dr n. med.

Jan Tabak

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jan Tabak ukończył Akademie Medyczną w Krakowie w 1979r. Doktor nauk medycznych, neurolog z ponad 25-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie medycyny oraz podobnie długim doświadczeniem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jan Tabak ukończył Akademie Medyczną w Krakowie w 1979r. Doktor nauk medycznych, neurolog z ponad 25-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie medycyny oraz podobnie długim doświadczeniem w zakresie wykonywania akupunktury. Od kilkunastu lat zajmujący się rehabilitacją szczególnie w neurologii. Od ponad dziesięciu lat zajmujący się leczeniem w ekstremalnie niskich temperaturach metodą krioterapii ogólnoustrojowej a także medycyną estetyczną i medycyną manualną.
  Pracował w oddziałach i poradniach neurologicznych w Krakowie i Zakopanym jako asystent i zastępca ordynatora.
  Od 1987 roku prowadzi nieprzerwanie swoją praktykę w zakresie akupunktury. W pełnym zakresie klasycznych zastosowań. Obecnie oprócz realizowania lekarskich zabiegów medycyny estetycznej stosuje unikatową technikę akupunktury zwaną liftingiem akupunkturowym.
  Jest kierownikiem oddziału Małopolskiego Centrum Krioterapii w Krakowie i współzałożycielem gabinetu Medic Lift.

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zino-MedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Profesjonalny lekarz, z konsultacji jestem bardzo zadowolony. Indywidualne i otwarte podejście. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz który przejmuje się stanem pacjenta. Bardzo duża empatia, wiedza. Była to moja pierwsza wizyta, pozostaje w dalszym leczeniu u Pana doktora. Pozdrawiam serdecznie i polecam z czystym sumieniem Pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Lux MedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pan doktor jest bardzo dokładny i nie stawia pochopnych diagnoz.Zwróciłam się z prawostronnymi bólami głowy, pierwsza reakacja Pana doktora była po moim szczegółowym opisie, że jest to ból migrenowy ruchowy, ale żeby to potwierdzić zlecił mi wykonanie MR jak powiedział, aby wykluczyć inne rzeczy. Zgodziłam się z wynik potwierdził wstępną diagnozę. Dziękuję Panu doktorowi za zdopingowanie mnie i doprowadzenie sprawy do końca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Lux MedUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan doktor bardzo uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził obszerny ne poświęcił mi sporo czasu i uwagi, wizyta trwała prawie 50 min. Będę kontynuowala leczenie u pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Lux MedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Do Pana doktora trafiłam dzięki portalowi Znany Lekarz. To znakomity profesjonalista, który podszedł do moich dolegliwości poważnie, w przystępny sposób wytłumaczył mi problem.
  Przyznam szczerze, że wkraczałam do Jego gabinetu z obawą i strachem (po badaniu tomograficznym wyszło, że to coś poważnego), a wychodziłam uspokojona i uzbrojona w potrzebne informacje.
  Dziękuję Panie doktorze.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona pełen profesjonalizm, lekarz miał czas, poświęcił mi ponad godzinę co do rezultatów to wypowiem się później bo będę jeździć na akupunkture do niego, cena wizyty 170 zł

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Badania przeprowadzone bardzo dokładnie z dużą uwagą. Bardzo miły i doświadczony lekarz. Polecam !

 • M

  Zdecydowanie polecam dr Tabaka. Pełen profesionalizm od wysłuchania, zbadania i dokładnego opisania schorzenia wraz z szczegółowym schematem leczenia. Dziękuje

 • S

  Do doktora trafiłem z rozległym uszkodzeniem splotu barkowego i bezwładem prawej ręki. Dr Tabak okazał się być doskonałym specjalistą. Podczas każdej wizyty czuję się komfortowo, a to za sprawą fantastycznego podejścia do pacjenta. Cały czas interesuje się moim przypadkiem, zleca dodatkowe konsultacje u innych specjalistów, zabiegi, rehabilitację. Zawsze wysłucha, pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie. Z czystym sumieniem polecam.

 • M

  Bardzo podoba imi sie ostrozne podejscie doktora do srodkow farmakologicznych i korzystanie z medycyny naturalnej na pierwszym miejscu, Takze diagnoza oparta o niezbedne badania a nie oparta na czytaniu z fusow. To odpowiedzialne podejscie i szczerosc w konatakacie z pacjentem polaczona z uczciwoscia zjednuja pacjenta.