lek.

Joanna Ciągło

Stomatolog

6 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Studia stomatologiczne ukończyła w 2009 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Z kliniką Luxdentica związany od 2013 roku. Specjalizuje… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica

  Leczyłam się u dr Ciągło kilkakrotnie w ciągu ostatniego roku, czego niestety wymagał stan mojego uzębienia po ciąży. Zawsze życzliwa, dokładna, działająca bez pośpiechu, cierpliwie odpowiadająca na wszelkie moje pytania związane m. in. z rodzajem wypełnienia, dbaniem o zęby, ale także wybielaniem, z którego wykonaniem noszę się już od jakiegoś czasu. W moim odczuciu jest to stomatolog sumiennie wykonujący swoją pracę, z uśmiechem na ustach i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Gabinet w Luxdentica czysty, przyjemny dla pacjenta i zaopatrzony w nowoczesny sprzęt. Serdecznie polecam!

 • E

  Bardzo dokładna, rzeczowa i sympatyczna dentystka. Swoim podejściem bardzo pomogła mi pokonać strach przed gabinetami stomatologicznymi, z którym walczę od dzieciństwa. Wizyt u dr Ciągło w ogóle się nie boję, bo wiem, że leczenie przebiegnie sprawnie i bez bólu. Gabinet w którym przyjmuje dr Ciągło wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Przyznam, że wcześniej nie byłam w tak dobrze wyposażonym i przyjaznym pacjentowi gabinecie (telewizor nad fotelem doskonale umila czas:)

 • Leczę się u dr Ciągło od czasów, gdy była jeszcze stażystką. Jest bardzo dokładna i zawsze poświęca mi dużo uwagi. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń po wizycie.

 • Ja u Pani doktor Ciągło byłem już chyba 3-krotnie i moje doznania są zgoła odmienne. Zostałem potraktowany niezwykle profesjonalnie, leczyłem u Pani doktor zęby kanałowo oraz zakłądała mi plombę. Do tego Pani doktor jest zawsze uśmiechnięte i sedeczna co nie jest standardem w każdym gabinecie stomatologicznym.
  Serdecznie polecam.

  Joanna Ciągło2017-01-10

  Dziękuję bardzo za opinię.Pozdrawiam

 • Po dwóch miesiącach od wizyty u pani stomatolog Ciągło w leczonym zębie odczułam ostry ból, co wymagało wizyty u kolejnego lekarza i rzecz jasna kolejnych poniesionych na leczenie kosztów.
  Okazało się, że ząb nie został w pełni wyleczony, a metoda zastosowana w gabinecie, w którym pani ciągło pracuje jest 'przestarzała i mało higieniczna'. Koniec końców skończyło się na tym, że ząb musiał być ponownie leczony, a szkody wyrządzone podczas pierwszego leczenia naprawiane, Straciłam dużo czasu, nie mówiąc o nerwach; nie polecam. Myśle, że warto przeczytać opinie przez udaniem się na wizyte, którą oceniam bardzo nisko- 1/5.

  Joanna Ciągło2017-01-06

  Szanowna Pani
  odnosząc się do opinii z dnia 4.01.2017 r. pragnę wskazać, że sytuacja o której Pani pisze, nigdy nie została zgłoszona do gabinetu. W klinice, w której pracuję, każde leczenie objęte jest kilkuletnią gwarancją. W przypadku gdyby opisane przez Panią zdarzenia rzeczywiście miały miejsce, to przysługiwałoby Pani prawo do ponownego bezpłatnego leczenia lub zwrot kosztów leczenia. Jeżeli zdecydowała się Pani na leczenie w innym gabinecie, to po przedstawieniu dokumentacji potwierdzającej ponowne leczenie, będzie Pani mogła uzyskać rekompensatę poniesionych kosztów. Zamieszczenie anonimowej opinii, bez uprzedniego zgłoszenia roszczeń jakie przysługują w przypadku zaistnienia okoliczności objętych gwarancją na usługi stomatologiczne, niestety nie pozwala stwierdzić czy zamieszczona opinia oparta jest na prawdziwych zdarzeniach, czy też stanowi czyn nieuczciwej konkurencji lub ma jedynie na celu publiczne zniesławienie mojej osoby. W gabinecie, w którym pracuję przestrzegane są najwyższe standardy jeśli chodzi o higienę i najnowocześniejsze procedury wykonywanych zabiegów.

 • J

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Wprawdzie wizyta trwa bardzo długo jednak przekłada sie to na dokładność pracy i całkowite zaangażowanie.Ząb przeznaczony do usunięcia w innym gabinecie został ponownie przeleczony i nie sprawia juz żadnych kłopotów.Wysoka cena leczenia w tym przypadku nie ma juz aż takiego znaczenia.Gorąco polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia stomatologiczne ukończyła w 2009 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Z kliniką Luxdentica związany od 2013 roku.

  Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej.
  Zna język angielski.

  Stale aktualizuje zdobytą wiedzę uczestnicząc w licznych kursach. Jest bardzo zaangażowana w pracę i na pierwszym miejscu stawia komfort i zadowolenie pacjenta.

  Pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze uśmiechnięta optymistka.
  http://www.luxdentica.pl/

Znajomość języków

 • angielski