Jesteś tym lekarzem?

141

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

  al. Piłsudskiego 78a
  34-300 Żywiec, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • B

  Pani doktor podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, potrafi wysłuchać i naprawdę robi wszystko aby pomóc. Często na wizytach u alergologów (a ze względu na nietypową alergię byłam u wielu) czułam się jakby chcieli szybko, szablonowo załatwić sprawę, skasować $ i następny pacjent. Tak też się działo, aż do momentu kiedy trafiłam do Pani doktor. Dopiero Ona podeszła do sprawy z zaangażowaniem, przejęciem i naprawdę widać w Niej było pasję do tego zawodu i ogromną chęć pomocy. Żaden lekarz nigdy tak naprawdę nie zainteresował się moim przypadkiem, wszystkie diagnozy były niedokładne i powierzchowne, dopiero Pani doktor podeszła do tematu jak prawdziwy lekarz. Polecam każdemu. Warto dodać, że cena wizyty prywatnej u Pani doktor jest bezkonkurencyjnie niska, co również świadczy o tym, że nie jest Ona lekarzem, który zarabia na pacjentach, tylko Jej celem jest ich leczenie.

 • R

  Najlepsza pediatra z jaką miałem kontakt. Mam trójkę dzieci i zawsze wybieram wizytę u tego lekarza. Konkretna, kompetentna, bardzo duża wiedza. Świetne metody leczenia - podaje antybiotyki w ostateczności - podoba mi się takie podejście. Jak ktoś sugeruje, że kasuje dużo to chyba kompletnie nie ma rozeznania na rynku. Ceny przystępne a w dodatku jeden z niewielu lekarzy u których zobaczyłem kasę fiskalną. Szczerze polecam.

 • Pani doktor jest rewelacyjnym specjalista od dzieci!!!bada dziecko bardzo dokładnie przeprowadza wywiad środowiskowy bada cała posturę....zaleca leki zastępcze zamiast antybiotyku.W ostateczności zleca antybiotyki.Jest bardzo delikatna i miła dla pacjenta a w szczególności dla małych pacjentów.Widać ze nie jest lekarzem dla pieniędzy tylko z powołania.....wizyty są płatne to fakt ale czy nasze skarby nie są tego warte?????polecam wszystkim w razie potrzeby.!!!

 • super specialista wyciagła moje dziecko ze strasznych dusznosci,a w szpitalu powiedzieli mi ze to astma,pani doktor leczyła moje dziecko 6 miesiecy i nie ma znaku po chorobie jest super!!!!!!

 • mialam trzykrotny kontakt z roznymi schorzeniami u dzieci , za kazdym razem trafna diagnoza. skuteczne naiemal natychmiastowy efekt leczenia, jestem bardzo zadowolona i polecam uwazam ja za najlepsza w Zywcu

 • Pani doktor miła i kompetentna ale za nic nie mogę zrozumieć
  dlaczego już drugi rok dzieci przyjeżdzajace na odczulanie,
  muszą za szczepienie płacić,/za poradę lekarską pewnie też/
  Dlaczego nie starają się w NFZ o refudnacje tak jak to było przedtem?
  Wiem ze rodzicom to bardzo się nie podoba, ale są bezradni.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • po doświadczeniach z osobnikiem o nazwisku szczerbowski andrzej z bielska- białej (też alergolog -ODRADZAM)jestem bardzo zadowolona. Wysłucha, wytłumaczy, doradzi, pilnuje dodatkowych badań. jest też poprostu człowiekiem a nie tylko lekarzem. POLECAM!

 • OD LAT LECZĘ DZIECKO U PANI DOKTOR I NIE NARZEKAM,UMIEJĘTNIE DOBIERA LEKI, A ANTYBIOTYK JEST OSTATECZNOŚCIĄ. JEDNAK OBSŁUGA PANI W RECEPCJI POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.ZAPYTANIE O TEMPERATURĘ W POKOJU JEST BARDZO ISTOTNE, PONIEWAŻ ODPOWIEDNIA TEMP. W CZASIE SNU, PRZY CHOROBACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH JEST BARDZO ISTOTNA.

 • p. doktor niby najlepsza ma bardzo malo czasu dla pacjenta. na moja sugestie by zapoznala sie z notatkami o leczeniu u innych doktorow odrzekla ze nie ma czasu bo przeciez pacjenci na korytarzu by ja zjedli.poza tym zadaje banalne pytania typu czy w pokoju nie bylo za cieplo itp.moze dobre dla malowymagajacych. przereklamowana kasuje rowno a nic nowego od niej nie zostalo uzyskane. strata czasu i kasy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobra specjalistka polecam!!!!