dr

Jolanta Bojko-Jaworska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 1557 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą II stopnia neurologii dziecięcej. Zajmuję się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami neurologicznymi. Jestem starszym asystentem w Klinice Neurologii Dziecięcego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: bóle głowy i brak koncentracji

  Bardzo miła i uprzejma pani doktor. Zbadała dziecko od góry do dołu, cierpliwie wysłuchała z jakim problemem przyjechaliśmy, a przede wszystkim dokładnie wszystko wyjaśniła. Ważne!!! Lekarka nie zbywa pacjentów tylko stara się im pomóc.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kontrola wczesniaka

  Bardzo miła,ciepla,cierpliwa osoba,wyjasnia wszelkie wątpliwości,odpowiada na wszystkie pytania,polecamy wizytę u Pani doktor.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor dokładnie zbadała moje dziecko, bez pospiechu. Spokojnie wysłuchała co mnie niepokoi . Na wszystkie pytnia odpowiada i doradza. Jesli jest taka potrzeba pokieruje dalej. Polecam !!!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Polecam pania doktor. Super podejscie do dzieci. Pani doktor wysluchala wszystkich naszych obaw. Odpowiedziala na kazde pytanie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to sympatyczny człowiek, atmosfera w czasie wizyty była bardzo miła. Pani doktor bardzo dokładnie zbadala córkę, zachowując wszelkie środki ostrożności (córka ma 3 mce). Nie nalegala na kolejne badania, jedynie zasugerowała słuszność ich wykonania. Zdecydowanie polecam wizyty u Pani doktor.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TulipanUsługa: badanie niemowląt i dzieci

  Pani doktor wykazała się pełnym profesjonalizmem w trakcie wizyty. Z niezwykłą precyzją, dbałością i delikatnością przebadała nasze 4 mc dziecko. Udzieliła również wyczerpujących informacji na temat jego stanu zdrowia. W trakcie wizyty panowała miła atmosfera. Polecam
  z czystym sumieniem korzystanie z usług pani doktor.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TulipanUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i otwarta. Przeprowadziła dokładny wywiad, sprawdziła dokumentację ze szpitala, wysłuchała wszelkich obaw i wykonała dokładne badanie. Nie straszyła, nie zlecała zbędnych badań, konkretnie wszystko wyjaśniła. Dodatkowo, bardzo miło podeszła do dziecka :-)
  Polecam z czystym sumieniem :-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pani doktor uważnie wysłuchała dlaczego przybyłyśmy z córka i dokładnie ja przebadała pod katem neurologicznym. Podała miejsca i telefony do miejsc gdzie mozna wykonać eeg we śnie u dziecka. Godna polecenia, kontaktowa osoba.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TulipanUsługa: badanie niemowląt i dzieci

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Lekarz rzeczowy,ludzkie podejście do małego pacjenta. Uzyskaliśmy odpowiedź na interesujące nas pytania.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Niestety jestem zawiedziona wizyta u Pani doktor. Nie została rozpoznana angina u siedmiomiesiecznego dziecka. Po 3h musiałam wrócić do przychodni, ponownie zapłacić za wizytę(!) Żeby kolejna Pani stwierdziła zapalenie gardła. Pani doktor nie przyznała się do tego że źle rozpoznala chorobę. Nie polecam.

  Jolanta Bojko-Jaworska2017-11-16

  Dziecko zostało zbadane bardzo dokładnie , zarówno pediatrycznie jak i neurologicznie . Mama otrzymała zalecenia i skierowania na ew. badania . Wróciła do przychodni po kilku godzinach , kiedy już mnie nie było .
  Skoro była Pani niezadowolona lub miała wątpliwości można było rozmawiać podczas wizyty .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą II stopnia neurologii dziecięcej. Zajmuję się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami neurologicznymi. Jestem starszym asystentem w Klinice Neurologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie (DSK)

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Non-ketotic hyperglycinemia as the cause of infant seizures--the case study.

Zdjęcia