mgr

Jędrzej Karpowicz

Fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborn - Evjenth (MT). Obecnie uczestniczę również w międzynarodowym szkoleniu Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam,

  Byłem już u kilku fizjoterapeutów. Każdy z początku był przekonany co mi jest i jak leczyć mój problem. Okazało się, że nie do końca... Odczuwam bardzo silny ból po bokach piszczeli oraz na środku. Ból potęguję się, gdy zaczynam szybciej chodzić (śpieszę się, przyśpieszam kroku)… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jędrzej Karpowicz

  Opis schorzenia jest dokładny, ale bez szczegółowego badania manualnego tkanek, oraz bez testów funkcjonalnych a także testów prowokujących i redukujących objawy, nie da się do końca postawić trafnej diagnozy.… Więcej

 • Dobry wieczór,
  borykam się z tzw. wdowim karkiem, mam zgrubienie w odcinku szyjnym, który z profilu wygląda jak garb. Jestem 30-letnią kobietą, młodą mamą i mam pracę siedzącą. Często doskwierają mi bóle kręgosłupa, swego czasu miałam też ataki rwy kulszowej (leczyłam ją u osteopaty). Moje pytanie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jędrzej Karpowicz

  Witam Pani Alicjo.
  Tak w swojej pracy zajmuję się również takim schorzeniem. Oczywiście przed leczeniem trzeba dobrze zdiagnozować problem.
  Z mojej praktyki często wynika że zwyrodnienie… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborn - Evjenth (MT). Obecnie uczestniczę również w międzynarodowym szkoleniu Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej (OMT), która jest swego rodzaju najwyższym stopniem specjalizacji w fizjoterapii.

  Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń funkcji oraz bólu narządu ruchu.
  W swojej pracy skupiam się na znalezieniu przyczyny problemu i uświadomieniu jej pacjentowi. Tylko wtedy jest szansa żeby problem nie powracał.

  Moim celem jest usprawnianie, zmniejszanie dolegliwości oraz edukacja pacjenta. W pracy i w życiu staram się propagować zdrowy i aktywny styl życia.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • 2012 - 2015 > kurs podyplomowy w zakresie Terapii Manualnej (256 godzin) - zakończony egzaminem końcowym
 • 2009 - 2011 > Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Tytuł zawodowy: magister fizjoterapii.
 • 2006 - 2009 > Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wydział Fizjoterapii. Tytuł zawodowy: licencjat fizjoterapii.
 • 2003 - 2006 > Zespół Szkół Medycznych w Legnicy, Medyczne Studium Zawodowe, Tytuł zawodowy „technik fizjoterapii”
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: Bóle kręgosłupa i napięciowe

  Wizyty u Pana Jedrzeja, zawsze stawiają na nogi zarówno mnie jak i mojego męża. Z racji wykonywanych zawodow często cierpimy na na różne bóle kręgosłupa i bóle napięciowe(stolarz,fryzjerka). Pan Jędrzej poza tym że pomaga to jeszcze daje zadania domowe w postaci ćwiczeń i w razie nagłych wypadków szybko służy pomocą. Z czysty sumieniem polecamy!!! Karolina i Sławek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: ból odcinka krzyżowo-lędźwiowego

  Pan Jedrzej jest bardzo sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem . Juz samo obcowanie z nim jest miłe . Chodzę na wizyty regularnie od miesięcy . Dlaczego? Bo usuwa z mego życia bol krzyża , który nie pozwala mi normalnie funkcjonować . Po wizycie u Pana Jędrzeja czuje sie młodsza o 10 lat i lżejsza o co najmniej 10 kg. Cudowne uczucie! Dlatego uzależniłam sie juz od tych spotkań , ale ... to dobre uzależnienie ;-) Polecam

 • A
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: Kontuzja kręgosłupa i stawu kolanowego

  W zeszłym roku doznałam urazu kręgosłupa podczas crossfitu. Nie mogłam chodzić, podnosić się z pozycji leżącej, wykonywać codziennych czynności ani nawet siedzieć- po raz pierwszy odwiedziłam gabinet Pana Jędrzeja- ulżył mi w bólu, a w niedługim czasie normalnie funkcjonowałam i mogłam wrócić do swoich aktywności. Profesjonalnie- tak jak powinno to wygladać. Gabinet w pełni wyposażony i komfortowy. Pan Jędrzej uważnie słucha i bardzo dobrze tłumaczy skąd bierze się kontuzja, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.
  Po tegorocznym wypadku rowerowym i poważną kontuzją kolana już wiedziałam, gdzie się udać. Kolano wróciło do pełnej sprawności. Na prawdę polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: choroby układu ruchu

  Zdecydowanie polecam pana Jędrzeja
  Świetny specjalista z ogromną wiedza, profesjonalizmem i życzliwością
  Zabiegi poprzedzone szczegółowym wywiadem
  Po każdej wizycie uczucie ulgi w bólu
  Szczerze polecam pana Jędrzeja wszystkim cierpiącym na choroby układu ruchu

 • Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej Karpowicz

  Podczas treningu doznałem kontuzji mięśni szyi i zgłosiłem się do Pana Jędrzeja. Szybko i skutecznie pomógł mi pozbyć się bólu i napięcia w mięśniach. Wyróżnia go świetne podejście do pacjenta. Dodatkowo, podczas wizyty otrzymałem celne zalecenia i porady, jak w przyszłości unikać podobnych problemów.

 • Lokalizacja: Rehabilitacja TMT Jędrzej KarpowiczUsługa: ból w kolanie po kontuzji w stawie skokowym

  Fantastyczny specjalista, Pan Jędrzej bardzo precyzyjnie określił źródło bólu i zlecił indywidualnie opracowany zestaw ćwiczeń. Dodatkowo wyjaśnił z czym może mieć związek dolegliwość i jak na przyszłość zapobiegać niechcianym kontuzjom. Okazuje się, że można zbadać manualnie i zlecić leczenie bez biegania po usg i tym podobnych.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból pleców

  Mój mąż cierpiał na straszne bóle pleców, które chwilami uniemożliwialy mu poruszanie się. Po wizycie Pana Jędrzeja Karpowicz i wymasowaniu bolącego miejsca, ból ustąpił niemal natychmiast. Pan Jedrzej jest bardzo kompetentny, profesjonalny i komunikatywny. Od razu widać, że zna się na tym co robi i jest to nie tylko jego praca ale i pasja! Goraco polecam Pana Jędrzeja!