Umów wizytę 1209 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem stomatologiem, posiadam dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych oraz również jestem lekarzem specjalizującym się w medycynie estetycznej. Studiowałam medycynę… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (327)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem stomatologiem, posiadam dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych oraz również jestem lekarzem specjalizującym się w medycynie estetycznej. Studiowałam medycynę na Wydziale Lekarskim oraz Wydziale Stomatologicznym w Szczecinie, Berlinie i Kielu. Dodatkowo prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Moja praktyka zawodowa obejmuje 23 lata. 14 lat byłam pracownikiem naukowym Pomorskiej Akademii Medycznej. Jestem autorem wielu publikacji naukowych, publikowanych w czasopismach medycznych, recenzowanych w Polsce i za granicą. Byłam zaangażowana w program Lekarze bez granic na terenie Afryki i Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu. Odbyłam szereg praktyk i kursów na terenie naszego kraju, jak również za granicami Polski. Od 1997 roku prowadzę prywatny Gabinet Stomatologiczny w Szczecinie, w dzielnicy Pogodno o nazwie Dental-Med, którego nazwa chroniona jest patentem Rzeczpospolitej Polskiej.

  Świadczę usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

  Pracuję na sprzęcie oraz wykorzystuję materiały renomowanych marek, najwyższej jakości, by zapewnić moim Pacjentom kompleksowe i rzetelne leczenie.

  Zapewniam konkurencyjne ceny, oferując jednocześnie najwyższą jakość leczenia stomatologicznego. Oferuję również indywidualnie umawiane terminy wizyt w dni świąteczne oraz nietypowe godziny przyjęć, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureatka konkursu ISIC; zajęcie pierwszego miejsca w ogólnoświatowym konkursie z zakresu chirurgii ręki
 • obrona doktoratu vox populi
 • THOMSON REUTERS MASTER JOURNAL LIST
 • ukończenie studiów medycznych z wyróżnieniem
 • Who is who Philadelphia,USA
 • Médecins Sans Frontières
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • niemiecki

Staże

 • Freie Universität Berlin
 • Christian-Albrechts-Universität zu Kiel
 • VITA Zahnfabrik H. Rauter GmbH & Co. KG
 • Warszawska Akademia Medyczna Katedra i Zakład Protetyki Stomatologicznej
 • Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.Warszawa
więcej

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
146 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. ZiółkowskaUsługa: badanie stomatologiczne

  Świetne miejsce, estetycznie z zachowaniem wszelkich zasad dotyczących higieny, Pani Doktor Joanna w profesjonalny i bardzo przyjazny sposób opisywała etapy postępowania oraz jak się przygotować do zabiegu. Bezproblemowy kontakt. Polecam :)

 • Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. ZiółkowskaUsługa: leczenie próchnicy

  U Pani Asi leczę się od lat, ujęła mnie indywidualnym podejściem i niezwykłym profesjonalizmem. Wyleczyła mnie z obaw przed stomatologiem. Polecam w 100%

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-02-17

  Witam!
  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię od wieloletniego Pacjenta, który systematycznie odwiedza mój gabinet, a w związku z tym nie ma nagłych, stomatologicznych kłopotów. Profilaktyka, systematyczne kontrole i dbałość Pacjenta o higienę jamy ustnej to najlepszy dowód prawidłowego postępowania. Bez obaw, strachu, niepewności Pacjent regularnie przychodzi na wizyty, najczęściej kontrolne i dzięki stosowanej, regularnej higienie, samokontroli staje się współautorem sukcesu.
  Pozdrawiam serdecznie i zawsze zapraszam w razie potrzeby oraz oczekuję na wizyty kontrolne.
  Joanna Ziółkowska

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. Ziółkowska

  Pani doktor przemila, juz od samego wejscia czulam się zaopiekowana w 100 %! Gabinet czysty i bardzo profesjonalnie wyposazony. Wizyta przebiegla w bardzo milej i przede wszystkim bezbolesnej atmosferze! Serdecznie wszystkim polecam! A ja z pewnoscia bede wracac! :)

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-02-08

  Witam!
  Bardzo dziękuję za pozytywna opinię. Cieszę się, że moje starania są dostrzegane. Zawsze staram się zapewnić Pacjentowi komfort, prywatność, zapomnienie o przykrych doświadczeniach z przeszłości dotyczących leczenia stomatologicznego. Jest mi niezmiernie miło, iż i Pani to odczuła a wizyty u stomatologa nie będą kojarzyć się z bólem, niepewnością, urazą.
  Pozdrawiam serdecznie, jeszcze raz dziękuję za pozytywne odebranie i mojej pracy, i staranności w gabinecie, czystości, atmosfery.
  Joanna Ziółkowska

 • J
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. ZiółkowskaUsługa: stomatologia zachowawcza

  Bardzo profesjonalna Pani doktor, miła, sympatyczna, uprzedza co się będzie działo. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Na pewno tam wrócę. Polecam serdecznie. Nowoczesny gabinet, przyjazna, bezstresowa atmosfera, wizyty punktualne.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-02-05

  Witam!
  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, gdy Pacjent dostrzega moje starania zapewniające komfort, miłe odczucia oraz przyjazną atmosferę. Cieszy mnie również, iż dostrzeżone zostało nowoczesne wyposażenie gabinetu, panująca w nim atmosfera oraz zaostrzone rygory higieniczne.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Zapraszam w razie potrzeby.
  Joanna Ziółkowska

 • K
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. ZiółkowskaUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo dobry to za mała skala! Jestem pod ogromnym wrażeniem po wizycie. Zarówno leczenie, estetyka wykonania, rozmowa, odpowiedzi na moje pytania zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie a wystrój gabinetu i sam kontakt z Panią Doktor były pięknym dopełnieniem leczenia.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-01-23

  Witam!
  Bardzo dziękuję za tak pozytywne odebranie mojej pracy oraz atmosfery, wyposażenia gabinetu. Jest mi niezmiernie miło czytać tak sympatyczną opinię doceniającą moje wszelkie starania, aby Pacjent czuł się komfortowo.. Bardzo mi również bardzo miło za tak pozytywne odebranie mojej osoby. Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa.
  Pozdrawiam. Zapraszam w razie potrzeby. Pacjent jest najważniejszą osobą w gabinecie.
  Joanna Ziółkowska

 • E
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. Ziółkowska

  Bardzo profesjonalnie i gabinet jest wyposarzony w nowoczesny sprzet, przyjazna atmosfera, wizyty punktualne.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-01-13

  Witam!
  Bardzo dziękuje za pozytywną opinie. Cieszę się, że odczucia wynikające z wizyty u stomatologa są miłe. Zazwyczaj otoczenie gabinetu stomatologicznego budzi mieszane emocje. Jest mi miło, ze i Pani odczuła tak pozytywnie sposób mojej pracy, czas przeznaczony dla Pacjenta i poszanowanie jego uczuć. Staram się aby każda wizyta miała charakter indywidualny, aby Pacjent miał czas na oswojenie się z pobytem w gabinecie i nie czekał na przyjęcie. Punktualność to też ważny element pozytywnego nastawienia.
  Pozdrawiam serdecznie. Zaprasza w razie potrzeby.
  Joanna Ziółkowska

 • N
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. Ziółkowska

  Pełen profesjonalizm, przesympatyczne oraz indywidualne podejscie do pacjenta. Napewno wrócę z uśmiechem na twarzy.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-01-11

  Witam!
  Również składam podziękowania za pozytywną opinię. Każdy, zadowolony Pacjent jest dla mnie bodźcem do pracy. Wielokrotnie podkreślam, iż Pacjent jest najważniejszą osobą w gabinecie i wszelkie czynności podejmowane są dla jego dobra w odpowiedniej atmosferze oddalającej lęki, niepewność, złe doświadczenia z przeszłości.
  Podkreślam, iż indywidualne podejście do Pacjenta to moje jedno z najważniejszych zdań. Cierpliwość, poszanowanie uczuć, uśmiech, empatia, spokój, zaangażowanie a potem zadowolenie.
  Jeszcze raz dziękuję za pozytywną wypowiedź o sposobie mojej pracy.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Zapraszam, jeśli pojawi się jakakolwiek stomatologiczna potrzeba.
  Joanna Ziółkowska

 • K
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. Ziółkowska

  Anioł a nie Dentysta. Bardzo polecam!!! niezwykłej klasy Fachowiec z ogromną wiedzą, doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-01-11

  Witam!
  Jest mi niezmiernie miło czytać taką opinię. Bardzo dziękuję za tak pozytywną ocenę mojej pracy. Pacjent w gabinecie jest osobą najważniejszą i komfort pacjenta jest moim, wielkim priorytetem. Cieszę się, że wizyta wzbudziła tak pozytywne odczucia. Podejście do Pacjenta w gabinecie stomatologicznym, to wyzwanie dla lekarza. Każdy z nas ma swoje doświadczenia, lęki, obawy. I wspólnie z Pacjentem musimy je pokonać, zmienić nastawienie, rozpocząć nowy sposób myślenia o leczeniu stomatologicznym. Każdy Pacjent jest przyjmowany indywidualnie szanując jego wolę i uprzedzenia z przeszłości.
  Jeszcze raz dziękuję za tak pozytywną, "anielską" opinię. Jestem zawsze gotowa nieść pomoc z wielkim poszanowaniem Pacjenta.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Zapraszam.
  Zawsze jestem gotowa do niesienia pomocy.
  Joanna Ziółkowska

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. W gabinecie nie było czuć typowego zapachu dla gabinetów stomatologicznych co jest dodatkowym plusem. Pani Stomatolog jest profesjonalistką, miła, sympatyczna, uprzedza co się będzie działo. Bardzo przyjazny Lekarz i Gabinet Stomatologiczny. Na pewno tam wrócę. Polecam serdecznie.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-01-09

  Witam!
  Bardzo dziękuję za słowa uznania i tak pozytywna ocenę mojej pracy, jak i ocenę jakości i czystości w gabinecie. Pacjent, który opuszcza gabinet z takimi odczuciami, jest dla mnie dodatkowym bodźcem do pracy oraz niesienia pomocy innym pacjentom. Indywidualne podejście do Pacjenta jest również dla mnie wielkim priorytetem. Jeszcze raz dziękuję za tak miłą opinię.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Joanna Ziółkowska

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr n. med. Joanna B.V. ZiółkowskaUsługa: badanie stomatologiczne

  Jestem osobą, która strasznie lęka się Dentysty. Zaniedbałem zęby przez dobrych kilka lat. Niestety trafiałem na nie odpowiednich stomatologów. Wraz z nowym rokiem i nowymi postanowieniami zdobyłem się na odwagę i trafiłem do Pani Doktor. Wizyta w pełni profesjonalna, od razu zobaczyłem, że jestem u właściwej osoby. Pani Doktor to wybitny Specjalista i ma świetne podejście do pacjenta. Gabinet bardzo zadbany i czysty dodatkowo telewizor nad fotelem sprawia, że człowiek czuje się swobodnie. Polecam|!!! i pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2018-01-09

  Witam!
  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc w opanowaniu strachu i zapomnieniu o złych doświadczeniach z przeszłości. Miał Pan okazję obserwować stan swojego uzębienia dzięki kamerze wewnątrzustnej. na dużym monitorze. Dzięki temu Pacjent na bieżąco widzi postępy w leczeniu, co motywuje do dalszego działania w zakresie profilaktyki.
  Bardzo się cieszę, że to unowocześnienie się Panu bardzo spodobało. Pacjent obserwuje kolejne czynności lekarskie, nie obawia się bólu.
  Bardzo dziękuję za docenienie mojego zaangażowania i pozytywną ocenę profesjonalizmu oraz zwrócenie uwagi, jak ważnym elementem jest wyostrzona higiena gabinetu.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Joanna Ziółkowska