Adresy (3)

Pleszowska 23-25, Prądnik Biały , Kraków
Kov-Med (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Kazimierza Wielkiego 57, Krowodrza , Kraków
Ośrodek Medyczny Osteomed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


Pleszowska 23-25, Kraków

od 130 zł

Kov-Med


Kazimierza Wielkiego 57, Kraków

od 130 zł

Ośrodek Medyczny Osteomed


Rynek Podgórski 14, Kraków

od 130 zł

Podgórska Poradnia Lekarska

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
85 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ

Była to moja pierwsza wizyta u tej Pani doktor .Raczej dotychczas miałam złe doświadczenia po wizycie u ginekologa .Natomiast panią Masior mogę polecić z pełnym przekonaniem .Bardzo delikatna.Wprowadza na prawdę fajna atmosferę w trakcie wizyty .Odpowie na każde pytanie .Wizyta na prawdę jest badaniem lekarza z pełnym zaangażowaniem.Wizyta trwa ok 25 min .Jesli bede potrzebować konsultacji na pewno drugi raz zgłoszę się do Pani doktor :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

Była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pani Masior odpowiedziała, na każde moje pytanie. Wyjaśniła, każdy swój krok przy badaniu i zadbała, abym nie czuła wstydu. Bardzo polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ rutynowa wizyta, cytologia

Byłam na wizycie rutynowej u Pani doktor, gdzie miałam również pobieraną cytologię - wspaniała kobieta oraz wykwalifikowany lekarz. Bardzo delikatna, można o wszystko zapytać - żadnego pytania nie pozostawi bez odpowiedzi. To była moja pierwsza wizyta, jednak napewno będę do niej wracać! Polecam wszystkim :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ cytologia

Bardzo polecam Panią Doktor. Bardzo ciepła osoba, niezwykle sympatyczna i delikatna. Osoba na odpowiednim stanowisku. Super :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ prowadzenie ciąży

Pani doktor miła, sympatyczna, rozmowna, empatyczna, ale... Po tym jak straciłam ciąże (co było stwierdzone przez Panią doktor - dostałam skierowanie do szpitala na potwierdzenie diagnozy, choć Pani doktor miała nadzieje, że się myli, prosiła abym zadzwoniła po wizycie na SORze, czego nie zrobiłam, bo nie byłam w stanie wykrztusić z siebie słowa przez zaciśnięte gardło). Kiedy przyszłam na kontrolę po zabiegu, zapytała no i co tam mamy, na odpowiedź że jestem po zabiegu usunięcia obumarłej ciąży zaczęła teatralnie dopytywać "jak to? to nie możliwe", chyba nie muszę pisać w jakim stanie psychicznym jest kobieta po stracie upragnionego dziecka. Takie rzeczy powinny być odnotowane na karcie pacjentki żeby odpowiednio do niej podejść. Zbadała mnie, powiedziała, że wszystko jest w porządku i że powinnam wykonać beta hcg i zgłosić się z wynikiem na konsultację, poprosiłam o skierowanie na co usłyszałam, że to już we własnym zakresie, zapytałam dlaczego skoro to ona zleca, usłyszałam, że przecież nie jestem w ciąży i mi nie wypisze. Chyba zobaczyła moją minę, bo dostałam skierowanie na kawałku kartki, nie skorzystałam z niego a moja noga więcej tam nie postanie, za podejście do pacjenta.
PS do pani doktor uczęszczałam od 4 lat, ogólnie byłam zadowolona, ale takie zachowanie jest dla mnie niedopuszczalne.


J
Użytkownik zweryfikowany

Podczas wizyty Pani Doktor była bardzo sympatyczna, a pomimo charakteru wizyty nie czułam skrępowania, jednakże pierwszy raz zdarzyło mi się aby ginekolog wysyłał mnie z listą badań do zrobienia do internisty zamiast dać mi skierowanie. W chwili gdy przyszłam z wynikami (lekarz pierwszego kontaktu oczywiście nie zlecił mi wszystkich badań, a poza tym się zdenerwował) usłyszałam, że resztę mam sobie zrobić prywatnie i wtedy wrócić. Wizyta odbyła się na NFZ i miałam pierwszy raz sytuacje że lekarz, który potrzebuje do postawienia odpowiedniej diagnozy nakazuje mi zrobić sobie badania (prolaktyna i tsh) na własną rękę. Oprócz tego mogłam zapytać o wszystko i dostawałam wyczerpujące informacje, Pani badała moje piersi na każdej wizycie, jednak upieranie się że nie może mi dać skierowania na badanie którego wyniki chce zobaczyć sprawiły, że na dzień dzisiejszy oceniam całokształt 2/5.


Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do Pani dr ale już nie będę. Gdy miałam silne bóle brzucha w ciąży w piątym miesiącu i nie poszłam do pracy tylko do niej to powiedziała żebym sobe wzięła urlop na zadanie. Żenada. Musiałam szukać nowego lekarza. Leki też przepisuje drogie a zamienniki sa po kilka zł. Po dwóch tygodniach odpoczynku przeszły bóle i chodziłam do ósmego miesiąca do pracy. Nie wiem co by było gdybym z takimi bólami chodziła do pracy - co ja pisze przeszła bym kilka metrów i tyle. Liczy sie diagnoza i leczenie a nie to ze Pani dr jest miła. Co mi po tym jak nie ma normalnego podejścia do ludzi zwłaszcza w potrzebie. Ale z tego co widzę to dużo osób już sie przekonało o złej diagnozie i dziwnym podejściu do poważnych spraw.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Masior od 6 lat i jest to zdecydowanie najsympatyczniejszy lekarz, z jakim się spotkałam. Dr jest delikatna, fachowa, odpowiada na każde pytanie i w nagłych przypadkach przyjmuje nawet przed godzinami pracy. Chodzę do niej regularnie i choć wielu lekarzy zmieniam, to na pewno nie będę szukać innego ginekologa.


A
Użytkownik zweryfikowany

Na początku myślałam, ze trafiłam na super ginekologa, bo pani dr. bardzo miła, jednak z każdą następną wizytą odchodziłam od tej myśli... dużo mówi na różne tematy o kwiatkach, bratkach tylko nie o konkretach. Prowadząc moja ciążę nie wykryła przyczyn krwawienia i bólu macicy, mówiła że w ciąży tak czasami jest i trzeba leżeć...Zmieniłam lekarza wykrył przyczyny od razu. Braki wiedzy papierkowej, udowadniając pani dr, ze nie ma racji , kontakt zrobił się złośliwy. Nie będę już może wypisywać więcej negatywów. Nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie