lek.

Janina Kamińska

Dermatolog

106 opinii +dodaj

Umów wizytę 103 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Doświadczony dermatolog (wieloletnia praktyka szpitalna) Janina Kamińska oferuje rzetelne usługi w zakresie dermatologii ogólnej i estetycznej w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie Gabinet… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska JaninaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor szybko i skutecznie wyleczyła mojej nastoletniej córce trądzik. Od roku córka cieszy się piękną cerą.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska Janina

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Rzetelnie podeszła do tematu, przeprowadziła dokładny wywiad i zaproponowała leczenie. Dokładnie wyjaśniła jakie jest działanie przepisanych leków, przeciwwskazania i dokładnie rozpisała dawkowanie z instrukcjami stosowania.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła konkretna pani doktor. Cierpliwie wszystko tlumaczy zaczynając od podstaw choroby a kończąc na wytlumaczeniu zasad leczenia smarowania i dawkowania lekarstw.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska JaninaUsługa: trądzik

  Witam.Tej Pani zawdzięczam bardzo dużo.Mam 30 lat z trądzikiem męczyłem sie od około 10 lat!nic nie pomagało żaden inny lekarz ani antybiotyki.Po radach,lekach Pani Janiny jestem "czysty"...!Dla mnie to wygrana w lotto...Dziękuje,pozdrawiam ;)
  Paweł

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: łuszczyca, trądzik

  Pierwszy raz spotkałam się z Panią Doktor w szpitalu tworkowskim. Problem błyskawicznie i trafnie zdiagnozowany - łuszczyca. Leki - jak na możliwości szpitala niedermatologicznego - dobrane bardzo dobrze.
  Później, całkiem przypadkiem, trafiłam na wizytę w Enel-Medzie. Przyszłam z silnym trądzikiem, który skutecznie zatruwał mi życie przez prawie 10 lat. Dodatkowo mam bardzo wrażliwą skórę i wszelkie preparaty na bazie alkoholu odpadają - a to znacznie zmniejsza 'pole do popisu' dermatologowi. Jednak już po kilku wizytach Pani Doktor udało się ustalić bardzo skuteczne leczenie. Nie mam kłopotu z trądzikiem (poza pojedynczymi zmianami raz na dłuższy czas) od kilku ładnych lat, mimo że nie stosuję już żadnych leków!

  Także Pani Doktor zawdzięczam bardzo wiele - od poradzenia sobie z okropnym, wieloletnim trądzikiem, do 'ogranięcia' łuszczycy. Zawsze byłam przyjmowana z wielką troską i zaangażowaniem, a także - jak ważnym - uśmiechem :) za co bardzo serdecznie dziękuję!

  P.S. I z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę - tym razem już prywatnie - ze względu na zupełnie inne objawy. Głęboko wierzę, że i tym razem Pani Doktor sobie świetnie poradzi i nie będę żałowała poświęconych pieniędzy :)

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i EstetycznaUsługa: czerwone suche zmiany na brzuszku

  Bardzo mila i rzeczowa Pani doktor. Maść, którą przepisała mojej 2 miesięcznej córeczce natychmiast pomogła.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest konkretna i rzeczowa. Wyjaśniła, czym mogą być spowodowane problemy ze skórą. Przepisała lekarstwa, jeśli nie dadzą oczekiwanych rezultatów, zmienimy leczenie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska Janina

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, dokladnie krok po kroku Pani doktor wyjasnila co nalezy robic aby leczenie bylo pomyślne. Gorąco polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna

  Pani doktor dokładnie przeprowadziła badanie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Konkretnie i rzetelnie. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska JaninaUsługa: Zmianu chorobowe na paznokciu

  Pani doktor profesjonalnie zdiagnozowala problem. Dostałam receptę na leki nawet nie drogie. Na pewno ufam się na kolejną wizytę do dr Kamińskiej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczony dermatolog (wieloletnia praktyka szpitalna) Janina Kamińska oferuje rzetelne usługi w zakresie dermatologii ogólnej i estetycznej w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie
  Gabinet w Grodzisku znajduje się w głębi, nie od ulicy, ale w drugiej linii zabudowy

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia