Przychodnia Lekarska Familijna

(31 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Familijna

ul. Rycerska 15/1B

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Kowalczyk-Barańska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J

   Pani Doktor jest jednym z najlepszych fachowców jakich spotkałam. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze ma czas na poradę prze telefon. Pomogła bardzo mojemu synkowi. Dzięki Jej wnikliwości i dobrej diagnozie udało nam się uniknąć wizyty w szpitalu. Jest bardzo miła i rzeczowa. Przy pierwszej wizycie od razu zleciła konkretne badania.
   Bardzo polecam. :)

  • A

   Chodze z dzieckim od urodzenia do tej lekarki,jest co prawda mila ale wszytskie leki sa jakby wstrzlone w ciemno,jak jeden nie pomaga to da drugi i z głowy-a kasa leci...zadnej diagnozy nie potwierdzi badaniami a jak nie wiedziała co mu jest po 2 tygodniach faszerowania antybiotykiem wysłała nas do szpitala, i dopiero po wynikach okazało sie że to zapalenie krtani a nie oskrzeli.nie radziłabym wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Sylwia Szczucka

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • K

   Według mnie jest to dobry lekarz-niezwykle spokojny i opanowany, zwłaszcza, kiedy człowiek przychodzi z małym, niekoniecznie dobrze poznanym dzieckiem i ma masę niepokojów w głowie. Moja córka od urodzenia jest zapisana do dr Szczuckiej, a ma prawie 8 lat. Nie jesteśmy częstymi gośćmi w przychodni, ale może właśnie dlatego, że nie "sponiewierała" mi małej antybiotykami, kiedy zdarzało się jej złapać wysoką gorączkę lub jakąś poważniejszą infekcję. Zawsze ze zdrowym rozsądkiem podchodziła do objawów i nie zawiodłam się na tym. Recepta na antybiotyk "w razie czego" miała czekać. Dzięki temu moja córka przez cały ten czas, również trudnego etapu przedszkolnego, kiedy hartowała i swój organizm i moją cierpliwość ciągłym katarem i kaszlem, na antybiotyku była 3 razy w życiu. Zawsze też uważnie osłuchuje mi dziecko, zagląda do gardła, kiedy pojawiały się jakieś nietypowe objawy-zlecała dodatkowe badania lub konsultację z lekarzem innej spajalności. Nie mam zastrzeżeń i dlatego nadal jesteśmy z nią :) A swoją drogą, przychodnia Familijna jest naprawdę pozytywnym doświadczeniem w życiu, zważywszy, że w takie miejsca nie chodzi się bez powodów i dla przyjemności :)

  • M

   Sugerując się komentarzami na tym forum również wybrałam się do pani Szczuckiej. Niestety to jak potraktowała moje dziecko przeszło moje najszczersze oczekiwania, oczywiście negatywnie! Dzieciątko miało problemy z przyrostem wagi więc miałam zalecenie od innego pediatry ażeby regularnie przychodzić na ważenie i obserwację rozwoju dziecka. Nawet nie oglądała dziecka, nie wysłuchała tego co miałam do powiedzenia ( to była pierwsza u niej wizyta z moim dzieckiem, gdyż mój lekarz był na urlopie, a pani miała chyba zastępstwo) tylko od razu na wagę. Najpierw poprosiła o zdjęcie pieluszki, a potem wystraszyła się, że dziecko może się zsikać.... - bardzo profesjonalne jak na pediatrę....Nie sprawdzała jak dziecko trzyma główkę, jak reaguje na inne bodźce itp. Po czym podważyła zalecenia mojego pediatry i stwierdziła, że nie trzeba tak często przychodzić do lekarza! Ogólnie wizyta bardzo nieprzyjemna, zbywała mnie z pytaniami, zrobiła TYLKO to co musiała - czyli zważyła dziecko, miałam nieodparte wrażenie, że zabieram pani czas, który mogłaby poświęcić na picie kawy. Zdecydowanie Nie polecam tej pani, zero empatii DLA DZIECKA jakiejkolwiek! Miałam wrażenie, że pani boi się dotknąć dziecka, oczywiście o osłuchu nie było nawet mowy! Nie wiem, czy pani miała gorszy dzień ale na pewno ponownej wizyty już nie zaryzykuje!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Janusz Hutnik

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Pan doktor troszczy się o swoich pacjentów. Przeprowadza wnikliwy wywiad lekarski, dba o to, by robić okresowe badania. Wypisuje skierowania, zwolnienia lekarskie kiedy tego wymaga sytuacja. Na bieżąco stara się poznać pacjenta pod kątem jego zdrowia. Jest miły, kulturalny, ma poczucie humoru. Najlepszy lekarz rodzinny! :)

  • L

   Pan doktor nie rozpoznał mojej choroby pomimo opisania objawów i zbadania mnie dokładnego, nie zalecił lekarstw, długo jeszcze się męczyłam zanim nie poszłam do innego lekarza. Nie polecam więc tego doktora bo niestety nie był on w stanie mi pomóc w najmniejszym stopniu

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Violetta Górska-Głowacka

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: starosc

   To najwspanialszy człowiek i lekarz jakiego spotkalam . Jest przyjazna pacjentowi , bardzo kompetentna i niezwykle pomocna , swoja osoba juz wprowadza spokoj i zaufanie pacjenta.

  • Leczę sie u Pani doktor Górskiej już wiele lat i z czystym sumieniem mogę polecić innym. Jest bardzo miła,uprzejma,wyrozumiała,potrafi naprawdę trafić w sedno choroby i wyleczyć . Jest prawdziwym lekarzem z powołania za co jestem bardzo wdzięczny bo ma rzetelne podejście do choroby pacjenta. Jest prawdziwym lekarzem z powołania za co przy okazji bardzo Pani dziękuję i życzę dużo zdrowia aby mogła Pani nadal leczyć i pomagać ludziom , gdyż takich lekarzy jak Pani jest bardzo mało.
   Dziękuję.
   Władysław.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Małgorzata Grabowska-Roder

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • W
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Familijna"

   Bardzo miła i sympatyczna, wykonuje swoją pracę profesionalnie, zawsze uśmiechnięta
   Jest moim lekarzem od 5 lat i jestem bardzo zadowolona nie zamienię jej na żadnego innego lekarza

  • K

   Wspaniały lekarz, kompetentna i bardzo miła. Synek mój nie chce iść do innego lekarza, do doktor Grabowskiej idzie z uśmiechem. Zawsze prowadzi dokładny wywiad, jak dotąd zawsze stawiała dobre diagnozy i skuteczne leki. Bez problemu wypisuje skierowania, jeśli jest taka potrzeba (u niektórych lekarzy jest z tym problem, bo chcą leczyć sami coś na czym nie zawsze się znają). Z czystym sumieniem polecam doktor Grabowską.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu