Lek. dent.

Joanna Tomaszewska-Michalska

Stomatolog, Ortodonta, Protetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentalmedUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Przygodę z Panią Doktor dopiero zaczynamy,ale już mogę wypowiedzieć się pozytywnie. Poprzednia ortodontka sugerowała że aby zęby się naprostowały należy usunąć jedynkę (dodam,że chodzi o młodziutką dziewczynę). Tutaj nie było o tym mowy. Na wizycie poinformowano nas o tym jaki będzie koszt i jaki będzie aparat. Mam nadzieję, że dalej będzie równie pozytywnie.

  lek. dent. Joanna Tomaszewska-Michalska2018-01-24

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, J. Michalska

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. W swojej wieloletniej praktyce zawodowej zajmuję się przede wszystkim zabiegami z zakresu ortodoncji. W swojej bazie posiadam ponad 1200 wyleczonych pacjentów ortodontycznych. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i warsztatach poszerzających wiedzę i umiejętności praktyczne, co potwierdzają zamieszczone certyfikaty.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: DentalmedUsługa: konsultacje ortodontyczne

   Jestem bardzo niezadowolona z wizyty i Pani Dr. Joanny. Ja trafiłam do pani ortodontki na wizytę konsultacyjną z oferty groupon. Pani doktor nie ma w ogóle podejścia do pacjentów. Do gabinetu zostałam zaproszona przez asystentkę, a po wejściu do gabinetu przeraziłam się. W tym samym gabinecie, jakieś 1,5 m od fotela na którym siedziałam inny dentysta leczył zęby innemu pacjentowi! To jest dla mnie nie dopuszczalne. Natomiast przejdę do samej rozmowy z panią doktor. Po przejrzeniu wszystkich moich zębów Pani Joanna stwierdziła, że trzeba wyrwać 4 oraz leczenie potrwa ok. 2 lat. Oczywiście gdybym nie zaczęła zadawać pytań to nic więcej bym się nie dowiedziała. Jak zapytałam, kiedy mam wyrwać 4 to otrzymałam odpowiedź ''a kiedy pani chce, może pani teraz może pani bezpośrednio przed założeniem aparatu, albo w trakcie, a poza tym możemy w ogóle nie usuwać i założymy aparat a później sama pani stwierdzi czy trzeba usuwać czy nie'' !! Byłam tym oburzona! To nie jest miejsce które mogę polecić. Odradzam w 100%. I z tego co zauważyłam większość prac wykonywanych jest przez asystentki a Pani doktor nie wie co było robione na poprzedniej wizycie. Skandal!!!!

   lek. dent. Joanna Tomaszewska-Michalska2017-12-07

   Chciałam odnieść się do stawianych przez Panią zarzutów po wizycie w gabinecie. W gabinecie pracują wyszkolone higienistki stomatologiczne, które posiadają uprawnienia do bezpośredniego zajmowania się pacjentem.
   Gabinety wielofotelowe są normą i spełniają wymagania Sanepidu.
   Podczas konsultacji szeroko informuję o etapach leczenia, czasie trwania terapii oraz możliwych konsekwencjach wynikających z rodzaju wady i tempa jej leczenia. Zdarza się, że w trakcie leczenia dochodzi do konieczności usunięcie zdrowego zęba do celów ortodontycznych, o czym pacjent jest informowany podczas konsultacji.

   J. Michalska

  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DentalmedUsługa: konsultacje ortodontyczne

   Przygodę z Panią Doktor dopiero zaczynamy,ale już mogę wypowiedzieć się pozytywnie. Poprzednia ortodontka sugerowała że aby zęby się naprostowały należy usunąć jedynkę (dodam,że chodzi o młodziutką dziewczynę). Tutaj nie było o tym mowy. Na wizycie poinformowano nas o tym jaki będzie koszt i jaki będzie aparat. Mam nadzieję, że dalej będzie równie pozytywnie.

   lek. dent. Joanna Tomaszewska-Michalska2018-01-24

   Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, J. Michalska

  • M
   Lokalizacja: DentalmedUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

   Jestem niezadowolona z leczenia u dr Michalskiej. Zacznę od tego, że nie otrzymałam planu leczenia, na wizytach dr nie pamiętała co robiła poprzednio, o wszystkich ustaleniach przypominałam jej sama (a podejrzewam, że wystarczyło się zapoznać z kartą), wszystkie czynności wykonywały asystentki.
   Moje leczenie ortodontyczne u dr Michalskiej trwało 2 lata i zakończyło się diastemą, której nie miałam przed założeniem aparatu. Dr Michalska stwierdziła, że nie jest w stanie jej zamknąć, gdyż górny łuk jest za mały w porównaniu do dolnego i zaproponowała wypełnienie przerwy. Dodam, że mam dosyć wąskie dwójki, więc wypełnienie miedzy jedynkami byłoby po prostu nieestetyczne. Niedowierzając udałam się na konsultację do innego gabinetu ortodontycznego i całe szczęście, bo diastema jest zamknięta i żadne wypełnianie przerw nie jest potrzebne.

  • N
   Lokalizacja: DentalmedUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

   Po dwóch latach skończyłam leczenie ortodontyczne u Pani Doktor Michalskiej. Przez całe dwa lata leczenie przebiegało prawidłowo, wizyty zawsze na czas, nigdy nie było opóźnienia ani przesunięcia terminu. Efekty oczywiście są, zęby proste - o to chodziło.
   Zabrakło mi tylko na pierwszej wizycie ustalenia planu leczenia, oraz informacji jakie będą koszty związane z kolejnymi wizytami. Ceny wahały się między 140-230 zł, nigdy nie wiedziałam na ile się przygotować. Moje ostatnie dwie wizyty odbyły się niezgodnie z podaną wcześniej informacją i ostatecznie wyniosły mnie o 150 zł więcej niż byłam informowana wcześniej, a specjalnie pytałam kilka razy o koszt.. Ogólnie ocena dobra. Zęby proste, oby trzymały się na tym miejscu jak na dłużej :)

  • M
   Lokalizacja: DentalmedUsługa: aparaty stałe

   Ogolnie jestem bardzo zadowolona z efektu mojego leczenia. Trwalo rok i efekt jest dokladnie taki jak oczekiwalam. Nigdy nie musialam czekac na wizyte dluzej niz 5-10 minut, wizyty raczej przebiegaly szybko i sprawnie, odbywaly sie co 6 tygodni. Pomoc ortodonty zawsze mila i kompetentna. Jedynym zastrzezeniem to to, ze wolalabym byc informowana na biezaco co jest robione i na poczatku leczenia mozna bylo przedstawic mi oczekiwany efekt i jak bedzie przebiegalo leczenie - czyli wiecej informacji. Jednak jak na dzien dzisiejszy 5 gwiazdek - przez caly rok wizyta ani razu nie byla odwolywana czy przesuwana. Lokal polozony bardzo dogodnie i sympatyczne panie w recepcji.

  • A
   Lokalizacja: DentalmedUsługa: aparaty stałe

   Chodziłam do Pani doktor wiele lat. Zakończyłam już leczenie ortodontyczne i jestem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana. Od zakończenia noszenia aparatu minęło kilka lat, a moje zęby wciąż są estetyczne, proste. Prostowanie ząbków przebiegło sprawnie, jestem zadowolona i nie żałuje wydanych pieniędzy. Polecam, zaangażowany, profesjonalny, dobry lekarz.

   lek. dent. Joanna Tomaszewska-Michalska2018-01-24

   Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie, J. Michalska

  • M

   Do Pani doktor trafiłam przez przypadek. Od kilku dni pobolewał mnie ząb, aż w końcu stało się to uciążliwe. Oczywiście, tak jak podejrzewałam, potrzebne było leczenie kanałowe, czyli mój koszmar. Miałam w ten sposób leczone już dwa zęby i zawsze były z tym straszne problemy. Pani doktor też się męczyła, ponieważ trudno było odszukać ostatni kanał. Jeden dentysta już mi kiedyś przez to nie doleczył zęba, bo chyba mu się nie chciało. Na szczęście Pani doktor była uparta, zajęło nam to cztery wizyty, ale kanał w końcu się odnalazł i został oczyszczony. W pewnym momencie to nawet ja już się chciałam podać, ale Pani doktor była uparta, za co teraz jej dziękuje :)

   lek. dent. Joanna Tomaszewska-Michalska2017-03-06

   Dziękuję bardzo za opinię i cieszę się że udało mi się pomóc. Zapraszam w przyszłości.

  • Opinia z dnia 17-10-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • A

   Byłam na konsultacji ortodontycznej u tej Pani Dr. Niestety nie wywarła na mnie dobrego wrażenia,wizyta się opóźnia a Pani Dr.nie jest zbyt miła?

   lek. dent. Joanna Tomaszewska-Michalska2017-03-06

   Szanowna Pani, niestety po nicku nie mogę określić kto jest autorem opinii. Proszę skontaktować się naszą przychodnią i określić co wzbudziło negatywne wrażenia podczas wizyty, abym wiedziała co zmienić by z kolejnej wizyty wyszła Pani usatysfakcjonowana. Co zaś się tyczy opóźnienia - proszę pamiętać, że każdy przypadek medyczny jest inny, niestety opóźnienia na które nie mam wpływu zdarzają się.

  • R

   W Dental-medzie przychodząc do dr Michalskiej - ortodonty wielokrotnie zmuszona byłam czekać na przyjęcie nawet do 40/50 minut (zawsze przychodziłam punktualnie). Pani Michalska, w moim przypadku nie potrafiła określić, jak długo jeszcze będzie trwało leczenie, a było to po przeszło 2,5 roku noszenia aparatu (góra), dół - 2 lata.
   Niestety w tym gabinecie nie można liczyć na fachową opiekę. Pani Michalska uszkodziła mi aparatem Damon górną jedynkę, łańcuszek silikonowy (pod drutem) tak mocno naciskał na ząb, aż stał się martwy. Jedynka jest sina i wygląda po prostu strasznie!!!
   Przy zdejmowaniu aparatu - góra porysowała mi zęby oraz zostawiła resztki kleju na zębach. Powiedziała mi, że po zdjęciu aparatu stałego zęby zawsze są uszkodzone. Po zdjęciu aparatu zalecono mi czyszczenie kamienia, ale mi go nie wykonano, trzeba było umówić się na kolejną wizytę - odległy termin.
   Na "leczenie" u tej Pani wydałam ok 8.tyś zł. i bardzo bardzo tego żałuję.