Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Diagnosis

Os. Sarmackie 1/4

62-020, Swarzędz, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Hochół-Molenda

  Dermatolog, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Bardzo miła i sympatyczna Pani, szczegółowo wystawia opinie i diagnozę. Polecam z całym szacunkiem:)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje dermatologiczne

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor, mam nadzieję, że przepisana kuracja da efekty, zobaczymy za 3 miesiące - wtedy znów napiszę.
   Uwaga z mojej strony - 15 min na konsultację, zwłaszcza gdy przychodzi się po raz pierwszy, to stanowczo za mało.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Hubert Stępak

  Chirurg Naczyniowy,

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor prowadził proces leczenia mojego taty po bardzo ciężkiej operacji ratującej życie (pęknięty tętniak aorty brzusznej). Wspaniały lekarz, empatyczny, z ogormną wiedzą. W sposób kompetentny zawsze udzielił wszelkich informacji, błyskawicznie reagował na wszelkie niepokojące symptomy i wraz z pozostałym personelem szpitala pomógł tacie wyjść z niezwykle ciężkiego stanu. Tata wrócił do domu, bez wątpienia dzięki doktorowi.


 • Agnieszka Ida

  Urolog, Androlog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Diagnosis

   Wybrałem się na wizytę do dr Idy po zapoznaniu się z opiniami w internecie i fatalnymi doświadczeniami z innymi urologami. Specjalnie wybrałem kobietę z nadzieją, że będzie miała inne podejście do pacjenta niż mężczyźni. Już od samego wejścia jest uśmiechnięta i ma zupełnie odmienne podejście do pacjenta niż 90% lekarzy. Czasu jest wystarczająco dużo żeby nie czuć jego presji. Uważnie słucha, zadaje pytania i sama na nie odpowiada. Nie miałem wrażenia obcowania z zadufanym doktorkiem ignorantem. Przeprowadziła wszystkie badania na jakich mi zależało i nie musiałem o nie prosić. Oczywiście wizyta w prywatnym gabinecie rządzi się nieco innymi prawami niż na nfz, ale tę wizytę porównuję do innych prywatnych i to nie tylko do urologów. To drugi raz w ciągu 10 lat, gdzie nie żałuję wydanych na lekarza pieniędzy.
   Jeśli zastanawiasz się nad wizytą u tej Pani doktor, to się nie zastanawiaj, na pewno nie będziesz żałował.

  • Z
   Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: konsultacje urologiczne z USG

   Pani doktor zadaje szczegółowe pytania, kładzie również nacisk na profilaktykę, daje jasne i precyzyjne wskazówki odnośnie kroków które powinien podjąć pacjent. Co jest dla mnie niezmiernie istotne, jest osobą miłą i uprzejmą, nie okazała zniecierpliwienia kiedy udzielałam jej mało konkretnych odpowiedzi (to była moja pierwsza wizyta u urologa, nie miałam wyników badań moczu z poprzednich miesięcy, nie pamiętałam dawkowania lekow itd.). Dziękuję za konsultację!

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Damian Bartkiewicz

  Ortopeda, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • M
   Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel TowerUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wspaniała osoba, bardzo dobry specjalista. Zawsze odbiera telefony i służy pomocą. Nie tylko wyprowadził mnie z mojego problemu, ale również na każdym etapie w sposób dla mnie zrozumiały spokojnie tłumaczył

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel TowerUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz potrafiący słuchać i pełen empatii. Konkretne wskazania, racjonalnie omawiał różne opcje. Super!!! Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Izabela Kucharczyk-Bauman

  Diabetolog, Internista,

  • Z

   Dobry lekarz, dobrze zorganizowany, przyjmuje bez zbędnych kolejek, lubi swoją prace, sympatyczna, dobry fachowiec . Polecam

  • G

   Wspaniały fachowiec w diabetologi, lecę się od trzech lat i jetem bardzo zadowolona. Wysłucha wyjaśni nurtujący problem. Poprostu wspaniały człowiek

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Mitkowska

  Pulmonolog, dr n. med.

  • T

   Nie znam lepszego pulmonologa. Podejście do dziecka jest wspaniałe i przy tym w pełni profesjonalne. Tak jak pani doktor to nikt nie potrafi opisać choroby dziecka. Wiemy o astmie i alergii wszytko a nawet więcej. Nasze dziecko w życiu już wielu różnych lekarzy "specjalistów" odwiedziło ale ta pani doktor jest najwspanialsza.


 • Anna Puszkarska

  Internista,

  • P

   byłam u Pani doktor z wynikami krwi i wg tabelki od do nie są w normie. Powiedziała wszystko w porządku....ale te dwa wyniki tam nie są w normie powiedziałam...na co Pani doktor głośniej chamskim tonem wszystko w porządku....aha dziękuję do widzenia. Wizyta ok 1 min. Oczywiście na fundusz,ale chociaż bym chciała jakieś wyjaśnienie czym to może być spowodowane. Mam podwyższone limfocyty i obniżone neutrofile. Wg różnych forum to źle. Nie sugeruję się tym, ale chciałam wyjaśnienie. Chyba każdy by chciał. Ja byłam w przychodni w Swarzędzu Diagter.


 • Arleta Witkowska-Łuczak

  Radiolog, lek.

  • Bardzo uprzejmie dziękuję Pani doktor za wszelką okazaną pomoc i wykonanie niezbędnych do diagnozy badań. Miałam ogromne szczęście trafiając na Panią.


 • Lidia Maria Chmielewska-Michalak

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: I Klinika Kardiologii UMUsługa: kontrola stymulatora

   Pani Doktor to niezwykle empatyczny człowiek, a przy tym bardzo profesjonalna. Kiedy mój ojciec (88l.) w wyniku nieporozumienia przyszedł na wizytę w innym terminie, Pani Doktor widząc jak cięzko to przeżywa udzieliła ojcu wielkiej pomocy. Jesteśmy z ojcem bardzo wdzięczni za okazane serce i oczywiście za medyczną pomoc.

  • M

   Pani Dr Lidia Chmielewska Michalak opiekowała się mną na oddziale kardiologii kliniki na Długiej, po przebytym ciężkim zawale, bardzo troskliwa i kompetentna pomimo młodego wieku Pani Kardiolog. Tą drogą pragnę odwdzięczyć się za uratowanie życia. Teraz będę pozostawał pod jej stałą opieką w jej gabinecie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Sławomir Kemnitz

  Pediatra, Neurolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Alterida

   szczerze polecam tego lekarza. Był to trzeci neurolog do którego zabrałam córkę. Żałuję, że od razu nie trafiłam dr Kemitza, bo wcześniej zaczęłabym diagnostykę. Dopiero Pan Paweł zalecił nam szereg badań. Nie chciał stawiać diagnozy bez uprzednio wykonanych badań. Po wizycie dostaliśmy szczegółowy opis badanych odruchów na kartce A4.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Alterida

   Bardzo polecam! bez pośpiechu, porządnie przebadał mojego niemowlaka, omówił wszystko dokładnie, odpowiedział na pytania. Po wizycie, jestem spokojna, czuję że byłam u fachowca i mój maluch jest dobrze zdiagnozowany :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu