mgr

Jędrzej Karpowicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

24 opinie +dodaj

Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborn - Evjenth (MT). Obecnie uczestniczę również w międzynarodowym szkoleniu Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: terapia manualna 50 min (badanie +leczenie)

  Przychodząc do pana Karpowicza miałem problem z kostką a konkretnie z bólem podczas każdego ruchu przysiadającego. Już po kilku ćwiczeniach zostało stwierdzone że mam dosyć miękkie stawy, co nie jest bardzo pożądaną sprawą. Jest możliwe, że w mojej lewej kostce doszło do powikłań z których nawet nie zdawałem sobie sprawy przez to ze moje stawy są tak elastyczne. Okazało się (oraz po wizycie sam potrafię to wyczuć), że moja lewa kostka jest jakby gorzej związana(wrażenie że wszystko w niej lata). Dodam też że uprawiam też dużo sportów w których jest spory nacisk właśnie na staw skokowy. Mimo tego że ból pozostał(według mnie nie dało się zrobić tak żeby na jednej wizycie usunąć ból ponieważ problem nie jest taki prosty). Otrzymałem ćwiczenia wzmacniające głownie mięśnie łydki ale także ud i pośladków, po to aby w trakcie wykonywania sportu nacisk szedł głównie na mięśnie a nie na stawy, a następnie zobaczymy co dalej. Z ręką na sercu mogę polecić pana Karpowicza.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: masaż relaksacyjny

  Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.
  Każdy krok przemyślany i skupiony na tym by pomóc pacjentowi.
  Widać że Pan Jędrzej zna się na tym co robi.
  Napewno jeszcze skorzystam.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Umówiłam się do Pana Jędrzeja z dwóch powodów, bardzo dobre oceny na ZNANY LEKARZ oraz bliskość od domu. Pan Jędrzej poświęcił mojemu problemowi dużo czasu. Spytał, co chciałabym osiągnąć po pierwszej wizycie. Zaproponował dobrze przemyślane ćwiczenia. Już po pierwszej wizycie czuję znaczną ulgę.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kręgosłupa

  Bardzo zaangażowany specjalista, ktory poratował mnie w sobotę wizytą domową. Dokładnie wytłumaczył dolegliwość, postawił do pionu i dał szczegółowe instrukcje jak sobie pomóc w temacie dbałości o kręgosłup.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: terapia manualna 50 min (badanie +leczenie)

  Po pierwszym spotkaniu odczuwalna poprawa w poruszaniu się. Zminimalizowano silny ból promieniujący od kręgosłupa do uda, polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: przykurcze mięśni i wada postawy

  Jestem po kolejnej wizycie z 9 letnim synem. Spotkania bardzo sympatyczne. Konkretne. Profesjonalizm. Super. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej Karpowicz

  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Znakomity fachowiec, profesjonalista w każdym calu - dokładny, słucha pacjenta, ma bardzo dużą wiedzę i empatię (jako jeden z nielicznych, bo przerobiliśmy już wielu fizjoterapeutów i rehabilitantów), zawsze dobrze doradzi. Dopiero wizyty u Pana Jędrzeja przyniosły szybko pozytywny efekt - u męża z wizyty na wizytę kręgosłup boli coraz mniej i zwiększył się zakres ruchów. Wreszcie wiem, że mąż jest pod dobrą opieką, a leczył się na kręgosłup wiele lat u wielu różnych specjalistów. Z czystym sumieniem polecam wszystkim "obolałym"

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: terapia manualna 50 min (badanie, leczenie)

  Bardzo profesjonalny, z indywidualnym podejściem do pacjenta.Nie patrzy na zegarek, chce pomóc. Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad oraz wskazówki jak zapobiec późniejszym kontuzji.Polecam!

 • G
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: ból kregoslupa

  Zdecydowanie polecam Pana Jędrzeja. Już pierwsza wizyta zmniejszyła dolegliwości. Otrzymałam również zestaw ćwiczeń które mam wykonywać w domu. Pan Jędrzej to przesympatyczny człowiek z ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej Karpowicz

  Wizyta wywołana dolegliwościami z powodu bólu wytworzonego przez ucisk kręgosłupa, skutkującego bólem w kończynach dolnych a tym samym także problemami z chodzeniem. Zabiegi wykonywane przez mgr Jędrzeja Karpowicza, poświęcone są także zmianami wywołanymi przez chorobę Parkinsona. Po przeprowadzonej sesji ćwiczeń, podsumowanie wykonywanej pracy przez terapeutę, jest jednoznaczne. Jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, rzetelnie podchodząca do problemów pacjenta, a przede wszystkim nie czekająca na pozyskanie środków pieniężnych i spoglądanie na zegarek, lecz nastawiona na działanie i skuteczność. Przed przystąpieniem do pracy, wymieniony zapoznał się z dokumentacją medyczną. Przeprowadził szczegółowy wywiad z pacjentem. Ustalił miejsca i przyczyny skutkujące bólem. Sumiennie poddał się zadaniom a efekty pracy są naprawdę odczuwalne. Wytworzona przez terapeutę atmosfera podczas ćwiczeń, spowodowała łatwość komunikacji a dzięki temu przyspieszenie poprawy w leczeniu.
  Panie Jędrzeju, dziękuję.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborn - Evjenth (MT). Obecnie uczestniczę również w międzynarodowym szkoleniu Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej (OMT), która jest swego rodzaju najwyższym stopniem specjalizacji w fizjoterapii.

  Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń funkcji oraz bólu narządu ruchu.
  W swojej pracy skupiam się na znalezieniu przyczyny problemu i uświadomieniu jej pacjentowi. Tylko wtedy jest szansa żeby problem nie powracał.

  Moim celem jest usprawnianie, zmniejszanie dolegliwości oraz edukacja pacjenta. W pracy i w życiu staram się propagować zdrowy i aktywny styl życia.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • 2012 - 2015 > kurs podyplomowy w zakresie Terapii Manualnej (256 godzin) - zakończony egzaminem końcowym
 • 2009 - 2011 > Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Tytuł zawodowy: magister fizjoterapii.
 • 2006 - 2009 > Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wydział Fizjoterapii. Tytuł zawodowy: licencjat fizjoterapii.
 • 2003 - 2006 > Zespół Szkół Medycznych w Legnicy, Medyczne Studium Zawodowe, Tytuł zawodowy „technik fizjoterapii”
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia