Jakub Niemiec

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Pro Smile

  Bardzo dobry specjalista, wyśmienicie poradził sobie z moimi zębami i co najważniejsze z dentofobią (czyli strachem przed dentystą). Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy w przystępny sposób. Polecam serdecznie

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Maciej Maziarski
  Maciej Maziarski
  Stomatolog
  ul. Rynek 35, Dąbrowa Tarnowska
  Lekarz - empatyczny, komunikatywny, skuteczny, punktualny, czyli zestaw cech oczekiwanych, godnych polecenia... więcej

  Paweł Kudlik
  Paweł Kudlik
  Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Tarnów, Tarnów
  Super specjalista. Polecam. Bardzo jesteśmy zadowoleni z efektu. W krótkim czasie zęby mojej córki ślicznie się… więcej

  Tadeusz Samul
  Tadeusz Samul
  Stomatolog
  Ofiar Katynia 7, Rzeszów
  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Lekarz cierpliwy, tłumaczy po kolei co robi. Polecam. więcej

  Diana Darłowska
  Diana Darłowska
  Stomatolog
  Karola Lewakowskiego 10, Rzeszów
  Bardzo miłe empatyczne podejście do pacjenta. Szczegółowe badanie bez pośpiechu. Zabieg wykonany delikatnie, bez… więcej

  Rafał Wróblewski
  Rafał Wróblewski
  Stomatolog
  Marszałkowska 9, Rzeszów
  Wizyta przebiegła sprawnie i pomyślnie. Polecam wszystkim bo warto. Wszystko mi zostało objaśnione i jestem bardzo… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Pro Smile

   Bardzo dobry specjalista, wyśmienicie poradził sobie z moimi zębami i co najważniejsze z dentofobią (czyli strachem przed dentystą). Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy w przystępny sposób. Polecam serdecznie

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Pro Smile

   Adam lat 68

   Po kilkuletnich zaniedbaniach moje leczenie trwało ponad miesiąc ale jestem bardzo zadowolony efektem końcowym. Pan doktor to młody pełen empatii człowiek oraz najwyższej klasy profesjonalista. Przebieg każdej wizyty jest najpierw omawiany z pacjentem w miły i sympatyczny sposób a zabiegi praktycznie bezbolesne.I na koniec ukłony dla przemiłych Pań asystentek. Zdecydowanie polecam!

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Pro SmileUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego stomatologa - bardzo przejęty swoją pracą i zaangażowany. Stwarza bardzo sympatyczną atmosferę (ukłony również w stronę pani Ani, asystentki ), gdy widzi stres przed zabiegiem u pacjenta umiejętnie go rozładowuje. Kompetentny i ludzki. Cenowo nie najtaniej, ale chyba i nie najdrożej. Plusem jest zawsze darmowe znieczulenie oraz możliwość wykonania zdjęcia zęba na miejscu.
   Miałam prowadzone dość długie leczenie, próchnica, leczenie kanałowe, usuwanie zębów mądrości. Miałam pełne zaufanie odnośnie kompetencji stomatologa, wszystkie zabiegi zostały wykonane w moim odczuciu z należytą starannością, jestem zadowolona z efektów.

   Reasumując - POLECAM i pozdrawiam.

  • G

   Pan Doktor Jakub Niemiec to lekarz z prawdziwym powołaniem,widać to na każdej wizycie z jakim zaangażowaniem dba o pacjenta.Jest człowiekiem bardzo sympatycznym,spokojnym,kompetentnym.Stara się aby wizyta przebiegła jak najlepiej,bez strachu,bólu.W razie problemów nie pozostawia pacjenta bez pomocy.Oby było więcej takich lekarzy!!!Słowa uznania dla przesympatycznych Pań Asystentek:)

  • T

   Bardzo polecam tego doktora, wykonuje swoją prace naprawdę rzetelnie, wie co robi i można mu zaufać. Uratował mi zęba którego inni dentyści spisali na wyrwanie. Zrobiona korona wygląda naturalnie i jest niemal nie do odróżnienia. Zaletą gabinetu jest także przypominanie przez asystentkę o wizycie dzień przed wizytą.

  • E

   Super lekarz!!!!! Wyrwałam u niego ósemkę. Doktor przeprowadził zabieg zupełnie bezboleśnie. Teraz nie wyobrażam sobie innego dentysty. Dziękuję Bogu, że są jeszcze takie lekarze!!! Serdecznie polecam.

  • M

   Po prostu wspaniały, panicznie bałam się dentysty, ten stomatolog sprawił że całkowicie zmieniam nastawienie, będę kłamać jeżeli powiem że nadal się nie boje, ale nie dentysty tylko po prostu jestem panikarą. Wyrywał mi dwa zęby i nic a nic nie bolało, teraz czeka mnie wyrywanie ósemki i mam nadzieję że będzie jak poprzednio;P. Polecam z całą odpowiedzialnością tego dentystę, miły, delikatny, sumiennie podchodzi do pacjenta, pełna fachowość i oczywiście cena adekwatna co do wykonywania usług, a wręcz zaniżona.

  • M

   Facet dba o pacjenta i naprawdę zna się na swojej robocie. No i cena plomby nie jest aż tak duża. Polecam

  • B

   Pierwszy raz spotkałam się z tak kulturalnym dentystom .Na wizytę czekalam krótko .Trafił w sedno sprawy.Przeprowadził dokładny spokojny wywiad. Właściwie ocenił problem .Polecam osobom oczekującym najnowszych metod leczenia.

  • A

   REWELACJA!!!!
   Bardzo profesjonalny, szybki, kompleksowy, niedrogi. Wyrwałam u niego ósemkę. Doktor przeprowadził zabieg zupełnie bezboleśnie. Przeglądnął całą szczękę i na dodatek wziął za wizytę naprawdę niewielkie pieniądze. Dzięki Bogu są jeszcze lekarze z powołaniem bo inaczej straciłabym zaufanie do ludzi tego zawodu.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG