Lek.

Jerzy Wester

Gastrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: SP ZOZ Przychodnia Miejska w Pieszycach

  Dzisiaj miałam robiona kolonoskopie doktor człowiek z ogromnym sercem do pacjenta przemiły i uśmiechnięty Panie pielęgniarki takie same jak doktor Badanie nic nie boli tylko troche uczucie skurczu w brzuchu jak podczas biegunki Było spokojnie i bezboleśnie Polecam badanie w przychodni w Pieszycach u dr Westnera

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: SP ZOZ Przychodnia Miejska w Pieszycach

   Dzisiaj miałam robiona kolonoskopie doktor człowiek z ogromnym sercem do pacjenta przemiły i uśmiechnięty Panie pielęgniarki takie same jak doktor Badanie nic nie boli tylko troche uczucie skurczu w brzuchu jak podczas biegunki Było spokojnie i bezboleśnie Polecam badanie w przychodni w Pieszycach u dr Westnera

  • P
   Lokalizacja: SP ZOZ Przychodnia Miejska w PieszycachUsługa: Inny

   Zachęcony pozytywnymi opiniami udałem się do doktora ze skierowaniem od laryngologa z podejrzeniem refluksu. Czas oczekiwania na gastroskopię był bardzo długi, choć nie to jest problemem. W dniu badania, gdy zostałem zaproszony do gabinetu doktor odnosił się do mnie bardzo bezosobowo. Jeszcze w trakcie badania (gdy z oczywistych względów byłem w lekkim szoku) doktor rzucił diagnozę, która brzmiała dokładnie "Nie ma pan refluksu." Gdy już doszedłem do siebie i spytałem się, co może mi w takim razie dolegać dostałem odpowiedź, że "jest to bardzo skomplikowany problem" i zalecił zmianę diety (bez podania jak), po czym zostałem wyproszony z gabinetu, z oczami podchodzącymi krwią i bez żadnej dodatkowej wiedzy. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dr Wester został mi polecony przez moich znajomych którzy mieli również przeprowadzone badanie kolonoskopii. Wszystko dokładnie tak jak mówili bezproblemowo i prawie bezboleśnie. Przychodnia super Świdnica i Świebodzice powinny się uczyć i brać przykład. Brawo Pieszyce.

  • Pan dr jest bardzo dobrym lekarzem czułym,opiekuńczym,po prostu Anioł nie człowiek .Polecam wszystkim

  • B

   Miałam w ciągu kilku minut przeprowadzoną gastroskopię i kolonoskopię. Bolało. Nie da się ukryć, że to po prostu boli, ale mam porównanie, że badanie może boleć jeszcze bardziej. Dwa miesiące wcześniej w innym mieście przeprowadzono u mnie kolonoskopię. Po pierwsze - badanie nie zostało dokończone. Po drugie - ból w trakcie badania był gorszy niż skurcze porodowe, a po badaniu nie mogłam chodzić o własnych siłach. Dosłownie wiłam się z bólu. Jelita mi rezonowały. Dopiero kiedy podano mi Ketonal przestałam wyć z bólu. Musiałam zostać na noc w szpitalu. W tym kontekście badanie u dra Westera to przyjemność, mimo że wykonuje je bez znieczulenia. Podczas badania dr i jego asystentka są życzliwi i wykazują dużą cierpliwość w stosunku do pacjenta. Są delikatni. Naprawdę zależy im na tym, żeby jak najmniej bolało i żeby dokładnie sprawdzić błonę śluzową. Dr Wester jest miły, kompetentny, życzliwy i słucha, co pacjent do niego mówi. Dawno nie byłam u tak dobrego lekarza.

  • P

   Dzięki panu doktorowi moja kolonoskopia przebiegła w mniej niż 10 minut! Stresowałam się przed nią i choć nie jest to przyjemne badanie to pan doktor oraz jego asystentka byli bardzo mili, nie czułam się skrępowana. Polecam:)

  • L

   Wizyta u lekarza satysfakcjonująca. Swobodnie, obszernie odpowiada na zadane pytania, tym samym bije na głowę tych niekomunikatywnych ze Świdnicy-Pana Z. i R. Na ten czas wystawiam ocenę dobrą, ponieważ zaczynam leczenie.

  • P

   Na tym terenie jest podobno najlepszy w robieniu kolonoskopii. Napewno jest najbardziej sympatyczny z gastrologów świdnickich -Zająca i Rajewskiego i nie tak cyniczny w zdzieraniu pieniędzy jak oni. Lekarz wojskowy-kolejki bardzo długie. Ja byłem raz-wizytę miałem za 3 tygodnie, nie mogłem czekać, pojechałem za kilka dni do Pieszyc, Panie w recepcji mówiły mi, ażebym wyprosił o wizytę lekarza, zgodził się bo podobno nigdy nie odmawia. Miało być takie zatrzęsienie ludzi, nie było, lekarz dość kumaty, sympatyczny, chciał mi robić kolonoskopię, stchórzyłem (był to lipiec), niestety co się odwlecze to nie uciecze, wszystko się skomplikowało i robiłem ten zabieg, ale u innego lekarza (styczeń 2012). Innego, ponieważ dr Wester robi ten zabieg tylko w sobotę, a mi nie pasuje.