mgr

Jędrzej Karpowicz

Fizjoterapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 192 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborn - Evjenth (MT). Obecnie uczestniczę również w międzynarodowym szkoleniu Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: ból pleców

  Problem prawdopodobnie został zlokalizowany. Jestem w trakcie terapii, ale już po pierwszej wizycie widziałam i czułam poprawę. Dodatkowo otrzymałam instrukcje, jak prawidłowo trzymać postawę i ćwiczenia uzupełniające do wykonywania w domu.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały fachowiec. Duża wiedza i umiejętności. Wysoka kultura osobista. Już po pierwszej wizycie i terapii mój problem z bólem zmniejszył się co najmniej o połowę. Już zawsze będę korzystać z usług pana Jędrzeja Karpowicza.

 • L
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: ból stopy po operacji halluxa

  Pan Jędrzej jest życzliwy, uważny, skuteczny - uruchomił moje sztywne po operacji palce stopy. Zadaje ćwiczenia do domu, tłumaczy, jak je poprawnie wykonywać. Zabiegi prowadzone są w przyjaznym wnętrzu - bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne 30 min (badanie + dobór terapii)

  Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie podejście Pana Jędrzeja do pacjenta. Oprócz tego, że szczegółowo zbadał to i wytłumaczył problem. Dla mnie ważne było abym rozumiał problem, to mnie motywuje do ćwiczeń. Szczerze polecam wszystkim Pana Jędrzeja.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: bóle mięśniowo-stawowe

  Ból głowy i bóle mięśniowo-stawowe mocno ograniczyły mnie ruchowo. Nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dzięki fachowo udzielonej pomocy fizjoterapeutycznej przez p. Jędrzeja, swoje codzienne obowiązki wykonuję z uśmiechem na ustach.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały masaż rozluźnił zbite mięśnie krzyżowe co ułatwiło mi poruszanie się bez bólu po cesarce. To dopiero początek mojej rekonwalescencji.

 • Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: terapia manualna

  Po 3 latach życia w bólu, po wizytach w dziesiątkach gabinetów fizjoterapeutycznych, w końcu mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: znalazlem swojego "wybawcę" w bólu. :)
  Dwa dni, dwa "zabiegi" manualne, rzeczowy wywiad i precyzja w pracy, a to wszystko w przyjaznej atmosferze i profesjonalnie wyposazonym gabinecie. Najbardziej cenię sobie jednak fakt, że pan Jędrzej pomógł mi przypomnieć sobie, jak wyglądało moje codzienne życie bez dolegliwosci z kregoslupem, bo po prostu tego nie pamiętałem. Napewno wrócę do pana Jędrzeja, tym razem docelowo, by nie stracić kolejnych lat na gehennę.

 • Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: Bóle kręgosłupa i napięciowe

  Wizyty u Pana Jedrzeja, zawsze stawiają na nogi zarówno mnie jak i mojego męża. Z racji wykonywanych zawodow często cierpimy na na różne bóle kręgosłupa i bóle napięciowe(stolarz,fryzjerka). Pan Jędrzej poza tym że pomaga to jeszcze daje zadania domowe w postaci ćwiczeń i w razie nagłych wypadków szybko służy pomocą. Z czysty sumieniem polecamy!!! Karolina i Sławek

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: ból odcinka krzyżowo-lędźwiowego

  Pan Jedrzej jest bardzo sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem . Juz samo obcowanie z nim jest miłe . Chodzę na wizyty regularnie od miesięcy . Dlaczego? Bo usuwa z mego życia bol krzyża , który nie pozwala mi normalnie funkcjonować . Po wizycie u Pana Jędrzeja czuje sie młodsza o 10 lat i lżejsza o co najmniej 10 kg. Cudowne uczucie! Dlatego uzależniłam sie juz od tych spotkań , ale ... to dobre uzależnienie ;-) Polecam

 • A
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: Kontuzja kręgosłupa i stawu kolanowego

  W zeszłym roku doznałam urazu kręgosłupa podczas crossfitu. Nie mogłam chodzić, podnosić się z pozycji leżącej, wykonywać codziennych czynności ani nawet siedzieć- po raz pierwszy odwiedziłam gabinet Pana Jędrzeja- ulżył mi w bólu, a w niedługim czasie normalnie funkcjonowałam i mogłam wrócić do swoich aktywności. Profesjonalnie- tak jak powinno to wygladać. Gabinet w pełni wyposażony i komfortowy. Pan Jędrzej uważnie słucha i bardzo dobrze tłumaczy skąd bierze się kontuzja, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.
  Po tegorocznym wypadku rowerowym i poważną kontuzją kolana już wiedziałam, gdzie się udać. Kolano wróciło do pełnej sprawności. Na prawdę polecam!

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborn - Evjenth (MT). Obecnie uczestniczę również w międzynarodowym szkoleniu Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej (OMT), która jest swego rodzaju najwyższym stopniem specjalizacji w fizjoterapii.

  Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń funkcji oraz bólu narządu ruchu.
  W swojej pracy skupiam się na znalezieniu przyczyny problemu i uświadomieniu jej pacjentowi. Tylko wtedy jest szansa żeby problem nie powracał.

  Moim celem jest usprawnianie, zmniejszanie dolegliwości oraz edukacja pacjenta. W pracy i w życiu staram się propagować zdrowy i aktywny styl życia.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • 2012 - 2015 > kurs podyplomowy w zakresie Terapii Manualnej (256 godzin) - zakończony egzaminem końcowym
 • 2009 - 2011 > Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Tytuł zawodowy: magister fizjoterapii.
 • 2006 - 2009 > Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wydział Fizjoterapii. Tytuł zawodowy: licencjat fizjoterapii.
 • 2003 - 2006 > Zespół Szkół Medycznych w Legnicy, Medyczne Studium Zawodowe, Tytuł zawodowy „technik fizjoterapii”
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia