Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor troszczy się o swoich pacjentów. Przeprowadza wnikliwy wywiad lekarski, dba o to, by robić okresowe badania. Wypisuje skierowania, zwolnienia lekarskie kiedy tego wymaga sytuacja. Na bieżąco stara się poznać pacjenta pod kątem jego zdrowia. Jest miły, kulturalny, ma poczucie humoru. Najlepszy lekarz rodzinny! :)


L
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor nie rozpoznał mojej choroby pomimo opisania objawów i zbadania mnie dokładnego, nie zalecił lekarstw, długo jeszcze się męczyłam zanim nie poszłam do innego lekarza. Nie polecam więc tego doktora bo niestety nie był on w stanie mi pomóc w najmniejszym stopniu


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz kompetentny dla mnie jak za bardzo wnikliwy zgłosiłam się do pana doktora z kręgosłupem to bardziej go interesowała cukrzyca mojej mamy miły może i on jest byłam u niego dwa razy i więcej nie mam zamiaru za brak zrozumienia dla pacjenta zwolnienie lekarskie dostałam z wielką łaska , nie mam nic do pana doktora ale nie dla mnie


D
Użytkownik zweryfikowany

Całą rodziną leczymy się u doktora. Są to 4 dorosłe osoby, z poważnymi i przewlekłymi schorzeniami w tym choroba nowotworowa, cukrzyca insulinowa, tarczyca, nadciśnienie i wiele dodatkowych :( . Super lekarz, polecamy! Dokładny, wnikliwy, analizuje dokumentację medyczną od poprzednich lekarzy, prosi by donieść stare wyniki, zależy mu by poznać historię leczenia pacjenta. Wyniki, skierowania bez problemu. Pamięta co komu dolega i podczas wizyty zawsze dopyta o tych pozostałych, słuchający pacjenta, dowcipny, przystojny ;) Długo szukaliśmy właśnie takiego!


A
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pana Janusza już parę lat, pamiętam Go jeszcze jako młodego lekarza przyjmującego w Zgorzelcu. Zawsze uprzejmy i kulturalny, ponadto dobry fachowiec.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie