lek. dent.

Joanna Madej (Żagan)

Stomatolog, Ortodonta

Umów wizytę 631 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ,odbyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w warszawie, od 2007 roku zatrudniona w Poradni Ortodoncji Wojewódzkiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Witam. Mam problem z długością i kształtem zębów. Gdzie można wykonać zabieg piłowania czy też konturingu w Poznaniu? Jak trzeba przygotować się do takiego zabiegu?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, pewnie zapytać trzeba wśród lekarzy z Poznania a nie z Warszawy. Wskazania do reconturingu ocenia lekarz po badaniu pacjenta, nie jest to bowiem kwestia wyłącznie urody zębów ale przedewszystkim… Więcej

 • Witam,
  2 miesiące temu zaczęło mi coś przeszkadzać w dziąśle ok. 1cm od korony górnej szóstki od strony wewnętrznej (w szóstce jest próchnica pod dawnym wypełnieniem). Miesiąc temu wydłubałem z dziąsła dziwny twór. Dolegliwości złagodniały na chwilę, po czym znów nasiliły się. 2 dni temu wydłubałem… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, trzeba by dokładnie obejrzeć Pana, być może wykonać diagnostykę radiologiczna. Proszę udać się na konsultację stomatologiczna.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ,odbyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w warszawie, od 2007 roku zatrudniona w Poradni Ortodoncji Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie (obecnie Mazowieckie Centrum Stomatologii),specjalizacja z Ortodoncji- Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska Cepelek ,absolwentka licznych szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu Ortodoncji i ortopedii szczękowej . Od 2016 roku uczestniczka prestizowego dwuletniego kursu wg filozofii FACE, w naszym gabinecie zajmuje się leczeniem pacjentów dorosłych i dzieci aparatami ruchomymi i stałymi, Invisilign , clearaligner

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie 2006

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Wojewódzkie Centrum Stomatologii w Warszawie

Choroby

 • wady zgryzu
 • bruksizm
 • zgrzytanie zębami
 • choroby stawu skroniowo-żuchwowego

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wzbudza zaufanie swoją wiedza. Już na pierwszej wizycie zwróciła uwagę na rzeczy, których nie zauważyli inni lekarze. Mam wrażenie, ze całościowo patrzy na pacjenta.

 • Lokalizacja: ortodoncja-madejUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Konkretna, rzeczowa, z drugiej strony empatyczna, bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, z poczuciem wewnetrznej estetyki (co jest bardzo ważne u lekarzy tej i podobnych profesji). Otrzymałam fachowa poradę i skierowanie do innych lekarzy, którzy być może będą mogli pomoc mi w moim skomplikowanym problemie. Serdecznie ddziękuję i polecam Panią doktor!

 • Lokalizacja: ortodoncja-madejUsługa: aparaty stałe

  Pani Joanna to lekarz z powołania: rzeczowa, konkretna a przy tym miła i z indywidualnym podejściem dla pacjenta. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera przez co konsultacje i wizyty przebiegają bezstresowo.

 • Lokalizacja: ortodoncja-madejUsługa: aparaty stałe

  Rok temu zdecydowałam się na założenie aparatu stałego, szukając ortodonty znajoma poleciła mi Panią Joannę- i to był najlepszy wybór. Już po pierwszej wizycie można stwierdzić że Pani Joanna jest profesjonalistą, na bieżąco udziela wszelkich informacji, jest rzetelna, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Nie naciąga na zbędne koszty. Pani Joanna jest przemiłą osobą, zawsze wita serdecznym uśmiechem :) Leczenie przebiegło bardzo szybko i teraz mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Zdecydowanie polecam Panią Doktor :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ortodoncja-madejUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Leczę się u Pani Madej już kilka lat i bardzo ją polecam. Dobre, skuteczne leczenie. Efekty są szybko widoczne, a do tego jest miła i o wszystko można zapytać.

  lek. dent. Joanna Madej (Żagan)2017-03-21

  Pani Beatko, dziekuje za miła opinie, prosze jednak przyznać ze aktywne leczenie trwało niespełna dwa lata a teraz widujemy się juz tylko raz na kilka lat na kontrole retencji , pozdrawiam????

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor profesjonalna, bardzo miła. Jesteśmy pacjentami od kilku lat i nadal mnie Pani zaskakuje, swoją pomysłowością i życzliwością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z całą odpowiedzialnością polecam leczenie u Pani Doktor :) Jestem już po zdjęciu aparatu stałego i jestem bardzo zadowolona z leczenia :-) Pani Doktor jest profesjonalistką, podchodzącą indywidualnie do każdego pacjenta. W trakcie leczenie na bieżąco udzielała pełnych informacji. Bani doktor wzbudza sympatię i poczucie bezpieczeństwa co jest bardzo ważne w trakcie leczenia.
  Nie naciąga na zbędne koszty. Leczenie przebiega szybko. Wizyty u Pani Doktor odbywają się w miłej atmosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie trudno jeszcze powiedzieć coś konkretnego i wystawić rzetelną ocenę skuteczności leczenia, ale Pani Doktor sprawia wrażenie, że naprawdę wie co mówi, poza tym jest bardzo sympatyczna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej konsultacji można stwierdzić, że pani Joanna jest świetnym lekarzem. Rzeczowa, bardzo sympatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy oraz co najważniejsze - do leczenia podchodzi interdyscyplinarnie, co jest dla mnie bardzo istotne. Polecam!

 • Z całą odpowiedzialnością każdemu polecam Panią doktor :) To właśnie dzięki niej mogę szeroko się uśmiechać :) O jej profesjonalizmie świadczy indywidualne podejście do każdego pacjenta, czas jaki mu poświęca, jej serdeczność jak i uśmiech :) Przez cały okres leczenia Pani doktor na bieżąco udzielała pełnych informacji, dzięki czemu ma się poczucie, iż jest w pełni zaangażowana. Również po zakończeniu leczenia chętnie udziela pomocy i wskazówek. Serdecznie polecam!