lek.

Jarosław Fajga

Ortopeda

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii. Moja kariera zawodowa rozpoczęła się po zakończeniu studiów w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od tamtej pory pracuję i pogłębiam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum Ortopedyczne

  Do tej pory byłam u doktora na trzech wizytach i muszę przyznać że dawno nie spotkałam się z tak dobrym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Dokładnie przegląda wyniki badań,udziela konkretnych informacji na temat choroby.Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i zastosował odpowiednie leczenie.Jak najbardziej polecam tego lekarza

 • D
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: kontuzja kolana

  Doktor Jarosław Fajga operował mnie po zarwaniu więzadła acl w kolanie lewym.Precyzyjna diagnoza , w pełni profesjonalny zabieg i dzis po około 6 miesiącach od zabiegu wróciłem do pełni sił.Polecam tego lekarza wszystkim.
  DAREK S.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: wizyta po zabiegu

  Wszystkie wizyty jak i sam zabieg są bardzo profesjonalne i bardzo miłe, dokładnie przeanalizowane i wytłumaczone co do stanu dolegliwości jak i rehabilitacji pozabiegowej. Więcej takich lekarzy oddanych pacjentowi

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: ból biodra

  Specjalista w każdym calu , pełen profesjonalizm super podejście do pacjenta wszystko wyjaśnione jasne leczenie zaplanowano wszelkie możliwe sposoby leczenia przedstawione w sposób jasny nawet dla laika serdecznie polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: kontrolna usg bioder u noworodka

  Byłam na wizycie z noworodkiem.Doktor ma świetne podejście do maluszków. Dokładnie wytłumaczył wszystko i dał szczegółowe zalecenia. Polecam!

 • D
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: wizyta kontrolna po zabiegu operacyjnym zerwanego ścięgna Achillesa

  Doktor Jarosław Fajga operował mnie po zerwaniu ścięgna Achillesa. Bardzo pieczołowicie zadbał o wszystkie szczegóły związane z zabiegiem. Jestem zadowolony, że to właśnie dr Fajga mnie operował. Po niespełna 5 miesiącach po operacji i wytężonej rehabilitacji wracam do pracy w ciężkich warunkach pod ziemią i do normalnego funkcjonowania po tak, jak dla mnie, długiej przerwie w normalnym codziennym życiu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna stopy i kolana nogo prawej

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty lekarskiej. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeżeli ktoś potrzebuje wizyty u lekarza ortopedy to polecam pana doktora.

 • B
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: haluksy

  Pan doktor Jarosław Fajga jest znakomitym fachowcem ortopedą. Jestem po operacji która przeprowadził i jej efekt w pełni mnie usatysfakcjonował. Do tego wspaniały jako człowiek w kontakcie z pacjentem. Polecam pana doktora każdemu kto ma problemy ortopedyczne.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pierwszy raz byłem tego lekarza, sympatyczny, miły, pomógł mi. Dostałem skierowanie na dodatkowe badania, na pewno wrócę do Pana Fajgi.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Do dr Fajgi trafiłem po wycieczce po konsultacjach u lubińskich specjalistów którzy w oczach mieli USG i RTG. Była to pierwsza osoba która słuchała co do nich mówię. Dzięki niemu dzisiaj normalnie chodzę, a kto wie może wrócę do uprawiania sportu. w 100% polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii. Moja kariera zawodowa rozpoczęła się po zakończeniu studiów w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od tamtej pory pracuję i pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności na oddziale ortopedycznym lubińskiego szpitala. Specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów stawu kolanowego najnowszymi metodami głównie artroskopowymi. Moje zainteresowania doycza również chirurgii urazowej, ortopedii stopy, barku i dłoni. Swoje umiejętności i wiedzę w dalszym ciągu pogłębiam na krajowych i międzynarodowych szkoleniach i sympozjach.
  Zapraszam

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu