Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Diagnosis

Os. Sarmackie 1/4

62-020 , Swarzędz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jakub Naczk

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Rehasport Clinic | PoznańUsługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

   Jestem pod wrażeniem że Pan doktor w tak krótkim czasie zobaczył w czym kwi problem .Ja cierpię 2 miesiące po operacji i moi lekarze powiedzieli że już nie mogą mi pomuc . To jest naprawdę okropne . Super lekarz nie czekałam długo . Jestem bardzo zadowolona że poszłam na tą wizytę . I żałuję że prędzej tego nie zrobiłam . Mam problem z nogą i Pan Doktor szybko rozpoznał w czym jest problem . Polecam naprawdę Pana Doktora jest miły uprzejmy i wszystko po woli tłumaczy .

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań

   To była moja kolejna wizyta. Pełne zaangażowanie doktora, chociaż problem jest bardziej złożony i rezultatu jeszcze nie ma. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Arleta Witkowska-Łuczak

  Radiolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ortop Poliklinika

   Konkretne, szybkie badanie usg brxucha wraz z opisem + porady P. Doktor. Cena bardzo przystepna jak na Poznan.

  • B
   Lokalizacja: Ortop Poliklinika

   Bardzo miła Pani doktor i bardzo dokładnie przeprowadzone badanie.Dokladnie przeprowadzona analiza i wyjaśnienie przeprowadzenie badania.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Styburska

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Między Słowami. Centrum Psychoterapii i Rozwoju.Usługa: konsultacja psychologiczna

   To była moja pierwsza wizyta w tego typu miejscu. Czuje sie wysluchana i zrozumiana. Na pewno na tej jednej wizycie się nie skończy.

  • M
   Lokalizacja: Konsultacje onlineUsługa: konsultacja psychologiczna

   Pani Małgosia jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Wzbudza zaufanie , nie ocenia. Po kilku spotkaniach zaczęłam patrzeć na wiele rzeczy w inny sposób i zmieniać je od razu lub chociaż próbować to robić. Po konsultacjach czuję się dużo lepiej i spokojniej.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anna Hochół-Molenda

  Dermatolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo niesympatyczna i wyniosła osoba. Jako zmartwiona matka będąca na wizycie z córką, wyszłam z przeświadczeniem, że jestem winna tego że córka złapała wirusa:( Pani doktor nie odpowiadała na konkretne pytania, za to prawiła dziwne morały. Zdecydowanie nie polecam.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani dr w mojej opinii robi wrażenie przede wszystkim osoby bardzo wyniosłej. Na ostatniej wizycie nie zostałam nawet dopuszczona do głosu, a zaproponowane leczenie to "nowość bez recepty, która właśnie wyszła na rynek, proszę próbować, wygląda obiecująco". Długo by jeszcze pisać... Strata mojego czasu, nerwów i pieniędzy, wizyta opóźniona o ponad godzinę. Ale od początku.

   Pierwszy raz trafiłam do p. Hochół-Molendy jeszcze w gimnazjum - bodaj na początku. Pokazując zmiany na pośladkach usłyszałam, że tyłków się pani naoglądała w życiu i mam jej swojego nie pokazywać (dosłownie). Poleciła jedynie smarowanie kremem z mocznikiem, nic więcej. Na własną rękę zaczęłam wówczas szukać pomocy i sposobów w Internecie, dzięki czemu dowiedziałam się, że jest więcej mozliwości rozwiązania mojego problemu. Kwestia była o tyle problematyczna, że zmiany nie tylko wyglądały nieestetycznie, jak też powodowały ból, dlatego nie było to moje "widzimisię" - naprawdę potrzebowałam pomocy. Niestety - nie otrzymałam jej.

   Największym jednak problemem były moje zmiany na twarzy. Pani Hochół-Molenda twierdziła, że nie kwalifikuje się na leczenie, że przecież nic mi nie jest, a "ludzie mają gorzej", wobec czego polecała tylko kremy bez recepty. Po kilku wizytach (za czasów mojego gimnazjum) moja samoocena przez ową panią drastycznie spadła. Leczenie kremami bez recepty nie przynosiło żadnych rezultatów, stan mojej cery się pogarszał, zmiany na pośladkach i buzi powodowały ból. Patrząc na swoje odbicie w lustrze płakałam, a ze względu na pupę, przebierałam się na zajęcia w-fu w ukryciu przed rówieśniczkami. Zamknęłam się bardzo w sobie na okres kilku lat oraz zrezygnowałam z dalszych prób leczenia. Byłam załamana. Dodam, że nie mogłam sobie pozwolić finansowo na kolejne tubki drogich kremów, które zapełniały ledwo rozpoczęte moją łazienkę, gdyż na każdej wizycie były mi zapisywane nowe (dwa - trzy), a wcześniejsze miałam odstawić. Zdaję sobie sprawę, że do leczenia prawdopodobnie należy podchodzić indywidualnie i nie każdy produkt jest dla każdego, jednak przez rok regularnych wizyt nie pomogło mi absolutnie nic, a wydałam fortunę.

   Dopiero na początku studiów zdecydowałam się dalej szukać pomocy. Wspierał mnie mój ówczesny chłopak, próbując wyleczyć mnie z kompleksów, w które wpędziła mnie p. Hochół-Molenda. Trafiłam wreszcie na kompetentną osobę, która zajęła się moimi zmianami na twarzy, przepisując bardzo silny lek Axotret oraz informując, iż takie leczenie należało wprowadzić lata temu. Pani dr poinformowała, iż kurację powinnam bez wątpienia podjąć za czasów leczenia u p. Hochół-Molendy. Po rocznej kuracji Axotret, buzia została wyleczona, a ja wreszcie nie patrzę na swoje odbicie w lustrze ze łzami w oczach.

   Do p. Hochół-Molendy trafiłam ponownie niedawno (po wielu latach - nie zważając na nazwisko). Niestety nic się nie zmieniło, moje objawy zostały całkowicie zlekceważone, zupełnie nie liczyło się to, co mam do powiedzenia. Nie zostało wprowadzone żadne leczenie, ponownie polecano mi kremy bez recepty i nowinki rynkowe. "Stosować i zobaczymy". Niestety, leczenie u p. dr nie jest kwestią szybciej diagnozy i szybkiego rozwiązania problemu. W moim przypadku nie była to nawet kwestia udzielenia skutecznej pomocy w ciągu roku czasu regularnych wizyt.

   Warto podkreślić, że każda wizyta była opóźniona średnio o godzinę, za co nigdy nie usłyszałam nawet drobnego "przepraszam". Nie oczekiwałam nigdy tłumaczeń ze strony p. Hochół-Molendy, jednak uważam, że szacunek się pacjentowi należy, a pokora jest cnotą.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Damian Bartkiewicz

  Ortopeda, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • D
   Lokalizacja: MotiMed Gabinety LekarskieUsługa: blokady przeciwbólowe

   To była moja kolejna wizyta, lekarz bardzo przyjazny, szczegółowo objaśnia problem. Jestem bardzo zadowolona.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MotiMed Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Super profesjonalista. Szybkie, konkretne, rzeczowe działanie oraz mega zaangażowanie w sprawę. Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Maciej Purol

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • R
   Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Profesjonalne podejście, widać że Panu Doktorowi zależy na zdrowiu pacjenta i jak najskuteczniejszym leczeniu. Bardzo dobrze wyjaśnia problemy i doradza jak postępować z kontuzja, dziękuję serdecznie !

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Świetny specjalista. To była pierwsza wizyta z naszą córką na badaniu bioderek.

   Wszystko szczegółowo wytłumaczone, krok po kroku -widać ogrom wiedzy i zaangażowanie Pana doktora. Co ważne bardzo pozytywna atmosfera wizyty i przyjazne podejście do dziecka.

   Gorąco polecamy i z pewnością będziemy wracać !

   Dziękujemy.

   Serdeczne pozdrowienia

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Izabela Kucharczyk-Bauman

  Diabetolog, Internista,

  • Z

   Dobry lekarz, dobrze zorganizowany, przyjmuje bez zbędnych kolejek, lubi swoją prace, sympatyczna, dobry fachowiec . Polecam

  • G

   Wspaniały fachowiec w diabetologi, lecę się od trzech lat i jetem bardzo zadowolona. Wysłucha wyjaśni nurtujący problem. Poprostu wspaniały człowiek

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Mitkowska

  Pulmonolog, dr n. med.

  • T

   Nie znam lepszego pulmonologa. Podejście do dziecka jest wspaniałe i przy tym w pełni profesjonalne. Tak jak pani doktor to nikt nie potrafi opisać choroby dziecka. Wiemy o astmie i alergii wszytko a nawet więcej. Nasze dziecko w życiu już wielu różnych lekarzy "specjalistów" odwiedziło ale ta pani doktor jest najwspanialsza.


 • Anna Puszkarska

  Internista,

  • P

   byłam u Pani doktor z wynikami krwi i wg tabelki od do nie są w normie. Powiedziała wszystko w porządku....ale te dwa wyniki tam nie są w normie powiedziałam...na co Pani doktor głośniej chamskim tonem wszystko w porządku....aha dziękuję do widzenia. Wizyta ok 1 min. Oczywiście na fundusz,ale chociaż bym chciała jakieś wyjaśnienie czym to może być spowodowane. Mam podwyższone limfocyty i obniżone neutrofile. Wg różnych forum to źle. Nie sugeruję się tym, ale chciałam wyjaśnienie. Chyba każdy by chciał. Ja byłam w przychodni w Swarzędzu Diagter.


 • Lidia Maria Chmielewska-Michalak

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: I Klinika Kardiologii UMUsługa: kontrola stymulatora

   Pani Doktor to niezwykle empatyczny człowiek, a przy tym bardzo profesjonalna. Kiedy mój ojciec (88l.) w wyniku nieporozumienia przyszedł na wizytę w innym terminie, Pani Doktor widząc jak cięzko to przeżywa udzieliła ojcu wielkiej pomocy. Jesteśmy z ojcem bardzo wdzięczni za okazane serce i oczywiście za medyczną pomoc.

  • M

   Pani Dr Lidia Chmielewska Michalak opiekowała się mną na oddziale kardiologii kliniki na Długiej, po przebytym ciężkim zawale, bardzo troskliwa i kompetentna pomimo młodego wieku Pani Kardiolog. Tą drogą pragnę odwdzięczyć się za uratowanie życia. Teraz będę pozostawał pod jej stałą opieką w jej gabinecie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania