Janusz Maciej  Kacperczyk , psychiatra Szczecin

dr n. med. Janusz Maciej Kacperczyk

Psychiatra

23 opinie

Zapisz


Adres

ul. Mikołajczyka 14/7 , Szczecin
Gabinet Leczenia Nerwic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
91 835..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Maciej KACPERCZYK Kwalifikacje: absolwent Wydziału Lekarskiego PAM w Szczecinie - 1983 r. specjalista psychiatra - 1990 r. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Stres
  • Nerwica

Specjalizacje

  • Psychiatria

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychiatryczna


ul. Mikołajczyka 14/7 , Szczecin

Gabinet Leczenia Nerwic

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Leczenia Nerwic konsultacja psychiatryczna

Jeden z najlepszych Psychiatrów w Szczecinie. Godny polecenia, konkretny, rzeczowy, z wysoką kulturą osobistą. Dobrze dobrane leki i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Leczenia Nerwic konsultacja psychiatryczna

Wizyta u Pana Doktora byla cudownym doswiadczeniem. Mimo poznej pory szlem z ekscytacja i od razu po wejsciu do gabinetu bylem zaskoczony mila atmosfera, bezinteresownym zainteresowaniem i dazeniem do ustalenia podstawowych faktow. Na wstepie powiedzialem ze przyszedlem w celu weryfikacji diagnozy. Pan doktor rzetelnie i profesjonalnie zanotowal moja wypowiedz. Kilkakrotnie i z troska zapytal po co przyszedlem i jaki jest cel wizyty. Przez caly czas skupial sie w pelni. Nie ignorowal zadnej mojej wypowiedzi. Staralem sie odpowiadac na przynajmniej jedno pytanie. Pan doktor kilkakrotnie pytal po co przyszedlem. W koncu obnazyl cala prawde. Jest nie tylko dobrm psychiatra ale nic nie ujdzie jego uwadze. Cieszylem sie ze tak wielokrotnie pytal po co przyszedlem. Wizyta byla rzeczowa konkretna krotka. Wyszedlem caly w skowronkach. Pelen milosci i z zaufaniem do lekarzy. Polecam! Super czlowiek!


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką doktora Kacperczyka w ubiegłym roku.Psychoterapia jaką mi zaproponował przyniosła wspaniałe rezultaty.Jest to doktor z ogromną wiedzą, a także odpowiednim podejściem do pacjenta.Nie daje gotowych recept na rozwiązanie problemów,ale pozwala pacjentowi, dzięki odpowiednio postawionym pytaniom,dotrzeć do sedna problemu i samodzielnie sie z nim uporac.Tym właśnie powinien się charakteryzować dobry psychoterapeuta.Poza tym jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, pełen spokoju i nieprzeciętnej inteligencji. Bardzo dobry słuchacz. Polecam gorąco.Wdzięczna pacjentka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Brałam udział w terapii dziennej kierowanej przez Doktora. Nie wiem, czy bardzo pan K. odbiega od średniego podejścia kolegów i koleżanek po fachu, ale na pewno inaczej wyobrażałam sobie owo leczenie. Cynizm pod przykrywką próby pomocy, brak zaangażowania w pracę własną i banalne podejście, łącznie z rozgrywaniem intryg między pacjentami. To ostatnie uważam za niedopuszczalne. Znudzenie czy bezradność? A może i zbyt mała doza empatii. Może znieczulenie powtarzającymi się problemami nadwrażliwców motających się we własnych odczuciach. W leczeniu na pewno potrzeba pracy własnej pacjenta, ale to na lekarzu moim zdaniem spoczywa obowiązek pokazania błędów zachowań, które przeszkadzają samemu pacjentowi i/lub postrzegania go przez otoczenie. Gdy człowiek decyduje się na taką formę leczenia ma nadzieję, że trafia do specjalistów ale i do osób zaangazowanych w swą pracę.


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie mam sily na sto znakow.Przepraszam. Chwale sobie pana Kacperczyka. Nie mam zadnych zastrzezen, o co w grzaskich dziedzinach psychiatrii i psychologii nie trudno. Pelna profeska, a wiem co mowie. Jestem po terapii ;)


I
Użytkownik zweryfikowany

Dziń dybry.Po pierwsze Pan Doktor to dobry słuchacz z przenikliwym na wskroś spojrzeniem, inteligentny i pomocny(do tego z wiekiem coraz bardziej dostojny). Nie słodzi, nie głaszcze po główce, może zaboleć to co powie ale powie prawdę, którą zniesiesz człowieku. Konkretny!Mimo iz jest kopalnią wiedzy, ma ogrrromne doświadczenie jest SKROMNY!Ten człowiek od wielu lat był, jest i będzie moim autorytetem. Kiedyś bardzo mi pomógł. Po terapi grupowej nie zostawił na pastwę losu mimo iż wypisano mnie w stanie dobrym.Brał pod uwagę moją sytuaję, szczególnie rodzinną.Nie raz spotykłam go np. w C.H. zawsze, zagadał, zapytał co słcyhać, jak się mają sprawy. Bezinteresowny anioł. Kiedy trzeba sprowadzi na ziemię, kiedyt trzeba doda otuchy, poradzi. Potrafi wesprzeć a co najważniejsze zadaje czasem trudne, konkretne pytania na, które chcąc nie chcą musimy sobie odpowiedzieć a co za tym idzie wędrujemy spacerkiem po odpowiedź.Mistrz w swoim fachu bez dwóch zdań. Mógłby smiało kasować 200 zł/h ale tego nie robi.Mam porównanie w stosunku do innych 'specjalistów' Czy prywatnie czy 'państwowo' jest the best i koniec kropka. Namaluję Doktorowi shizokota 2 ; D. Z wyrazami szacunku. Ruda I.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz , ktory potrafi postawic trafna diagnoze i pokierowac pacjentem , pomoc mu calkowicie wyzdrowiec , poprostu super.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity człowiek i dobry lekarz, psychiatra i psychoterapeuta. Na początku można odnieść wrażenie, że jest lekceważący lub arogancki, ale to tylko pozory :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,mialam szczescie,ze przed laty trafilam do niego.
Nie uwazam,ze jest sarkastyczny,ma poczucie humoru i dystans,ktöry w tej specjalizacji jest nieodzowny.To moze wydawac sie niektörym chlodem ale stawia do pionu i uspokaja.
Jest psychoterapeutä a wiec lustrem w ktörym odbijajä sie nasze odczucia.Nie moze zatem wkrecac sie w nasze problemy,tylko je odbijac.
Polecam.


X
Użytkownik zweryfikowany

Cóż, dużo mogłabym powiedzieć o dr Kacperczyku. Pierwszy raz miałam z nim styczność w grudniu, kiedy wypisał mi skierowanie do kliniki psychiatrycznej na badania diagnostyczne. Następnie chodziłam na terapię grupową na Żołnierską, gdzie przeszłam przez kilka epizodów silnej niechęci, na zmianę z zupełnie przeciwnym nastawieniem. Momentami nie mogłam znieść jego arogancji, która wydawała mi się jednoznaczna z bagatelizowaniem moich problemów, a jego środki terapeutyczne wzbudzały we mnie poczucie niesprawiedliwości, złość i rozżalenie. Z czasem to się zmieniło. Gdy terapia grupowa dobiegała końca, NIE WYOBRAŻAŁAM SOBIE ROZPOCZĘCIA TERAPII INDYWIDUALNEJ POD NADZOREM KOGOKOLWIEK INNEGO. Obdarzyłam tego lekarza ogromnym zaufaniem, bo chociaż potrafi, kolokwialnie mówiąc, wjechać na pacjenta, to w chwilach totalnego kryzysu wie, jak łagodnie postawić go na nogi (o czym świadczy jego wsparcie po mojej próbie samobójczej).
Mam zdiagnozowaną osobowość chwiejną emocjonalnie, na papierze typ impulsywny, ale doktor chyli się ku borderline. Wiem, że te rodzaje zaburzeń charakteryzują się krótkotrwałym zapałem do jakiejkolwiek psychoterapii, ale właśnie te sposoby, które stosuje dr Kacperczyk, sprawiają, że nie chcę rezygnować z sesji. Nie wyobrażam sobie terapii u kogoś, kto miałby mnie głaskać po głowie tylko za to, że mu płacę.

Jak najbardziej polecam wizyty u tego specjalisty, jednocześnie proponując, by nie zniechęcać się, gdy doktor wyda się chłodny i sarkastyczny. Z własnego doświadczenia wiem, że uczy to dystansu do samego siebie. Pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Maciej KACPERCZYK Kwalifikacje: absolwent Wydziału Lekarskiego PAM w Szczecinie - 1983 r. specjalista psychiatra - 1990 r. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Stres
  • Nerwica

Specjalizacje

  • Psychiatria

Powiązane wyszukiwania