Umów wizytę Zapytaj lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny i sportowy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W swojej pracy korzystam z technik osteopatycznych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: terapia manualna

  Jestem bardzo zadowolona- obszerny wywiad poprzedzający jakiekolwiek działania świadczy o holistycznym podejściu do pacjenta. Duże zaangażowanie i cenne porady, bardzo miłe i profesjonalne podejście do problemu. Ulga już po pierwszej wizycie. Polecam z całego serca!

 • K
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: bóle kręgosłupa

  Wspaniale podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm. Trafiłam do p. Jakuba gdy stwierdzono u mnie dyskopatie, potem skoliozę. Trafiłam z bólem kręgosłupa (odcinek ledzwiowy) i bólami głowy. Mój stan fizyczny jak i psychiczny nie był satysfakcjonujący. Po wnikliwym przeprowadzeniu wywiadu p. Jakub zalecił ćwiczenia-wykonywałam je dwa razy dziennie. Efekt natychmiastowy-bóle ustąpiły. Dzięki rozmowie z tym ciepłym i życzliwym człowiekiem, który z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta uwierzyłam, że da się z tym żyć. Dokładnie wytłumaczone to wszystko co działo się z moim ciałem, co powodowało bóle i bardzo proste zalecenia do których się stosować, żeby nie powróciły. Wystarczyły dwie wizyty i czuję się fantastycznie. Wszelkie dolegliwości jakie mi towarzyszyły ustąpiły. Jeżeli powrócą to p. Jakub będzie pierwsza osoba u której będę szukała pomocy. Dobry człowiek, pozytywnie nastawiony, pomocny, zaangażowany w to, żeby pomóc swojemu pacjentowi w 100 %. Polecam-najlepszy fizjoterapeuta.

 • B
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: aseptyczne zapalenie guzowatości kości piszczelowej -choroba Osgood-Schlattera

  Chciałbym bardzo Panu Jakubowi podziękować.
  Trafiłem do gabinetu z nasilonymi bólami kolan w przebiegu choroby Osgood-Schlattera. Pan Jakub fachowo się mną zajął oraz zadał ćwiczenia do domu. Po wizycie bóle kolan były od razu mniejsze a na drugi dzień chodziłem już prawie nie kulejąc.
  Pan Jakub ma dużą wiedzę i zna się na tym co robi, bo to od razu widać. Do tego jest miły i umie rozmawiać z młodym pacjentem. Napewno będę polecał Pana Jakuba.
  Jeszcze raz dziękuję. Bartosz

 • K
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Trafiłem do p. Jakuba z bólem Achillesa i stawu skokowego. Dokładny wywiad i szybka diagnoza. Kilka wizyt i noga jak nowa. Profesjonalne podejście do pacjenta,szczerze polecam :)

 • K
  Lokalizacja: Fizjoterapia

  Moim największym problemem był ból głowy, który towarzyszył mi od kilku lat. Do tego bóle pleców i stres. Po kilku wizytach wszystkie dolegliwości ustąpiły, przez co poprawiło się moje samopoczucie.
  Pan Jakub wykazał się profesjonalizmem i z zaangażowaniem przeprowadził wszystkie ćwiczenia.
  Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i śmiało polecam wszystkim :)

 • A
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: ból w dolnej części pleców

  Specjalista godny polecenia. Trafiłam do Pana Jakuba z bólem w dolej części pleców. Niestety to nie jedyny problem z jakim się zmagam. Okazało się że po ciąży cierpię na rozstęp mięśni prostych brzucha co nie pozwala mi schudnąć. Pan Jakub zalecił specjalne cwiczenia, które już dają efekty i rozstęp się zmniejszył. Obecnie także ból w plecach ustąpił po wizytach u Pana Jakuba. Polecam tego specjalistę bo podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem i stara się rozwiązać wszystkie problemy, nawet te o których nie mamy nawet pojęcia."

 • P
  Lokalizacja: FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja

  W bardzo szybkim czasie doprowadził moja rękę do sprawności. Miałem doświadczenie z kilkoma fizjoterapeutami, ale Pana Slachetke mogę z ręką na sercu polecić. Od wypadku minęło 2 miesiące, a ja już mogę powoli myśleć na odbudowaniu utraconych mięśni. Zakres ruchowy jest w granicach 80-90%, gdzie wszyscy inni dawali mi pół roku.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety SpecjalistyczneUsługa: konsultacja dziecka

  To byla pierwsza wizyta z moim dzieckiem. Pomogl ile mogl. Polecil rozne czynnosci dla mojej corki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bede stosowac zalecenia podane przez Pana Jakuba. Bardzo mily i sympatyczny czlowiek z duza wiedza.

 • R

  Na pierwszą wizytę przyszłam zrezygnowana bagażem przeżyć, które odcisnęły swoje piętno na moim fizis. Nie potrafiłam nawet dobrze określić, co mi dolega. Pan doktor uleczył nie tylko moje ciało, ale skierował na właściwe tory sferę emocjonalną. Efekty już po pierwszej wizycie. Serdecznie polecam pana doktora każdemu, kto szuka dobrego fizjoterapeuty! Jego wiedza i umiejętności idą w parze z indywidualnym podejściem do pacjenta i zaangażowaniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczne podejście do pacjenta, wnikliwa diagnoza i dokładny wywiad. Pan Jakub jest bardzo zaangażowany w to, co robi, czeka mnie jeszcze kilka wizyt, ale już po pierwszej odczuwam poprawę ruchomości stawu. Udziela dokładnych wskazówek co do ćwiczeń, potrafi odstresować i rozluźnić, dzięki czemu terapia jest jeszcze efektywniejsza. Serdecznie polecam!

Pytania pacjentów (145)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Jestem 23-letnią kobietą, od jakiegoś czasu po wypiciu najmniejszej odrobiny wina odczuwam ogromny, palący ból w okolicach łopatek. Na sylwestra jeszcze nie miałam takich problemów. Dodam że nigdy nie piłam dużo alkoholu.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jakub Ślachetka

  Czy inny alkohol lub potrawy potrafią wywołać podobne objawy? Problem może mieć podłoże gastryczne np, nadżerki przełyku. Proszę skorzystać z porady gastroenterologa.

 • Co miesiąc mam wymioty, bóle głowy oraz stwierdzony zespol jelita wrażliwego na tle psychosomatycznym. Nie wiem co mam robić żeby pozbyć się skutecznie tych dolegliwości.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jakub Ślachetka

  Zespół psychosomatyczny wymaga zaopatrzenia wielokierunkowego. Potrzebny jest tutaj dobry psycholog/psychiatra i terapeuta mający pojęcie o powiązaniach głowa-ciało oraz umiejący pracować na trzewiach i systemie nerwowym. Dobrze byłoby porozmawiać również o diecie i nawykach dnia codziennego. Można bardzo pomoc takiemu pacjentowi. Zapraszam do gabinetu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny i sportowy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  W swojej pracy korzystam z technik osteopatycznych, metod terapii manualnej, m.in. McKenzie, Maitland, koncepcji dotyczących terapii tkanek miękkich (TrP, FM, FDM) i Bobath. Swoje kwalifikacje zawodowe nieustannie podnoszę na specjalistycznych kursach i szkoleniach ucząc się u boku wybitnych, cenionych na całym świecie specjalistów z kraju i zagranicy. W leczeniu z powodzeniem łączę pasję z chęcią niesienia pomocy innym.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej