Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Diagnosis
Planetarna 15/3 Zalasewo, 62-020 Swarzędz
Centrum Medyczne Diagnosis logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (44)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Puszkarska Inny

  Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazic. Bardzo ciepła osoba, wszystko wyjaśni, wysłucha, w gabinecie nie ma głupich pytań, na każde Pani doktor odpowie, diagnozy zawsze trafione, leczenie odpowiednio dobrane, jednym słowem super lekarz :-) ja już nie zmienię lekarza bo mam ogromne zaufanie do Pani doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  Olga Wituła Inny

  Trafiłam do Pani doktor po nagłej operacji ginekologicznej na kontrolę. Pani doktor bardzo empatyczna i rzetelna. Obszerne objaśnienia związane ze stanem operacyjnym, przed i po. Bardzo jestem zadowolona z wizyty i spokojna co do dalszej rekonwalescencji. Dziękuję! :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Purol konsultacja ortopedyczna dzieci

  Dziękuję Panu doktorowi za to jak delikatnie i z empatią podszedł do córki podczas wizyty. Wszystko dokładnie wytłumaczone, bez pośpiechu. Polecam serdecznie, szczególnie dla dzieci. Pozdrawiam

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Myszkowska-Torz Inny

  Proszę skupiać więcej uwagi na dziecku, które Pani bada.
  Również proszę o wykonywanie pomiarów dziecka oraz ich wprowadzanie w sposób właściwy, odpowiadający stanu faktycznemu.

  E
  Profil zweryfikowany
  Olga Wituła prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to Anioł a nie lekarz. Nigdy nie spotkałam tak empatycznego i profesjonalnego lekarza. Pani Doktor prowadziła moja pierwszą ciążę i także przyjmowała mój poród mając akurat dyżur w szpitalu. Czułam się zawsze zaopiekowania w 100 procentach. Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. Polecam wszystkim. Zawsze bałam się służby zdrowia a dzięki Pani Doktor wiem, że wizyta u lekarza może być bezproblemowa i bezstresowa. Nie ma lepszego lekarza ginekologa! :)

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Myszkowska-Torz Inny

  Brak profesjonalizmu i empatii do małego dziecka i rodziców. Brak zainteresowania problemem zdrowotnym. Nie polecamy takiego lekarza

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Wawrzyniak Inny

  Pani Doktor to najlepsza specjalistka na całym świecie!!! Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności poznać innego lekarza specjalisty , który wykonuje swój zawód z takim zaangażowaniem, cierpliwością, ogromną empatią i dokładnością jak Pani Doktor !!! Do końca życia będę wdzięczna Pani Ani za moje na nowo sprawne dłonie i uwolnienie mnie od bólu, który utrudniał mi codzienne funkcjonowanie !
  Każdemu życzę żeby mógł trafić w ręcę takiej cudownej specjalistki jak Pani Doktor Anna Wawrzyniak !
  Z całego serca polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Sławomir Kemnitz Inny

  Lekarz z pasją, zaangażowany, wszystko dokładnie i że spokojem wytłumaczy, z super podejściem do niesfornego dziecka. Moim synem zajmuje się od urodzenia i dzięki Pana dr zaangażowaniu oraz moim mój syn w miarę normalnie funkcjonuje. Chodzi do normalnej szkoły, bawi się z innymi dziećmi. Polecam!!!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Wawrzyniak konsultacja ortopedyczna

  Bardzo polecam Panią doktor pełen profesjonalizm bardzo sympatyczna bardzo mi pomogła . Miałam problem z barkiem i nadgarstkiem .Bardzo szybka diagnoza i operacja .Serdecznie polecam i bardzo dziękuję Pani doktor

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Olga Wituła prowadzenie ciąży

  Trafiłam do Pani Olgi z polecenia. Aktualnie jestem w ciąży i muszę przyznać ...że Pani Olga to wspaniała, empatyczna osoba i dziękuję wszystkim kobietką, które mi ją poleciły! Dostałam na wizycie tyle ważnych wiadomości, tyle wskazówek ...nigdy nie byłam na takiej wizycie! Wspaniała opieka! Polecam bardzo gorąco:))

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania