Umów wizytę Zapytaj lekarza 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny i sportowy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W swojej pracy korzystam z technik osteopatycznych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Trafiłem do p. Jakuba z bólem Achillesa i stawu skokowego. Dokładny wywiad i szybka diagnoza. Kilka wizyt i noga jak nowa. Profesjonalne podejście do pacjenta,szczerze polecam :)

 • K
  Lokalizacja: Fizjoterapia

  Moim największym problemem był ból głowy, który towarzyszył mi od kilku lat. Do tego bóle pleców i stres. Po kilku wizytach wszystkie dolegliwości ustąpiły, przez co poprawiło się moje samopoczucie.
  Pan Jakub wykazał się profesjonalizmem i z zaangażowaniem przeprowadził wszystkie ćwiczenia.
  Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i śmiało polecam wszystkim :)

 • A
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: ból w dolnej części pleców

  Specjalista godny polecenia. Trafiłam do Pana Jakuba z bólem w dolej części pleców. Niestety to nie jedyny problem z jakim się zmagam. Okazało się że po ciąży cierpię na rozstęp mięśni prostych brzucha co nie pozwala mi schudnąć. Pan Jakub zalecił specjalne cwiczenia, które już dają efekty i rozstęp się zmniejszył. Obecnie także ból w plecach ustąpił po wizytach u Pana Jakuba. Polecam tego specjalistę bo podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem i stara się rozwiązać wszystkie problemy, nawet te o których nie mamy nawet pojęcia."

 • P
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja

  W bardzo szybkim czasie doprowadził moja rękę do sprawności. Miałem doświadczenie z kilkoma fizjoterapeutami, ale Pana Slachetke mogę z ręką na sercu polecić. Od wypadku minęło 2 miesiące, a ja już mogę powoli myśleć na odbudowaniu utraconych mięśni. Zakres ruchowy jest w granicach 80-90%, gdzie wszyscy inni dawali mi pół roku.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: konsultacja dziecka

  To byla pierwsza wizyta z moim dzieckiem. Pomogl ile mogl. Polecil rozne czynnosci dla mojej corki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bede stosowac zalecenia podane przez Pana Jakuba. Bardzo mily i sympatyczny czlowiek z duza wiedza.

 • R

  Na pierwszą wizytę przyszłam zrezygnowana bagażem przeżyć, które odcisnęły swoje piętno na moim fizis. Nie potrafiłam nawet dobrze określić, co mi dolega. Pan doktor uleczył nie tylko moje ciało, ale skierował na właściwe tory sferę emocjonalną. Efekty już po pierwszej wizycie. Serdecznie polecam pana doktora każdemu, kto szuka dobrego fizjoterapeuty! Jego wiedza i umiejętności idą w parze z indywidualnym podejściem do pacjenta i zaangażowaniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczne podejście do pacjenta, wnikliwa diagnoza i dokładny wywiad. Pan Jakub jest bardzo zaangażowany w to, co robi, czeka mnie jeszcze kilka wizyt, ale już po pierwszej odczuwam poprawę ruchomości stawu. Udziela dokładnych wskazówek co do ćwiczeń, potrafi odstresować i rozluźnić, dzięki czemu terapia jest jeszcze efektywniejsza. Serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: Fizjoterapia

  Przyszedłem do p. Jakuba z bólem w kręgosłupie dokładniej odcinek lędźwiowy podczas ćwiczeń i bardzo silnymi napięciowymi bólami głowy. Wystarczyło kilka wizyt i regularne ćwiczenia zadane przez wyżej wspomnianego fizjoterapeutę. Moje bóle minęły i przy okazji poprawiono trochę złą postawę. Najlepszy fizjoterapeuta - ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna, metody leczenia w 100% skuteczne.

 • T
  Lokalizacja: Fizjoterapia

  Bardzo dobry specjalista. Pan Jakub rehabilitował mnie po operacji rekonstrukcji kolana po zerwanym ACL-u. Po 4 miesiącach już biegałem.
  Naprawdę wie co robi. Dla mnie profesjonalista. Polecam w 100%.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Jakuba Ślachetki. Profesjonalne podejście do pacjenta w bardzo sprzyjającej atmosferze. Kompetentny, ciepły, otwarty do pacjenta. To była moja pierwsza wizyta, będę kontynuowała terapię u pana Jakuba. Dziękuję i gorąco polecam.

Pytania pacjentów (115)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny i sportowy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  W swojej pracy korzystam z technik osteopatycznych, metod terapii manualnej, m.in. McKenzie, Maitland, koncepcji dotyczących terapii tkanek miękkich (TrP, FM, FDM) i Bobath. Swoje kwalifikacje zawodowe nieustannie podnoszę na specjalistycznych kursach i szkoleniach ucząc się u boku wybitnych, cenionych na całym świecie specjalistów z kraju i zagranicy. W leczeniu z powodzeniem łączę pasję z chęcią niesienia pomocy innym.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej