Adres

LOGOPEDUS
Chorzowska 59, Krzyki, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Chorzowska 59, Wrocław

140 zł

LOGOPEDUS

Czas trwania konsultacji 45 minut

Pozostałe usługi


Chorzowska 59, Wrocław

200 zł

LOGOPEDUS

Czas trawania diagnozy 90 minutChorzowska 59, Wrocław

140 zł

LOGOPEDUS

Czas trwania 50 minutChorzowska 59, Wrocław

120 zł

LOGOPEDUS

Czas trwania 45 minut

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą klinicznym, terapeutą Integracji Sensorycznej, nauczycielem, terapeutą pedagogicznym oraz miofunkcjonalnym. Na codzień pracuję z pacje...

Zobacz pełen opis

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS konsultacja logopedyczna

Pani Asia to logopeda z powołania! Ma niesamowite podejście do dzieci. Wyjaśnia na czym polega problem i daje wskazówki do pracy w domu.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS terapia logopedyczna

Bardzo polecam Panią Asię , synek ciężko współpracuje z specjalistami a Pani Asia się nie poddaje , świetnie podejście do dzieci i bardzo miła atmosfera . Również bardzo dużo dostaje informacji i podpowiedzi po zajęciach .

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS diagnoza logopedyczna

Z całego serca polecam Panią Joannę. Jej profesjonalizm, empatia i indywidualne podejście do potrzeb naszych synów, Krzysia i Grzesia stanowiły kluczowy element ich postępu w umiejętnościach komunikacyjnych. Pani Joanna nie tylko doskonale dostosowuje metody pracy do specyficznych potrzeb każdego dziecka, ale również tworzy przyjazną atmosferę, co sprzyja efektywnej nauce. Dzięki jej zaangażowaniu i fachowej opiece, zauważyliśmy wyraźne poprawy w zdolnościach mówienia i porozumiewania się naszych synów. Jest to logopeda, na którego możemy polegać, a jej praca przekracza nasze oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w kształtowaniu umiejętności komunikacyjnych naszych dzieci i zdecydowanie polecamy Panią Joannę jako wybitnego specjalistę w dziedzinie logopedii.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS terapia logopedyczna

„Pani Asia ma ogromne umiejętności do budowania relacji z dziećmi. Marcinek zrobił ogromne postępy i w dodatku chętnie chodzi na zajęcia, podczas których jest czas na ćwiczenia, jest czas na zabawę, jest czas na zabawę z ćwiczeniami. Cierpliwość Pani Asi w połączeniu z nieustającą pasją do zawodu i profesjonalnym warsztatem daje wspaniałe efekty. Warto podkreślić, iż Pani Asia wspiera rodziców i tłumaczy, jak pracować z dzieckiem w domu, żeby utrwalać efekty zajęć.”
Bardzo serdecznie polecamy Panią Asię i dziękujemy jej za zaangażowanie i pomoc.Mama Marcinka


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS konsultacja logopedyczna

Gorąco polecam! Bardzo fachowa i szeroka opinia - skupią się na każdym detalu. Konsultacja przebiegała w miłej i atmosferze vorka czula się komfortowo i swobodnie. Pani Joanna ma super podejście do pacjenta. Wynik konsultacji otrzymałam na maila z szerokiem opisem i zalecaniami. Z całego serca polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS diagnoza logopedyczna

Pani Joanna posiada niesamowite podejście do dzieci. Moi synowie po raz kolejny bez problemu dali się zbadać cierpliwie i z uśmiechem. Pani Asia przełamuje dystans z pacjentem w pierwszej minucie. Daje to możliwości do szczegółowego badania i profesjonalnej diagnozy bez krzyku czy płaczu.
Dokładne wytyczne dla dalszego postępowania.
Polecam. My napewno jeszcze wrócimy


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LOGOPEDUS terapia logopedyczna

Szczerze polecam! Przede wszystkim indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta. Pani Asia przeprowadziła z Nami szczegółowy wywiad, w którym pytała nawet o przebieg ciazy i poród. Dla mnie to bylo bardzo wazne, bo wiem jak wszystko moze mieć wpływ na rozwój Maluszka. Obserwowała Naszego Synka, do którego ma wspaniale podejście. I dopiero omawiała szczegółowo swoje spostrzeżenia, wnioski i sposób dalszego postępowania. I to właśnie był dla mnie konkret!!!! Niestety wcześniej byliśmy u "specjalisty", który po paru minutach bycia z dzieckiem zasypał Nas takimi wnioskami.....że byłam w szoku, co wzbudziło tylko Nasz niepokój. Także bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Pani Asi. Ma rewelacyjny kontakt z Synem, który ją uwielbia. Syn ma opoznony rozwój mowy. W wieku 2,5 l mówił ok 25 słów. Na postępy nie trzeba było długo czekać. W trzecie urodziny specjalnie liczyłam ile slow mówi Syn- było ich już ok 200. Pojawiły się zdania, a my wkoncu czujemy ulgę. Dziękujemy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania