Lek.

Jolanta Biernat

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Wspaniały lekarz, pani doktor jest pełna empatii i zrozumienia przy tym jest bardzo dobrym fachowcem. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Dzięki opiece i rozpoznaniu pani doktor, moja babcia ma wszczepiony rozrusznik i teraz czuje się dobrze. Oby więcej takich dobrych specjalistów.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Wspaniały lekarz, pani doktor jest pełna empatii i zrozumienia przy tym jest bardzo dobrym fachowcem. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Dzięki opiece i rozpoznaniu pani doktor, moja babcia ma wszczepiony rozrusznik i teraz czuje się dobrze. Oby więcej takich dobrych specjalistów.

  • O

   Pani Doktor jet przemiłą i kompetentną osobą. Gdy wszyscy rozkładali ręce nad moimi dolegliwościami tylko ona jedna wciągu miesiąca przebadała mnie od stóp do głów wykazując się dużą cierpliwością i pełnym zaangażowaniem. Zawsze można do niej zadzwonić, poprosić o radę. Dla każdego pacjenta ma serce na dłoni! Dziękuje losowi, że trafiłam na p. Doktor.

  • K

   Pani dr. jest wspaniałym lekarzem i wyjątkowym człowiekiem. Miła dla każdego pacjenta ,uśmiechnięta ,dodaje otuchy,wykazuje troskę i czyni wszystko , aby skutecznie leczyć*.**Tak bardzo dużo zawdzięczam Pani *Doktor.* --- Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dedykuje P.Doktor wiersz ks. Jana TWARDOWSKIEGO; ''Pomódlmy się w Noc Betlejemską,w
   Noc Szczęśliwego Rozwiązania,by wszystko się nam rozplątało, węzły, konflikty, powikłania. Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki,własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak .kukiełki ''

  • G

   Pani dr Biernat jest wyjątkowo wybitną osobą. Nie dość że świetny specjalista to jeszcze wrażliwy człowiek, który swoją życzliością wspomaga leczenie. Nadmieniam,że skutecznie, czego nie mogę powiedzieć o moich poprzednich kardiologach z S-ca. Na skutek leczenia przez p. dr Biernat stan mojego zdrowia poprawił się znacznie.Polecam z czystym sumieniem.

  • G

   Celna diagnoza i optymalnie dobrane leczenie. Gorąco polecam każdemu Panią dr. Biernat

  • G

   Jak dotąd nie spotkałem się z taką kompetencją i profesjonalizmem w całym środowisku lekarskim. Człowiek o wybitnej wiedzy i doświadczeniu co w połączeniu z ludzkim podejściem do pacjenta, z umiejętnością słuchania, uprzejmością i wysoką kulturą osobistą sprawia, iż jest to najlepszy specjalista w swym fachu.
   Jestem mu ogromnie wdzięczny za to co dla nas uczynił i za zaangażowanie, na które nie stać przeciętnego lekarza.

   Gorąco polecam.

  • G

   nie dośc,że umie rozpoznac chorobe(zaraz zorientowal sie co jest),potrafi leczyc,to jeszcze wytlumaczy na czym polega choroba i normalnie porozmawia z czlowiekiem.

  • A

   Wysokiej klasy specjalista. Kompetentny, wysoka kultura i olbrzymie zainteresowanie pacjentem. Super lekarz i super człowiek (ludzki jak to sie zwyklo mowic),wyslucha,wytlumaczy a przede wszystkim potrafi naprawde pomoc,zarowno w chorobie, jak i psychicznie-podtrzymac na duchu,pocieszyc. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy kardiologicznej i nie tylko.

  • O

   wyczucie i ogromne doswiadczenie, a przy tym normalne ludzkie podejscie do pacjenta.ciezko dzis spotkac takich lekarzy.

  • S

   Jestem młodą osobą, która od kilku lat lat leczy się na nadciśnienie. Lekarze do których chodziłam do tej pory zapisywali leki i nic więcej. Natomiast dr Biernat zrobiła wszystkie badania, wyjaśniła co jest i jakie będzie leczenie, do tego rozmawia się z nią jak ze znajomą osobą, a nie obcym lekarzem. Profesjonalizm w pełnym słowa znaczeniu!!!