Szwajcarska 19, 20-861 Lublin
Dostępne nowe terminy na psychoterapię poznawczo-behawioralną, wsparcie psychologiczne lub konsultacje psychodietetyczne! Serdecznie zapraszam - do zobaczenia w gabinecie.
Dowiedz się więcej04/02/2026
Od wielu lat z pasją i misją wspieram i pomagam w kryzysach oraz w walce z trudnościami emocjonalnymi. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (CBT), absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki oraz kontynuuję 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Psychoterapii INTEREGO.
Prowadzę psychoterapię, wsparcie psychologiczne oraz konsultacje z zakresu psychodietetyki dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 16 roku życia w Pensiero Oasis - Centrum Jakości Życia w Lublinie. Na co dzień pracuję również w Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadzę postępowanie diagnostyczne oraz działania interwencyjne. Udzielam również wsparcia psychologicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego placówki NZOZ Viamed.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. podczas staży w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Lublinie oraz w III Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie.
W swojej pracy stawiam na empatię, uważność i poszukiwanie praktycznych rozwiązań, które pomagają wprowadzać realne zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Szczególnie istotna jest dla mnie bezpieczna i oparta na zaufaniu relacja, w której pacjent może swobodnie wyrażać swoje emocje i doświadczenia.
ZASADY PRZEKŁADANIA I ODWOŁYWANIA WIZYT
Jeżeli nie możecie Państwo wziąć udziału w umówionej wizycie, proszę o przełożenie lub odwołanie nie później niż 24 godziny przed terminem rozpoczęcia wizyty.
Odwołanie lub przełożenie wizyt w krótszym terminie niż 24 godziny przed planowaną wizytą podlega pełnej opłacie (zgodnie ze stawką zarezerwowanej usługi).
Z góry dziękuję za wyrozumiałość, działając w ten sposób mogę oferować dogodne terminy wizyt dla pacjentów i zaplanować swoją pracę.
Pełny regulamin świadczenia usług dostępny jest na stronie internetowej centrum Pensiero Oasis - Centrum Jakości Życia.
Umówienie się na wizytę oznacza akceptację regulaminu.
Szwajcarska 19, 20-861 Lublin
Dostępne nowe terminy na psychoterapię poznawczo-behawioralną, wsparcie psychologiczne lub konsultacje psychodietetyczne! Serdecznie zapraszam - do zobaczenia w gabinecie.
Dowiedz się więcej04/02/2026
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
10 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Pani Joanna tworzy atmosferę bezpieczeństwa, spokoju i akceptacji. Świetnie potrafi wytłumaczyć wszelkie trudności i można czuć się zaopiekowanym. Bardzo polecam!
Bardzo polecam panią Joannę. Trafiłam do niej w trudnym momencie swojego życia i już po kilku spotkaniach poczułam dużą ulgę oraz otrzymałam wiele cennych wskazówek. Jest niezwykle empatyczna, uważna i zaangażowana, a podczas rozmów zawsze czułam się wysłuchana i zrozumiana. Jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc.
Pensiero Oasis - Centrum Jakości Życia
Pani Kingo, bardzo się cieszymy, że Pani Joanna była dla Pani wsparciem w trudnych chwilach i spotkania z nią wniosły pomocne refleksje do Pani życia. Serdecznie dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! :)
Pierwsze wrażenia najbardziej pozytywne, wspierające i zachęcające.
Pensiero Oasis - Centrum Jakości Życia
Bardzo dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! :)
Mega miła i wyrozumiała kobieta ,umie wysłuchać i na spokojnie wyjaśnić .
Pensiero Oasis - Centrum Jakości Życia
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że spotkania z panią Joanną były wspierające i pełne zrozumienia. Takie słowa są dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy serdecznie!
Pani Joanna bardzo pomogła mi uporządkować podejście do samej siebie. Praca z nią daje mi poczucie, że zmiany są możliwe i że nie muszą opierać się na presji ani kontroli. Czuję się zaopiekowana i prowadzona w sposób spokojny, ale konkretny.
Pensiero Oasis - Centrum Jakości Życia
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i zaufanie, jakim obdarzyła Pani naszą specjalistkę. Cieszymy się, że współpraca z panią Joanną była dla Pani wspierająca i pomocna w procesie wprowadzania zmian. Takie informacje są dla nas bardzo ważne. Serdecznie pozdrawiamy :)
W trakcie naszych spotkań Pani Joanna wykazała się dużym profesjonalizmem, empatią oraz umiejętnością tworzenia bezpiecznej atmosfery sprzyjającej rozmowie. Potrafi uważnie słuchać, zadawać
trafne pytania i proponować konstruktywne rozwiązania. Dzięki jej zaangażowaniu czuję się lepiej przygotowana do radzenia sobie z trudnościami.
Zdecydowanie polecam.
mgr Joanna Ptasińska
Dziękuję Pani Hanno za ciepłe słowa
Do Pani Joanny zgłosiłam się dwa miesiące temu nie radząc sobie z depresją. Jest bardzo empatyczna, a ja czuję się wysłuchana i rozumiana. Tworzy bezpieczną atmosferę, w której łatwo się otworzyć co nie było dla mnie na początku łatwe. Zdecydowanie polecam!
mgr Joanna Ptasińska
Dziękuję Pani Kasiu. Bardzo cenię sobie pracę z Panią. Do zobaczenia :)
Bardzo polecam jeżeli ktoś szuka skutecznego specjalisty. Dzięki pracy z Panią Joanną udaje mi przełamywać lęki z którymi borykam się od dłuższego czasu. Spotkania są dla mnie pomocne, pomagają mi zrozumieć co się ze mną dzieje. Bardzo polecam !
mgr Joanna Ptasińska
Dziękuję Pani Sabino. Do zobaczenia w gabinecie :)!
Trafiłem do Pani Joanny w momencie, kiedy czułem się naprawdę zagubiony i bez siły do działania. Już na pierwszym spotkaniu poczułem ogromne zrozumienie i spokój. Rozmowy są bardzo wspierające, ale też konkretne — nie tylko wysłuchanie ale realna pomoc w poukładaniu myśli i emocji. Dzięki terapii zaczynam lepiej rozumieć swoje problemy i spokojniej reagować na trudne sytuacje. Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia lub po prostu chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne.
mgr Joanna Ptasińska
Dziękuję Panie Marianie, dziękuję za wspólne spotkania :). Pozdrawiam
Do Pani Joanny trafiłem w trudnym momencie życia. Uzyskałem pomoc, spotkałem się z akceptacją i dużym zaangażowaniem. Polecam
mgr Joanna Ptasińska
Panie Pawle, bardzo dziękuję za dobre słowa. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie
5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Dzień dobry mam taki problem nie wiem vo z tym zrobić. Mam przyjaciela pd 5 lat mieszkamy 500 km od
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Opisuje Pani relację, w której od lat występuje nierównowaga oczekiwań. Dla Pani przyjaciela przyjazd jest warunkiem bliskości, natomiast Pani jasno wie, że nie chce i nie planuje takiego wyjazdu.
Więcej
Witam co mam zrubić mam ślub kościelny jestem 8 lat po ślubie mąż od czerwca 2025 roku nie śpi w dom
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
opisuje Pani sytuację bardzo trudną i obciążającą emocjonalnie. Nagłe zerwanie kontaktu przez męża, sprzeczne komunikaty oraz długotrwała niepewność mogą silnie nasilać lęk i…
Więcej
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.