mgr

Jakub Ślachetka

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

47 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny i sportowy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W swojej pracy korzystam z technik osteopatycznych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja po incydentach neurologicznych np. udar

  Bardzo rzeczowo, pełen wywiad, ćwiczenia, zalecenia.
  Polecam z czystym sumieniem, gdyby ktoś miał wątpliwości.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: terapia manualna

  Najlepszy fizjoterapeuta w mieście.
  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
  Dobry kontakt z małoletnim pacjentem.
  Gorąco polecam.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście. Szybka diagnoza. Już czuję poprawę i zanikanie bólu w plecach po przeprowadzonej terapii manualnej. Dostałam ćwiczenia do wykonywania w domu. Fizjoterapeuta godny polecenia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: Ból w dolnym odcinku kręgosłupa

  Sprawnie przeprowadzona wizyta, miła atmosfera, Pan Jakub wytłumaczył wszystko spokojnie, pokierował jak właściwie wykonywać zalecone ćwiczenia.????

 • P
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: ból pleców,nogi,krwawienie z nosa,problemy z pochylaniem

  Pan Jakub to specjalista i profesjonalista w swojej branży.
  Po jednej wizycie zapomniałam o bólu który utrzymywał się od kilku miesięcy.
  Polecam wszystkim którzy odczuwają bólu oraz dyskomfort swojego ciała. Dla mnie to człowiek który posiada ogromną wiedzę.
  Dziękuję Panu za przywrócenie komfortu życia codziennego ????

 • M

  Trafiłam do Pana Jakuba z długotrwałym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz nietypowymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Szeroki wywiad i już dwie wizyty spowodowały że jakoś mojego życia znacznie się poprawiła. Juz nie mysle tylko o tym że znowu coś mnie boli.Przy okazji Pan Jakub zadzialal także na inne dolegliwości o których nawet nie wspomniałam na pierwszej wizycie.Pan Jakub nie tylko leczy objawy ale także szuka i eliminuje ich przyczynę.Fantastyczny, przemiły specjalista,który odpowiada na wszystkie pytania.Posiada obszerną wiedzę z którą chętnie się dzieli. Ma indywidualne podejście do pacjenta.Nigdy nie spotkałam nikogo kto byłby tak zainteresowany zdrowiem i samopoczuciem pacjenta. Szczerze i gorąco polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: terapia manualna

  Jestem bardzo zadowolona- obszerny wywiad poprzedzający jakiekolwiek działania świadczy o holistycznym podejściu do pacjenta. Duże zaangażowanie i cenne porady, bardzo miłe i profesjonalne podejście do problemu. Ulga już po pierwszej wizycie. Polecam z całego serca!

 • K
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: bóle kręgosłupa

  Wspaniale podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm. Trafiłam do p. Jakuba gdy stwierdzono u mnie dyskopatie, potem skoliozę. Trafiłam z bólem kręgosłupa (odcinek ledzwiowy) i bólami głowy. Mój stan fizyczny jak i psychiczny nie był satysfakcjonujący. Po wnikliwym przeprowadzeniu wywiadu p. Jakub zalecił ćwiczenia-wykonywałam je dwa razy dziennie. Efekt natychmiastowy-bóle ustąpiły. Dzięki rozmowie z tym ciepłym i życzliwym człowiekiem, który z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta uwierzyłam, że da się z tym żyć. Dokładnie wytłumaczone to wszystko co działo się z moim ciałem, co powodowało bóle i bardzo proste zalecenia do których się stosować, żeby nie powróciły. Wystarczyły dwie wizyty i czuję się fantastycznie. Wszelkie dolegliwości jakie mi towarzyszyły ustąpiły. Jeżeli powrócą to p. Jakub będzie pierwsza osoba u której będę szukała pomocy. Dobry człowiek, pozytywnie nastawiony, pomocny, zaangażowany w to, żeby pomóc swojemu pacjentowi w 100 %. Polecam-najlepszy fizjoterapeuta.

 • B
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: aseptyczne zapalenie guzowatości kości piszczelowej -choroba Osgood-Schlattera

  Chciałbym bardzo Panu Jakubowi podziękować.
  Trafiłem do gabinetu z nasilonymi bólami kolan w przebiegu choroby Osgood-Schlattera. Pan Jakub fachowo się mną zajął oraz zadał ćwiczenia do domu. Po wizycie bóle kolan były od razu mniejsze a na drugi dzień chodziłem już prawie nie kulejąc.
  Pan Jakub ma dużą wiedzę i zna się na tym co robi, bo to od razu widać. Do tego jest miły i umie rozmawiać z młodym pacjentem. Napewno będę polecał Pana Jakuba.
  Jeszcze raz dziękuję. Bartosz

 • K
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Trafiłem do p. Jakuba z bólem Achillesa i stawu skokowego. Dokładny wywiad i szybka diagnoza. Kilka wizyt i noga jak nowa. Profesjonalne podejście do pacjenta,szczerze polecam :)

Pytania pacjentów (189)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny i sportowy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  W swojej pracy korzystam z technik osteopatycznych, metod terapii manualnej, m.in. McKenzie, Maitland, koncepcji dotyczących terapii tkanek miękkich (TrP, FM, FDM) i Bobath. Swoje kwalifikacje zawodowe nieustannie podnoszę na specjalistycznych kursach i szkoleniach ucząc się u boku wybitnych, cenionych na całym świecie specjalistów z kraju i zagranicy. W leczeniu z powodzeniem łączę pasję z chęcią niesienia pomocy innym.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej