Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  62-020 Swarzędz, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo dobry specjalista. Konkretny i opanowany. Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa. Dobra diagnoza, precyzja i fachowosc jako Operator. Dziecko przeszlo operacje tansilektomie i adenotomie z drenazem uszu bardzo dobrze. Zadnych powiklan. Szczerze polecam. Doktor zjednuje sobie malych pacjentow, a atmosfera jaka tworzy ze swoim zaufanym Zespolem budzi szacunek. Dzieci mniej sie boja i przechodza te trudne chwile lagodnie. Dodam, ze dziecko od operacji spi spokojnie i slyszy dobrze. Bardzo polecam.

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z powołania, świetny specjalista i wyjątkowy człowiek. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. W sposób rzeczowy i przystępny wyjaśniał medyczne aspekty leczenia dziecka. Doktor Szydłowski pomógł mi i synowi przejść przez bardzo trudne chwile w życiu. Wspierał nas każdego dnia podczas choroby, a przede wszystkim dał nadzieję i szanse na lepsze jutro. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.

 • G

  Fenomenalny Lekarz! Wnikliwy, rzeczowy, poukładany, życzliwy i kompetentny! Rzadki zbiór cech u lekarzy w dzisiejszych czasach. Byliśmy u doktora z 3 letnią córeczką i badanie laryngologiczne przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Zero stresu dla dziecka i rodziców. Na koniec wnikliwa ocena badań i rzeczowa diagnoza. POLECAM!!!!!!

 • R

  Dr Szydłowski jest niesamowitym profesjonalistą a przede wszystkim człowiekiem. Badanie w gabinecie poprzedzone bardzo szerokim wywiadem dotyczącym Naszego synka, wyjątkowe podejście do dziecka, szybka i trafna diagnoza. Dziś jesteśmy już po zabiegu, dziecko przeszło bez stresu, najwyższe standardy. Dla Nas rodziców pełna informacja, odpowiedź na każde pytanie. Polecono Nam Doktora ponieważ jest wybitnym specjalistą i w 100000% się z tym zgadzamy!
  Dziękujemy Panie Doktorze!
  Rodzice Wojtka :-)

 • P

  J.Szydlowski to jeden z nielicznych lekarzy ktorego mozna z czystym sumieniem nazwac SPECJALISTA .
  Moja dwuletnia corka od 8 miesecy walczyla z przewleklym zapaleniem ucha (w tym polip) a lekarze a ktorych bylismy nie robili nic innego oprocz wypisywanua recept. Docent Szydlowski po zbadaniu naszej Julki natychmiast podjal leczenie chirurgiczne i po 2 tyg nasza corka miala uszko doszczetnie wyleczone.
  Do dzis wspominamy pobyt w szpitalu bardzo dobrze , poprzez mila atmosfere ktora zapewnil nam Docent . Polecam Go z czystym sumieniem . Nie znam lepszego lekarza.
  Dziekujemy Rodzice Julki :)

 • M

  Konkretny lekarz, byłam dzisiaj. Moja córka bardzo boi się lekarzy a tutaj totalne zaskoczenie. Nawet nie pisnęła. Mega fajne podejście do dzieci. Tak ją zagadał że nawet nie wiedziała co się dzieje. Dla mnie lekarz super. Kompetentny, konkretny i rzeczowy. Nie namawiał nas na usunięcie trzeciego migdała, ale mieliśmy nad tym pomyśleć. Nie naciąga ani na operację ani na leki.
  Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się że trafiłam na takiego lekarza.
  Bardzo polecam.

 • Prof. Szydłowski należy do tych lekarzy, których spotyka się najrzadziej. Podjął się rekonstrukcji nozdrzy tylnych u 5miesiecznego niemowlaka z wadami wrodzonymi twarzoczaszki. Uczynił to w sytuacji, gdy dwie operacje przeprowadzane w innym ośrodku nie powiodły się, a malec się dusił. Spokój, cierpliwość, opanowanie, najwyższa merytoryczna wiedza i fachowość. Nie jesteśmy w stanie wyrazić swojego uznania i wdzięczności za - bez żadnej przesady - uratowanie nam dziecka. Dominik Hunek, Ala i Leon

 • D

  Wyjątkowy lekarz. Zaangażowanie 110%, zero lenistwa, odpuszczania, drogi na skróty. Ogromna kompetencja (wiedza + doświadczenie + rozwój). Lubimy też jego spokój, pewność siebie. Dobrze działa na pacjentów i otoczenie. Wycinaliśmy migdałek naszej córki 3 letniej. Wszystko poszło bardzo dobrze, córka zaczęła oddychać nosem, brak większych dolegliwości. Pan doktor dzwonił, interesował się, badał bez dopłat. Zdecydowanie polecam.

 • Pana Doktora znamy od wielu lat, dla mojej Rodziny jest kimś wyjątkowym. Wspaniały specjalista i człowiek, autorytet pod każdym względem. Gdyby nie Pan Doktor nie wiem co byłoby z moim synem, był źle diagnozowany i leczony przez pediatrów. Cały czas zastanawiam się jak można wynagrodzić dobro które niesie ze sobą Pan Doktor. Wszystko o czym myślę wydaje się za mało, mało ... Ludzie którzy obcują z Panem doktorem mają wielkie szczęście.

 • Szanowny Panie docencie to co może napisać ojciec dziecka , które zostało uratowane między innymi dzięki Panu DZIĘKUJĘ - niestety w języku ludzi cywilizowanych nie ma innego słowa , które bardziej mogłoby wyrazić moją wdzięczność - DZIĘKUJĘ !!!
  Marek ojciec Julianki

Jesteś tym lekarzem?

771

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.