lek.

Janina Kamińska

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Doświadczony dermatolog (wieloletnia praktyka szpitalna) Janina Kamińska oferuje rzetelne usługi w zakresie dermatologii ogólnej i estetycznej w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doświadczony dermatolog (wieloletnia praktyka szpitalna) Janina Kamińska oferuje rzetelne usługi w zakresie dermatologii ogólnej i estetycznej w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie
  Gabinet w Grodzisku znajduje się w głębi, nie od ulicy, ale w drugiej linii zabudowy

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i EstetycznaUsługa: schorzenie dermatologiczne

  Bardzo miła wizyta, rzeczowa i szczera ocena schorzenia, jasna ścieżka leczenia. Byliśmy z dzieckiem i nie była ona jedynie dodatkowym obiektem w pokoju. Opinie dziecka w temacie Pani doktor potraktowała z całą uważnością, super. Miła i ciepła osobowość, ekspert w swojej dziedzinie. Polecamy

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i EstetycznaUsługa: krosty na brzuchu u 4-ro latka

  Bardzo miła pani. Rozpoznała rozwijającą się chorobę skórny u małego dziecka. Bardzo dobry kontakt..

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor konkretna,kompetentna,rzeczowa i na dodatek miła i serdeczna,i choć pacjentem był mój syn, to jednak swym fachowym okiem dostrzegła i mój problem skórny,więc w ramach jednej wizyty dostałam i ja też diagnozę, zalecenia i receptę..i to wszystko na jednej wizycie..Pani doktor godna polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska JaninaUsługa: trądzik, kontrola znamion

  Polecam :-) Pani doktor bardzo ciepła i sympatyczna mimo iż się spóźniłam nie miała do mnie pretensji i przyjęła mnie z uśmiechem

 • J

  Odwiedziłam Panią Doktor po raz pierwszy, ale w razie potrzeby na pewno będę wracać i polecać innym. Bardzo sympatyczna i rzeczowa, wysłuchała uważnie, dopytała o co trzeba i zaproponowała leczenie z uwzględnieniem mojej niechęci do stosowania silnych leków. Mam nadzieję, że przepisane leki pomogą, a jeśli nie, wrócę kontynuować leczenie, bo czuję, że jest to lekarz, któremu można ufać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor fantastyczna! Miła, dokładna, dociekliwa w kwestii choroby (na plus oczywiście). Trafiłam przypadkowo szukając lekarza w internecie. Diagnoza trafiona, a leki w 100% skuteczne. Wreszcie mogę cieszyć się zdrową skórą i nie muszę ukrywać trądziku, który był już bardzo uciążliwy. Szczerze polecam!

 • L

  Bardzo rzetelna lekarka, przeprowadziła dokładny wywiad, przedstawiła alternatywny sposób leczenia do zaproponowanego. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, dr odpowiedziała na moje wszystkie pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i Estetyczna Kamińska JaninaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor sympatyczna i rzeczowa. Na wizycie przedstawiłam swój problem ,na który pani doktor udzieliła mi wyczerpującej odpowiedzi .Otrzymałam receptę na leki,które zaczynam stosować i mam nadzieję,że pomogą. Na pewno polecę panią doktor znajomym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i EstetycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor rzeczowa i bardzo mila. Dokladnie przyjrzala sie zmianom i zaproponowala leczenie. Odpowiedziala na wszystkie pytania bardzo szczegolowo. Zdecydowanie polecam, na pewno wroce z kazdym problemem z ktorym Pani Doktor moze pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Dermatologia Ogólna i EstetycznaUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor cechuję nie tylko miłe podejście do Pacjenta, ale też dokładność. Przeprowadzony wywiad był bardzo wnikliwy.
  Dodatkowo, Pani Doktor zależy na dobru Pacjenta a nie na zarabianiu pieniędzy - jak trzeba proponuję badania/lekarzy/ rozwiązania bezpłatne.
  Polecam.