Joanna Paszkowska, stomatolog Łódź

lek. dent. Joanna Paszkowska

Zapisz

Stomatolog więcej

6 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Rydzowa 5/22, Bałuty, Łódź
Prywatny Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po pierwszej wizycie, więc nie mogę z pełną odpowiedzialnością mówić za "pewien okres leczenia" u Pani doktor, ale zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Rzeczywiście trzeba było poczekać na swoją kolejkę mimo umówienia się wcześniej na konkretną godzinę i było drogo... Ale jakoś usług mnie usatysfakcjonowała, co u dentystów ostatnio coraz trudniejsze ;) Było całkowite omówienie tego co i jak, co może być przyczyną, jak wychodzimy temu naprzeciw na ratunek i sprawne, ładne borowanie. Za dwa tygodnie wracam na krzesło i mam nadzieję, że mój portfel nie będzie niedługo płakał...


W
Użytkownik zweryfikowany

Od 10 lat korzystam z doświadczenia i umiejętności pani doktor Joanny Paszkowskiej. Jest lekarzem sumiennym i kontaktowym, potrafi zapanować nie tylko nad próchnicą moich dzieci, ale także wykonać ekstrakcję, koronkę i licówkę. Szczerze polecam, a ceny dostosowane do jakości i kwalifikacji.


R
Użytkownik zweryfikowany

Od dłuższego czasu chodziłam do tej pani stomatolog. Z pewnością zna się na rzeczy, miałam ciężki przypadek z leczeniem kanałowym ale wszystko poszło sprawnie i bez bólu. Także moja młodsza siostra korzysta z jej usług - został wykryty u niej dodatkowy ząb (jedyna górna) i pani doktor poleciła specjalisę któy ma wykonać zabieg itd. Jeśli chodzi o jakość nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jednakże jak już ktoś pisał - pani doktor liczy sobie naprawdę dużo za wizyty, zwłaszcza gdy wie że ktoś ma dobrą pracę itd. No i gdy się nie przyjdzie na umówione spotkanie płaci się karę za przepadła wizytę. Pani doktor jest ogólnie miła i profesjonalna, potrafi jednak mocno narzekać na tan uzębienia pacjentów.
Mimo wszystko polecam,szczególnie gdy dla kogoś nie liczy się cena wizyty.


G

Mam już trochę lat za sobą i braki w uzębieniu też. Pani doktor dała mi poczucie komfortu i luksusu. Kirując się zasadą blisko i tanio bardzo łatwo można zyskać tylko tyle, że w efekcie nie będzie potrzeby korzystania z usług stomatologa.
Gorąco polecam.


P

Przez lata byłem pacjentem Pani Doktor! Wraz z inforacją o moich zmianach pracy, zmieniała się stawka za wizytę. Brak szacunku do starych pacjentów, ceny wyżyłowane na maksa! Umawiane wizyty na godzinę, odbywały się często z godzinnymi "poślizgami". Co do leczenia, niejednokrotnie miałem wrażenie, że według Pani Doktor potrzebne były rozwiązania nie te najskuteczniejsze, lecz te najdroższe! Mnóstwo jest specjalistów o podobnych kwalifikacjach, zdecydowanie przyjemniejszych, no i zdecydowanie tańszych! Nie polecam!


G

Super stomatolog.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania