Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Diagnosis

Os. Sarmackie 1/4

62-020 , Swarzędz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Arleta Witkowska-Łuczak USG narządu ruchu

  Pani doktor dokładnie zapoznała się z historią choroby, obszernie i zrozumiale wyjaśniła obraz z przeprowadzonego badania USG.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wawrzyniak Inny

  Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, zastosowała skuteczną terapię (mój problem był w obrębie barku),wszystko w bardzo życzliwej atmosferze. Widać ogromny profesjonalizm, zaangażowanie i pasję wykonywania swojego zawodu. Dziękuję bardzo, pani Doktor!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Wituła Inny

  Najlepsza Pani Doktor pod słońcem! Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta z jakim jeszcze się nigdy nie spotkałam! Polecam każdemu z całego serca


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Puszkarska Inny

  Super lekarz pozdrawiam. Bylem u Pani wszystko rzetelnie wytłumaczone. Nigdy więcej nie pójdę do innego lekarza. Pozdrawiam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Sławomir Kemnitz Inny

  Polecam Pana doktora! Przebadał mi córeczkę, podpowiedział co dalej, wracamy za 3 miesiące. Aby takich lekarzy było jak najwiecej!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wawrzyniak Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor! Miałem kontuzję kolana i trzy ostrzyknięcia osoczem bogatopłytkowym (PRP). Ostrzykiwanie kolana w wykonaniu Pani Doktor wcale nie bolało i było bardzo skuteczne. Znowu mogę biegać :) Dziękuję bardzo za badanie, olbrzymie zaangażowanie i pomoc!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Wituła badania ginekologiczne

  Po pierwszej wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem podejściem Pani Doktor do pacjenta. Wykazuje się dużą delikatnością, zrozumieniem i jest pełna empatii. Badanie wykonuje bardzo dokładnie , bez pośpiechu i wszystko na spokojnie tłumaczy. Bardzo polecam lekarz ginekolog z powołania :)


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wawrzyniak Inny

  W wyniku urazu ręki trafiłem do szpitala na SOR a następnie na oddział gdzie operację szczęśliwie przeprowadziła Pani Anna. Jej zaangażowanie oraz zastosowana metoda leczenia jednoznacznie świadczą o chęci jak najlepszego zaopatrzenia urazu z myślą o zachowaniu pelnej sprawności funkcji dłoni. Nastepnie wizyta kontrolna po 2 tygodniach która również przebiegła pomyślnie i profesjonalnie. Lekarz wyposażony w umiejętności oraz szczere, otwarte podejście do pacjenta powoduje że rekonwalescencja nie jest uciążliwa a rany goją się szybciej :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Wituła prowadzenie ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Pani doktor jest osobą bardzo delikatną, przeprowadza szczegółowy wywiad, nie śpieszy się, po kolei tłumaczy i mówi, jakie badania wykonuje. Z Panią doktor jest kontakt także po wizycie, co jest bardzo ważne! Nie straszy, nie diagnozuje 'na wyrost'. Widać, że Pani jest zaangażowana w swoją pracę. Życzyłabym sobie takich lekarzy.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wawrzyniak Inny

  Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Ogromna empatia, której często brakuje wśród personelu medycznego. Pomogła mojej mamie po bardzo skomplikowanym złamaniu kości ręki. Szczegółowo wyjaśniła na czym będzie polegał zabieg, po operacji poinformowała mamę dokładnie jak przebiegał. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania