dr n. med.

Jędrzej Bryl

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

44 opinie +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku, gdy terminy udostępnione w kalendarzu Państwu nie odpowiadają, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu. dr n. med. Jędrzej Bryl Specjali... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

W przypadku, gdy terminy udostępnione w kalendarzu Państwu nie odpowiadają, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

dr n. med. Jędrzej Bryl
Specjalista chorób przyzębia
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Lekarz medycyny estetycznej

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry dokładny fachowiec miły zna sie na rzeczy dużo sie napracowal i udało sie uratował mi zęba za co mu bardzo dziekuje i polecam wszystkim jest osoba godna polecenia

 • bardzo dobry

  Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Fachowa pomoc z zakresu periodontologii bardzo przystępne ceny. Serdecznie polecam !

 • bardzo dobry

  uprzejme podejście do pacjenta, rzeczowość i duża dociekliwość, zaangażowane w postawienie właściwej diagnozy

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm! Dzięki doktorowi pozbyłam się moich kompleksów związanych z bliznami potrądzikowymi. Doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, bez pośpiechu, a same zabiegi laserem wykonane bardzo precyzyjnie. Serdecznie polecam! :) Monika

 • bardzo dobry

  Doktor jest precyzyjny i dokładny. Poza profesjonalizmem, doktora wyróżnia również jego bardzo przyjazne, sympatyczne i ludzkie usposobienie: cierpliwie odpowiada na pytania, porozmawia, powie, czego można się spodziewać po zabiegu. Z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejscie. Uratowanie zębów które jak dla mnie były do usuniecia. ( zniszczone ,pokruszone )Wizyta zgodnie z umówiona wczesniej godzina.

 • bardzo dobry

  Wyleczone całe uzębienie a w ciągu miesiąca, a było co robić, w sumie kilkanaście wizyt. Bardzo miła atmosfera, pełna dyspozycyjność i łatwość z umówieniem dogodnych terminów od rana do późnego wieczora, a na dodatek niedrogo. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to bardzo sumienny lekarz, który jest dostępny dla pacjenta w ekstremalnych sytuacjach. Potrzebowałam pilnego leczenia przed-przeszczepowego, Pan Jędrzej nie tylko przyjął mnie w niedziele i inne dni naginając swój grafik, ale podszedł bardzo indywidualnie, co osobiście jest dla mnie ważnym aspektem przy wizytach lekarskich. Miła atmosfera, delikatność i pełna współpraca z pacjentem. Wszystko wytłumaczone i pokazane krok po kroku. Serdecznie polecam. Sylwia

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, przystępne ceny. Jestem pod wrażeniem wiedzy, wyśmienitych umiejętności praktycznych i niezwykle miłego sposobu bycia Pana Doktora. Leczę u niego zęby od ponad roku i nie zamienię go na żadnego innego stomatologa. Cieszę się, że znalazłem takiego Lekarza.

 • bardzo dobry

  Jestem po wizycie u doktora i szczerze polecam. Robiłam zabieg na twarz laserem frakcyjnym w Neomedica przy ulicy Świetlanej. Pan doktor jest ciepła osoba z niesamowitym podejściem do pacjenta. Bałam sie zabiegu lecz pan doktor skutecznie odwrócił moja uwagę powodując tym samym, ze wszystko przebiegło w miłej atmosferze i bez bólu. 40 min przed zabiegiem dostałam na twarz żel znieczulający i faktycznie moment zabiegu nie był nieprzyjemny. Co ważne czułam, ze jestem w dobrych rękach. Był to mój pierwszy kontakt z laserem i nie żałuje, ze swoją twarz oddałam właśnie w ręce doktora. Efekt jest super i na pewno wrócę tam na kolejny etap dla utrwalenia efektu.