Adres

Graniczna 4b/6b, Rzeszów
MED-DENT (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


Graniczna 4b/6b, Rzeszów

od 100 zł

MED-DENT

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Rodziłam 2 lata temu i poprowadził moją ciąże perfekcyjnie, i teraz też jestem w ciąży i też chodzę do niego.
Jak dla mnie nie ma lepszego. Specyficzny, ale konkretny Pan z doświadczenie w tym co robi od lat.


P
Użytkownik zweryfikowany

Rodzilam 11 lat temu i podczas porodu okazalo sie ze dziecko jest zaklinowane, porod trwal 12 godzin , dziecku spadalo tetno a ja odlatywalam w zaswiaty po czym skonczylo sie cesarskim cieciem i reanimacja dziecka. Na sczescie dziecko zyje ale ma bardzo powaznie uszkodzone nerwy wzrokowe, na diagnoze innego lekarza ze jest niestosunek porodowy i nie urodze odpowiedzial: wszystkie rodza to ona tez urodzi.......Moja meka i ledwo uratowane zycie dziecka a on sie nie przejal wogole, po czym po cesarskim cieciu zero poprostu zero delikatnosci wrazliwosci i podejscia do pacjentki. Nie polecam nigdy w zyciu


D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz który prowadził oddział 34 lata temu , kiedy rodziłam, 2- krotnie mnie operował, oceniam w superlatywach,


Z
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, fachowiec, specjalista, diagnosta i jako człowiek super super. Polecam go w 100%!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Niestety odradzam! Nie oceniam tu wiedzy pana doktora, bo być może ją ma. Jednak po prostu nie chce mu się zająć pacjentką, na pytania odpowiada zdawkowo i zbywająco. Jeśli już tak jest zmęczony pracą to może pora pomyśleć o jakiejś emeryturze? Nie wykonuje obowiązkowych badań i wmawia, że tak ma być, a jeśli się ktoś więcej dopytuje to mówi, że on teraz musi być menegerem a nie lekarzem... i oszczędza. Być może w prywatnym gabinecie jest milszy i bardziej kompetentny. Ja nie mogę polecić nikomu.


E
Użytkownik zweryfikowany

Jest to wspaniały lekarz, prowadził moje obydwie ciąże. To bardzo mądry człowiek, wiedzę ma niesamowitą i wszystko wyjaśni. Zawsze w kolejce do niego czeka masa pacjentek i zawsze siedząc w niej słyszę opowieści ile pomógł innym dziewczynom. Doktor Nabożny to konkretny człowiek, wie co robi, każą pacjentkę szanuje i nigdy nie zostawi samej jak coś się dzieje.


A
Użytkownik zweryfikowany

Miły, rzeczowy. Odpowiada na wszystkie pytania. W porównaniu z lekarzami, u których byłam wcześniej, a którzy zachowywali się, jakby chcieli się mnie jak najszybciej pozbyć, Dr Nabożny poświecił mi tyle czasu ile było trzeba, wyjaśniając wszystko, co chciałam wiedzieć :)


L
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Doktora Nabożnego 21 lat prowadził jedną moją ciąże miałam robione przez niego zabiegi,operacje i nadal się u niego leczę i nie mam zamiaru zmieniać na innego lekarza ginekologa. Czytając negatywne opinie jestem zbulwersowana!! To są same brednie i bzdury! Najwidoczniej ktoś chce zaszkodzić dobremu lekarzowi z doświadczeniem i praktyką w zawodzie!


K
Użytkownik zweryfikowany

Super fachowy lekarz. Prowadził mnie przez obie ciąże i nie widze lepszego specjalisty. Kogo nie spytałam wszyscy go polecali. Negatywne opinie prawdopodobnie wynikają ze spesyficznego charakteru p.Nabożnego, ale opisywane zastrzezenia nijak sie nie maja do moich doświadczeń. Słyszałam wiele historii roznych historii o innych lekarzach. Wszyscy jednak wypowiadali sie o p.Naboznym w samych superlatywach. Ja POLECAM z całego serca !!!!!


G

Owszem nie tryska optymizmem i usmiechem..ale jest rzeczowy i wie co robi.Ja polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej na stronieSpecjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia