Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


12 370..... Pokaż numer


NIP

8133250243

Adres firmy

Lubostroń 22G lok7, Kraków

Luxdentica Uśmiechnij Się!
Lipska 4 LU 9 i 10, Podgórze, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Lipska 4 LU 9 i 10, Kraków

Luxdentica Uśmiechnij Się!

Pozostałe usługi


Wrocławska 53A, Kraków

Od 150 zł

Luxdentica Uśmiechnij Się!



Wrocławska 53A, Kraków

Od 900 zł

Luxdentica Uśmiechnij Się!

Moje doświadczenie

O mnie

Studia stomatologiczne ukończyła w 2009 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Z kliniką Luxdentica związany...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Doświadczenie

  • Luxdentica Uśmiechnij Się!

Certyfikaty


Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! konsultacja endodontyczna

Gorąco polecam lekarza stom. Joannę Ciągło wszystkim, którzy poszukują specjalistycznej i wysokiej jakości opieki stomatologicznej. Miałam przeprowadzony zabieg leczenia kanałowego i jestem bardzo zadowolona z całego procesu. Pani Doktor Joanna dokładnie omówiła zabieg, oczekiwane rezultaty oraz odpowiedziała na wszelkie moje pytania (również te na temat znieczulenia). Sam zabieg przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Po zabiegu dostałam również kilka innych wskazówek i rekomendacji dotyczacych kolejnych zabiegów, które również mogę wykonać w Luxdentica (wizyty już umówione szybko i sprawnie na recepcji). Bardzo dziękuję.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Leczyłem się w Krakowie u wielu stomatologów, ale żaden nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Pani Joanna. Jej profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta zasługuje na docenienie! Pani doktor swoim zaangażowaniem pokazuje, że wizyta u stomatologa może być przyjemna.

L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! Inny

Polecam Panią doktor. Trafiłam do doktor z polecenia na leczenie kanałowe, na jednej wizycie został wyleczony mój ząb, bezboleśnie i bardzo fachowo. Doktor wszystko mi wyjaśniła. W końcu znalazłem swojego dentystkę :)


U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! Inny

Do doktor Ciągło trafiłam z bólami zębów o niezidentyfikowanej przyczynie - prawidłowo pokierowała mnie ona do kolejnych specjalistów, a następnie, przez lata ratowała z innych opresji. Jest bardzo dokładna i precyzyjna, a leczenie kanałowe przebiega praktycznie bezboleśnie. Zwraca też często uwagę na rzeczy, które innym dentystom umykają, a mogą stanowić źródło dodatkowego dyskomfortu, jak było w moim przypadku.
Serdecznie polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się!

Leczyłam się u dr Ciągło kilkakrotnie w ciągu ostatniego roku, czego niestety wymagał stan mojego uzębienia po ciąży. Zawsze życzliwa, dokładna, działająca bez pośpiechu, cierpliwie odpowiadająca na wszelkie moje pytania związane m. in. z rodzajem wypełnienia, dbaniem o zęby, ale także wybielaniem, z którego wykonaniem noszę się już od jakiegoś czasu. W moim odczuciu jest to stomatolog sumiennie wykonujący swoją pracę, z uśmiechem na ustach i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Gabinet w Luxdentica czysty, przyjemny dla pacjenta i zaopatrzony w nowoczesny sprzęt. Serdecznie polecam!


E
Profil zweryfikowany

Bardzo dokładna, rzeczowa i sympatyczna dentystka. Swoim podejściem bardzo pomogła mi pokonać strach przed gabinetami stomatologicznymi, z którym walczę od dzieciństwa. Wizyt u dr Ciągło w ogóle się nie boję, bo wiem, że leczenie przebiegnie sprawnie i bez bólu. Gabinet w którym przyjmuje dr Ciągło wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Przyznam, że wcześniej nie byłam w tak dobrze wyposażonym i przyjaznym pacjentowi gabinecie (telewizor nad fotelem doskonale umila czas:)


Profil zweryfikowany

Leczę się u dr Ciągło od czasów, gdy była jeszcze stażystką. Jest bardzo dokładna i zawsze poświęca mi dużo uwagi. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń po wizycie.


Profil zweryfikowany

Ja u Pani doktor Ciągło byłem już chyba 3-krotnie i moje doznania są zgoła odmienne. Zostałem potraktowany niezwykle profesjonalnie, leczyłem u Pani doktor zęby kanałowo oraz zakłądała mi plombę. Do tego Pani doktor jest zawsze uśmiechnięte i sedeczna co nie jest standardem w każdym gabinecie stomatologicznym.
Serdecznie polecam.

lek. dent. Joanna Ciągło

Dziękuję bardzo za opinię.Pozdrawiam


Profil zweryfikowany

Po dwóch miesiącach od wizyty u pani stomatolog Ciągło w leczonym zębie odczułam ostry ból, co wymagało wizyty u kolejnego lekarza i rzecz jasna kolejnych poniesionych na leczenie kosztów.
Okazało się, że ząb nie został w pełni wyleczony, a metoda zastosowana w gabinecie, w którym pani ciągło pracuje jest 'przestarzała i mało higieniczna'. Koniec końców skończyło się na tym, że ząb musiał być ponownie leczony, a szkody wyrządzone podczas pierwszego leczenia naprawiane, Straciłam dużo czasu, nie mówiąc o nerwach; nie polecam. Myśle, że warto przeczytać opinie przez udaniem się na wizyte, którą oceniam bardzo nisko- 1/5.

lek. dent. Joanna Ciągło

Szanowna Pani
odnosząc się do opinii z dnia 4.01.2017 r. pragnę wskazać, że sytuacja o której Pani pisze, nigdy nie została zgłoszona do gabinetu. W klinice, w której pracuję, każde leczenie objęte jest kilkuletnią gwarancją. W przypadku gdyby opisane przez Panią zdarzenia rzeczywiście miały miejsce, to przysługiwałoby Pani prawo do ponownego bezpłatnego leczenia lub zwrot kosztów leczenia. Jeżeli zdecydowała się Pani na leczenie w innym gabinecie, to po przedstawieniu dokumentacji potwierdzającej ponowne leczenie, będzie Pani mogła uzyskać rekompensatę poniesionych kosztów. Zamieszczenie anonimowej opinii, bez uprzedniego zgłoszenia roszczeń jakie przysługują w przypadku zaistnienia okoliczności objętych gwarancją na usługi stomatologiczne, niestety nie pozwala stwierdzić czy zamieszczona opinia oparta jest na prawdziwych zdarzeniach, czy też stanowi czyn nieuczciwej konkurencji lub ma jedynie na celu publiczne zniesławienie mojej osoby. W gabinecie, w którym pracuję przestrzegane są najwyższe standardy jeśli chodzi o higienę i najnowocześniejsze procedury wykonywanych zabiegów.


J
Profil zweryfikowany

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Wprawdzie wizyta trwa bardzo długo jednak przekłada sie to na dokładność pracy i całkowite zaangażowanie.Ząb przeznaczony do usunięcia w innym gabinecie został ponownie przeleczony i nie sprawia juz żadnych kłopotów.Wysoka cena leczenia w tym przypadku nie ma juz aż takiego znaczenia.Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania