06-26

  Cieszę się, że mogłam pomóc .
  Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo konkretna. Mój problem od razu został zauważony. Pani Doktor nie ograniczyła się tylko do wystawienia recepty ale pokierowała mnie na dalsze badania zwracając uwagę na inny problem. Polecam!

  Jolanta Maciejewska2018-06-26

  Staram się w mojej praktyce lekarskiej spojrzeć na pacjenta całościowo ....i znaleźć przyczynę choroby ....a nie tylko leczyć jej objawy.
  Pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Pani dr to specjalistka w swojej dziedzinie. Bardzo kompetentna, miła i fachowo tłumaczy. Ma czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Znalazłam dermatologa, do którego będę wracała.

  Jolanta Maciejewska2018-06-26

  Dziękuje za zaufanie. Pozdrawiam

 • G
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4

  Pani Doktor niezwykle kompetentna, z uwagą prowadzi wywiad medyczny, słucha pacjenta, wyjaśnia zawiłe kwestie. Zaplanowała plan diagnostyki i leczenia. Jej bezpośredniość i życzliwość ułatwiają kontakt z pacjentem, powodują, że wizyta nie niesie traumatycznych przeżyć.

  Jolanta Maciejewska2018-06-26

  Staram się oferować swoim pacjentom opiekę lekarską, jaką sama chciałabym otrzymać w razie potrzeby.
  Pozdrawiam Pani Grażyno

 • K
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Przyjechałam do Pani doktor z Polecenia. Znalazłam ja w Internecie zapisałam się na wizytę. Przyjechałam 222 km do Bydgoszczy żeby zasięgnąć porady . Jestem zadowolona z pierwsze wizyty i mogę polecić tą Panią każdemu kto ma problemy Dermatologiczne .
  Kompetentna Pani Doktor i zna się na tym co robi. Widać że jest stworzona do bycia Dermatologiem. Dziękuję za skierowanie mnie do szpitala i fachową poradę.

 • S
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: porada dermatologiczna

  Pani doktor fenomenalna Bardzo miła i kompetentna. To była moja pierwsza wizyta i to wystarczyło żebym z czystym sumieniem mogła każdemu polecic panią dermatolog! Jakby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta, dawał tyle cennych wskazówek i jednym rzutem oka oceniał co mu dolega to każdy byłby zadowolony z wizyt. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: badania diagnostyczne

  Pani doktor bardzo miła. Przeprowadziła szczegółowy wywiad. Postawiła trafną diagnozę. Udzieliła bardzo konkretnych porad (zalecenia zapisała). Polecam tego lekarza

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • SZANOWNI PAŃSTWO,
  Istnieje przekonanie, iż " skóra człowieka pokazuje jego stan zdrowia". Bardzo ważne w mojej praktyce zawodowej jest przekazanie pacjentowi w sposób jasny- wiadomości dotyczących choroby, jej leczenia i stosowanie odpowiedniej pielęgnacji.
  Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Ponad 7 lat pracowałam w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy. Obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy. Oprócz klasycznej dermatologii zajmuje się również dermatologią onkologiczną a w szczególności dermoskopową diagnostyką znamion barwnikowych, czerniaków i raków skóry. Z tego powodu systematycznie poszerzam swoją wiedzę w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobyte na oddziale dermatologicznym oraz w poradniach dermatologicznych rozszerzam o staże zagraniczne w specjalistycznych klinikach: m.in. w Reggio Emilio (Włochy) oraz w Grazie (Austria), gdzie pod okiem ekspertów szkoliłam się z zakresu dermatologii, dermoskopowej diagnostyki znamion barwnikowych i onkologii dermatologicznej. Ponadto przez kilka lat byłam koordynatorem programów zdrowotnych poświęconych profilaktyce czerniaka na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jak również całego kraju. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych takich jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, choroby alergiczne skóry, grzybice, wypadania włosów, choroby paznokci jak również diagnostyką chorób przenoszonych drogą płciową. W kręgu moich zainteresowań znajduje się również Dermatologia Estetyczna, która w niektórych przypadkach bywa rownież uzupełnieniem leczenia. Obecnie kończę drugą specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej, która w niektórych schorzeniach będzie doskonałym uzupełnieniem leczenia dermatologicznego.

  SZANOWNI PAŃSTWO ,
  OD DNIA 1 MARCA MOŻECIE SIĘ PAŃSTWO RÓWNIEŻ REJESTROWAĆ do mnie przez stronę internetową kliniki www.mostowa4.pl (wybierając na stronie zakładkę UMÓW SIĘ, następnie nazwisko specjalisty i datę wizyty ) telefonicznie (numery dostępne na naszej stronie internetowej www.mostowa4.pl) lub przez portal znany lekarz.pl.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla wyróżniających sie studentów ( studia doktoranckie)

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż zagraniczny z dermoskopii zmian barwnikowych i niebarwnikowych - Reggio Emilia (Włochy)03. 2013r.
 • staż zagraniczny z onkologii dermatologicznej - Graz (Austria) 06.2016 r.

Zdjęcia