Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J
  Lokalizacja: Szpital kliniczny im. A. Grucy

  Chyba nie ma słów, którymi mogłabym opisać to, co profesor dla mnie zrobił. Kiedy byłam mała, doszło u mnie do ropnego zapalenia stawów, w tym i bioder. Przeszłam dużo operacji. Jednak chodziłam bardzo krzywo, na palcach. Po kilku latach było coraz gorzej, biodra zaczynały mnie bardzo boleć i się blokować, przez co coraz gorzej chodziłam. Aż się bałam, że czeka mnie wózek. Do profesora trafiłam w listopadzie 2010r., W wieku 16 lat. Profesor od razu stwierdził, że moje biodra są tak zniszczone, że nadają się jedynie oba do wymiany. Pierwszą endoprotezę miałam mieć w kwietniu 2011r. Kiedy przyjechałam na miejsce zrobiono mi tomografię 3D bioder. Po niej profesor wezwał mnie do siebie. Okazało się, że badanie pokazało jeszcze większe zniszczenie bioder, niż profesor się spodziewał. Oznajmił mi, że w związku z tym protezy, który były dla mnie przeznaczone, będą zdecydowanie za słabe i musi sprowadzić specjalnie dla mnie inne. Czekałam w gotowości aż do lipca. Drugie biodro miałam wymienione w marcu 2012r. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za nowe życie. To był bardzo trudny okres, przez to, że chodziłam krzywo i na palcach miałam bardzo dużo przykurczy mięśni. Jednak profesor już w trakcie operacji postarał się jak najmocniej się dało wyprostować mi miednicę. Do dzisiaj mam rehabilitację, cały czas mam do wypracowania przykurcze, tym razem te co siedziały głęboko. I będę ją miała już do końca życia. Ale teraz chodzi się wręcz wspaniale. Nigdy nie będę w 100%prosta, ale jest o wiele, wiele lepiej. I od czasu operacji nic mnie nie boli. Jestem mu niezmiernie wdzięczna, że nie wstawił mi tych zwykłych protez, warto było czekać na te inne. Każdy inny lekarz, któremu nie zależałoby na pacjencie by tego nie zrobił, wstawił by na odwal i miał gdzieś całą resztę! Ponad to, profesor jest bardzo pogodnym człowiekiem, który szybko umie podnieść człowieka na duchu. Gorąco polecam !!!!!

 • B
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Przejechałam 500 km do tego lekarza, mam zdiagnozowaną jałową martwicę kości udowych ,spowodowaną toczniem układowym ,potwierdzoną badaniami i opiniami kilku innych lekarzy, w tym dwóch z 30 letnim stażem w leczeniu bioder, zostałam zakwalifikowana do endoprotezy, pojechałam do niego bo myślałam, że będzie najlepszy, bo używa metod pośrednich przed pełną endoprotezą, a tu niespodzianka, zostałam ozdrowiona, żadnej martwicy nie ma, żadnej choroby bioder nie ma. Opisy badań i opinie innych lekarzy, nie miały żadnego znaczenia dla Pana Doktora, liczyła się tylko jego ocena, na którą nawet nie miał logicznych argumentów. Według niego ,mam jeździć na rowerze, taką formę aktywności mam całkowicie zakazaną przez lekarzy i rehabilitantów , bo mogę przestać całkiem chodzić nim doczekam endoprotezy, po krótkim spacerze bez kuli nie mogę stanąć na nogi, ale Pan doktor stwierdził, że to jest w mojej głowie. Jeszcze Pan doktor stwierdził, że może od tocznia mnie bolą biodra, nie pytając nawet ile na niego choruję, jakie mam leczenie, czy jestem w remisji czy zaostrzeniu, to było bardzo ważne bo jest to przyczyna choroby bioder, nie było żadnego wywiadu lekarskiego. Powiedział, że jak mnie już wezwą na endoprotezę tam gdzie jestem zapisana, to mam powiedzieć, że mam okres, żeby mnie nie przyjęli. Mam 32 lata, pokładałam w Nim całe moje nadzieje, koszt tej wizyty to dla mnie majątek, nie wspomnę o kosztach dojazdu. Wielkie nadzieje skończyły się gorzkimi łzami.

 • Wspaniały ,wspaniały i jeszcze raz wspaniały człowiek i lekarz.Potrafi wyleczyć i pocieszyć .Cudowny psycholog,obserwowałam leżąc na oddziale u Pana profesora jak potrafi przywrócic wsród chorych wiarę w siebie ,brak mi słów .Dziękuję Panie profesorze za wszystko.

 • Z

  Bardzo liczyłam na to że Pan doktor mi pomoże ,ponieważ od 5 lat gdy chodzę odczuwam mocny ból biodra a teraz nawet i kręgosłupa. Niestety, po roku regularnych wizyt na których to ciągle czegoś szukał w moim biodrze, stwierdził że jestem zdrowa i że to problemy z psychiką i żebym poszła do psychiatry :) niestety,Ból jest do dziś i cały czas się pogłębia. Inni lekarze wiedząc jaki "specjalista" mnie badał od razu bez żadnych badań tłumaczą że na pewno jestem zdrowa. Niestety bardzo się zawiodłam na tym lekarzu.

 • S

  Witam :) widzę że opinie na temat doktora są.mieszane . Cóż :) trafiłam do profesora jak miałam ok.4 lat teraz mam 18 i jestem po 4 operacjach które odbywały się w klinice w.Otwocku :) mając 8 miesięcy okazało się ze mam ropne zapalenie o kostnej.Cóż dosłownie zżerało moja kość . Lekarze rozkladali ręce i jedyna opcja było usunięcie nogi.. ostatnia deskĄ ratunku była właśnie wizyta u doktora Czubaka ! Tak jedna operacja druga itd. Ale mam nogę.jestem.normalna dziewczyna chodzę w szpilkach biegam i kocham tańczyć :) moja noga co prawda jest 3 cm krótsza Ale już nie długo sztuczna panefka i KONIEC :) JA OSOBISCIE JESTEM WDZIECZNA PROFESOROWI . BARDZO MI POMOGL :)

 • Nie zobaczyl wszystkich moich badan, stwierdzil ze jestem zdrowy a bol to tylko kwestia głowy, zalecil wizyty u psychiatry, to ma byc wielce szanowany i pomagajacy ludziom lekarz, polecam tylko dzieciom z dysplazja i chcacym proteze biodra, zawiodlem sie

 • K

  Zachęcona świetnymi opiniami o profesorze Czubaku (internetowymi i mojego dobrego kolegi) wybrałam się do niego, ponieważ już kilku ortopedów rozłożyło ręce nie wiedząc co mi jest. Pojechałam te około 60km w jedną stronę żeby znaleźć swój ratunek w tym oto genialnym człowieku... A kiedy weszłam to jakby ktoś mi walnął obuchem w głowę... Mam problemy z biodrami - strzelanie, nieustający ból, blokowanie stawu, więc z moich wielu aktywności fizycznych musiałam zrezygnować, a teraz nawet 1km spacer czy 10 schodków to wyzwanie (mam 17 lat). Zdążyłam powiedzieć, że biodra bolą i strzelają i jaki czas to trwa. Pan Profesor spojrzał tylko na 1 z 2 prześwietleń, rezonansu nawet nie wziął do ręki. I proszę, po tym jednym zdjęciu wydał opinię, że jestem zdrowa! Świetnie, to miła informacja, ale dlaczego boli? "Bo to jest ból psychosomatyczny" - po tych słowach padłam. I nie mogłam dojść do słowa, co ja zaczynałam to on mi przerywał nie pozwalając nic wytłumaczyć. Zaczęłam płakać jeszcze w gabinecie, co Pan Profesor zbagatelizował i kazał unikać ortopedów, coby mi krzywdy nie zrobili i uprawiać sporty, chodzić na szpilkach... Kiedy właśnie z tego musiałam zrezygnować przez ból... Bardzo się zawiodłam na tym człowieku... Jeżeli ktoś ma za dużo pieniędzy, to może wydać 250zł w 5 minut (bo tyle trwała moja wizyta). Mam nadzieję, że innych nie spotka takie traktowanie.

 • D

  Czytając opinie na forum na temat Pana jako osoby i jako specjalisty w tym co robi miałem nadzieję że trafiłem wreszcie do lekarza, który potraktuje mnie poważnie i pomoże mi. Przed tą wizytą obiecywałem sobie zbyt wiele, niestety Pan doktor Jerzy Czubak nie jest miłym, sympatycznym i szczerym człowiekiem (jak opisują co niektórzy). Mam 25 lat i jestem po operacji wstawienia endoprotezy biodra, niestety operacja nie powiodła się po mojej myśli. Po operacji miałem krótszą nogę niecałe 2 cm. cały czas czułem ból. Dzisiaj jest 2 lata po operacji i noga już jest krótsza o 3 cm, kręgosłup skrzywiony,ból jest cały czas. Jadąc na wizytę oczekiwałem ja jako młody człowiek fachowej i kompetentnej rozmowy doktora z pacjentem, rozczarowałem się doktor zbagatelizował towarzyszące mojej chorobie objawy. W tej chwili zastanawiam się czy na prawdę był to doktor Jarosław Czubak? Tak znany, wybitny i szanowany doktor. Od specjalisty tej rangi oczekuje się znacznie więcej...

 • H

  Super doktor, profesjonalista. Pan profesor uratował mi życie, miałem rwę kulszową. Prawie nie chodziłem. 3 dni po operacji chodziłem jak nowo narodzony :)

 • M

  Profesor jest wspanialym czlowiekiem!!!!
  Posiada ogromna wiedze!
  Pomogl mi i wszystko co mowił sie sprawdzilo! Dziekuje mu bardzo i polecam!!!!! :) Marta 29 lat