lek.

Jarosław Fajga

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

55 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii. Moja kariera zawodowa rozpoczęła się po zakończeniu studiów w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od tamtej pory pracuję i pogłębiam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: Uraz kolana

  Specjalista w każdym calu , pełen profesjonalizm super podejście do pacjenta , wszystko konkretnie wyjaśnione . Serdecznie polecam

 • K
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: artroskopia kolana

  Świetny lekarz, bardzo miły , wspaniałe podejście do pacjenta.
  Pan doktor naprawił mi kolanko i sprawił że przestało mnie boleć :-)
  Opieka przed jak i po zabiegu wzorcowa.
  Szczerze polecam !

 • Z
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: artroskopia

  Bardzo polecam konsultacje u pana doktora! Dobre i profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretnie postawiona diagnoza, sam zabieg jak i dalsze leczenie na wysokim poziomie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: ból stawu biodrowego

  Bardzo szybko udało się umówić wizytę która odbyła się punktualnie co jest dla mnie ważne. Pan doktor bardzo miły i kompetentny ,szczegółowo został przeprowadzony wywiad i bez problemu otrzymałam skierowanie na dalsze badania.

 • P
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: ból kolana

  Polecam konsultacje u tego specjalisty. W sposób bardzo rzeczowy konkretny a przede wszystkim zrozumiały wytłumaczył cierpliwie mi wszelkie sprawy dotyczące mojego urazu kolana. Ponadto konkretnie odpowiadał na wszystkie postawione przeze mnie pytania . Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, dało się odczuć chęć pomocy. Pana doktora Poświecił mi odpowiednio dużo czasu., bardzo kulturalny i z poczuciem humor lekarz.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: ból stawu kolanowego

  Profesjonalne przeanalizowanie moich dolegliwości na podstawie usg , skierowanie na badanie MR , nastepnie diagnoza . Szczegółowe wyjaśnienie sposobu leczenia czyli artroskopii do wykonania przez lekarza Jarosława Fajgę. Bardzo miła obsługa. Polecam , sama skorzystałam z polecenia.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: kontrola po urazie

  Polecam konsultacje u tego specjalisty. W sposób rzeczowy i przede wszystkim zrozumiały wytłumaczył mi wszelkie sprawy dotyczące mojego urazu. Wizyta w miłej atmosferze, faktycznie odczuwa się chęć pomocy. Poświecił odpowiednio dużo czasu. Kulturalny i z poczuciem humoru.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: uraz kolana

  Uprzejma i miła atmosfera w eleganckim gabinecie. Lekarz przeprowadził wywiad, badanie wzrokowe i manualne oraz usg stawu kolanowego. Konkretna diagnoza i zalecenia. Jestem zadowolona z wizyty

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo wnikliwy wywiad, profesjonalne badanie USG. Daje się odczuć że jest się u dobrego specjalisty z dużą wiedzą. W miłej atmosferze Pan doktor konkretnie omówił mój uraz, skierował na dalsze szczegółowe badania i umówił następną wizytę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Doradził, potwierdził moje przypuszczenia. Traktowana byłam z uwagą. Jedyny minus to koszt, który poniosłam za zrobienie zastrzyku (mając swój lek). Cała reszta bez jakiegokolwiek zarzutu. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii. Moja kariera zawodowa rozpoczęła się po zakończeniu studiów w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od tamtej pory pracuję i pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności na oddziale ortopedycznym lubińskiego szpitala. Specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów stawu kolanowego najnowszymi metodami głównie artroskopowymi. Moje zainteresowania doycza również chirurgii urazowej, ortopedii stopy, barku i dłoni. Swoje umiejętności i wiedzę w dalszym ciągu pogłębiam na krajowych i międzynarodowych szkoleniach i sympozjach.
  Zapraszam

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu