Jesteś tym lekarzem?

1208

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski

  62-020 Swarzędz, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z powołania, świetny specjalista i wyjątkowy człowiek. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. W sposób rzeczowy i przystępny wyjaśniał medyczne aspekty leczenia dziecka. Doktor Szydłowski pomógł mi i synowi przejść przez bardzo trudne chwile w życiu. Wspierał nas każdego dnia podczas choroby, a przede wszystkim dał nadzieję i szanse na lepsze jutro. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.

 • Fenomenalny Lekarz! Wnikliwy, rzeczowy, poukładany, życzliwy i kompetentny! Rzadki zbiór cech u lekarzy w dzisiejszych czasach. Byliśmy u doktora z 3 letnią córeczką i badanie laryngologiczne przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Zero stresu dla dziecka i rodziców. Na koniec wnikliwa ocena badań i rzeczowa diagnoza. POLECAM!!!!!!

 • R

  Dr Szydłowski jest niesamowitym profesjonalistą a przede wszystkim człowiekiem. Badanie w gabinecie poprzedzone bardzo szerokim wywiadem dotyczącym Naszego synka, wyjątkowe podejście do dziecka, szybka i trafna diagnoza. Dziś jesteśmy już po zabiegu, dziecko przeszło bez stresu, najwyższe standardy. Dla Nas rodziców pełna informacja, odpowiedź na każde pytanie. Polecono Nam Doktora ponieważ jest wybitnym specjalistą i w 100000% się z tym zgadzamy!
  Dziękujemy Panie Doktorze!
  Rodzice Wojtka :-)

 • P

  J.Szydlowski to jeden z nielicznych lekarzy ktorego mozna z czystym sumieniem nazwac SPECJALISTA .
  Moja dwuletnia corka od 8 miesecy walczyla z przewleklym zapaleniem ucha (w tym polip) a lekarze a ktorych bylismy nie robili nic innego oprocz wypisywanua recept. Docent Szydlowski po zbadaniu naszej Julki natychmiast podjal leczenie chirurgiczne i po 2 tyg nasza corka miala uszko doszczetnie wyleczone.
  Do dzis wspominamy pobyt w szpitalu bardzo dobrze , poprzez mila atmosfere ktora zapewnil nam Docent . Polecam Go z czystym sumieniem . Nie znam lepszego lekarza.
  Dziekujemy Rodzice Julki :)

 • M

  Konkretny lekarz, byłam dzisiaj. Moja córka bardzo boi się lekarzy a tutaj totalne zaskoczenie. Nawet nie pisnęła. Mega fajne podejście do dzieci. Tak ją zagadał że nawet nie wiedziała co się dzieje. Dla mnie lekarz super. Kompetentny, konkretny i rzeczowy. Nie namawiał nas na usunięcie trzeciego migdała, ale mieliśmy nad tym pomyśleć. Nie naciąga ani na operację ani na leki.
  Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się że trafiłam na takiego lekarza.
  Bardzo polecam.

 • Prof. Szydłowski należy do tych lekarzy, których spotyka się najrzadziej. Podjął się rekonstrukcji nozdrzy tylnych u 5miesiecznego niemowlaka z wadami wrodzonymi twarzoczaszki. Uczynił to w sytuacji, gdy dwie operacje przeprowadzane w innym ośrodku nie powiodły się, a malec się dusił. Spokój, cierpliwość, opanowanie, najwyższa merytoryczna wiedza i fachowość. Nie jesteśmy w stanie wyrazić swojego uznania i wdzięczności za - bez żadnej przesady - uratowanie nam dziecka. Dominik Hunek, Ala i Leon

 • D

  Wyjątkowy lekarz. Zaangażowanie 110%, zero lenistwa, odpuszczania, drogi na skróty. Ogromna kompetencja (wiedza + doświadczenie + rozwój). Lubimy też jego spokój, pewność siebie. Dobrze działa na pacjentów i otoczenie. Wycinaliśmy migdałek naszej córki 3 letniej. Wszystko poszło bardzo dobrze, córka zaczęła oddychać nosem, brak większych dolegliwości. Pan doktor dzwonił, interesował się, badał bez dopłat. Zdecydowanie polecam.

 • Pana Doktora znamy od wielu lat, dla mojej Rodziny jest kimś wyjątkowym. Wspaniały specjalista i człowiek, autorytet pod każdym względem. Gdyby nie Pan Doktor nie wiem co byłoby z moim synem, był źle diagnozowany i leczony przez pediatrów. Cały czas zastanawiam się jak można wynagrodzić dobro które niesie ze sobą Pan Doktor. Wszystko o czym myślę wydaje się za mało, mało ... Ludzie którzy obcują z Panem doktorem mają wielkie szczęście.

 • Szanowny Panie docencie to co może napisać ojciec dziecka , które zostało uratowane między innymi dzięki Panu DZIĘKUJĘ - niestety w języku ludzi cywilizowanych nie ma innego słowa , które bardziej mogłoby wyrazić moją wdzięczność - DZIĘKUJĘ !!!
  Marek ojciec Julianki

 • R

  Docent Szydłowski jest nie tylko lekarzem z powołania ale przyjacielem małych pacjentów i ich rodziców, który daje nadzieję i szansę na normalne życie.W sposób profesjonalny i indywidualny podchodzi do każdego problemu. Jestem szczęśliwa i dumna że mamy w Polsce tak znakomitego specjalistę. Dzięki jego geniuszu i wiedzy nie byliśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami naszego kraju. Docent zoperował nam 7 miesięcznego synka który miał wrodzony rozszczep krtani III stopnia.Leczenie trwa nadal i wierzę ,że wkrótce nasz synek będzie zdrowy:)Rodzice Hubercika