Lek.

Jadwiga Kałandyk

Pediatra

8 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Nie rodziłam w Piasecznie ale chodzę do Pani doktor od 2 lat z moim synem do przychodni Zdowie Piaseczna. Złego słowa nie moge powiedzieć, jest wybitnym specjalistą i przyjemną osobą w kontakcie. Szkoda że mamy oceniają lekarza nie po jego umiejętościach i wiedzy ale po pierwszym wrażeniu. To dziecko jest najważniejsze drogie mamy !!!

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Nie rodziłam w Piasecznie ale chodzę do Pani doktor od 2 lat z moim synem do przychodni Zdowie Piaseczna. Złego słowa nie moge powiedzieć, jest wybitnym specjalistą i przyjemną osobą w kontakcie. Szkoda że mamy oceniają lekarza nie po jego umiejętościach i wiedzy ale po pierwszym wrażeniu. To dziecko jest najważniejsze drogie mamy !!!

  • Witam
   Ja rodziłam córkę w szpitalu św anny w 2012 r.. Faktycznie pani doktor może sprawiać niemiłe wrażenie ale jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Pamiętam, że jak do nas wchodziła do pokoju to zawsze było dziwnie, zawsze oficjalna, ale kiedyś z koleżanką zaczełyśmy żartować i pani doktor sie przyłączyła. Wtedy była innym człowiekie. Dziewczyny ona naprawdę zna sie na rzeczy. Przychodziła, popatrzyła na moją córkę i powiedziała że jeszcze nie wyjdziemy i faktycznie po wynikach okazało sie że ma jeszcze podwyższoną birulbinę. Ona tylko spojrzała. Może i jest nieprzyjemna w kontaktach z ludzmi ale na noworodkach to ona sie zna doskonale. Ja uważam że jest świetnym lekarzem.

  • Czytam poniższe opinie i zastanawiam sie o kim są napisane, na pewno nie o Pani Kałandyk.
   Od ponad 7 lat dba o zdrowie moich Dzieci - 2 Córki. Zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania, przedstawia mi mozliwości leczenia, nie podaje antybiotyku przy pojawieniu sie gorączki. W ramach wizyt "profilaktycznych" sugeruje przeprowadzenie kontrolnych badań (czy to usg jamy brzusznej, czy podstawowe badania z krwi) - regularnie je robimy raz w roku. Niestety mieliśmy i mniej przyjemne sytuacje zdrowotnie z Córkami - kończylo sie wizytami w szpitalu; ale podkreslam - nie było tam zadnej winy Pani Doktor. Co wiecej, pokierowala nas do odpowiednego specjalisty, dzieki któremy w odpowiednim momencie znaleźliśmy sie w Centrum Zdrowia Dziecka. Jest pod telefonem o każdej porze dnia, zawsze doradzi, pomoże, uspokoi, jak trzeba to i pocieszy. Ma ogromną rozległą wiedze. Nie rozumiem tylu negatywnych opinii napisanych po jednym pobycie w szpitalu. Oceniajcie przez pryzmat wielu wizyt!
   Pani Kałandyk to Lekarz z powolania. Nie znam lepszego.

  • M

   Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat pani dr. bardzo źle traktuje młode mamy, uważam że w znacznym stopniu przyczyniła się do moich problemów z karmieniem malutkiej. na drugi dzień po porodzie (cc), kiedy pod wpływem hormonów i leków przeciwbólowych nie byłam jeszcze do końca sprawna emocjonalnie, na pytanie pani dr czy wszystko w porządku, odparłam że bardzo bola mnie piersi i brodawki, ta natomiast z wyraźną pogardą i lekceważeniem odparła że miałam 9 miesięcy aby przygotować się na to że będzie bolało, a teraz nie jestem ważna ja tylko dziecko (odebrałam to jako sugestię że dziecko nie jest dla mnie najważniejsze). zaciskałam zatem zęby i z poczuciem winy i wstydu, które zaszczepiła we mnie pani dr karmiłam nie przyznając się nikomu do bólu. problem zaczął się po odstawieniu leków przeciwbólowych kiedy brodawki zamieniły się w krwawiące rany. prawie straciłam pokarm, uratowała mnie położna laktacyjna po dwóch tygodniach cierpienia. Szkoda że zamiast cieszyć się maluszkiem ryczałam z bólu przed, po i w trakcie karmienia - czyli cały czas. Dziękuję pani dr.
   oczywiście w szpitalu nie byłam informowana o stanie dziecka - po co skoro w oczach pani dr wszystkie jesteśmy tak samo głupie i tępe.
   no i ta mina pani dr, kiedy dowiedziała się że mam wykupiony pokój komercyjny (z pakietu zapewnionego mi przez pracodawcę, nie mnie samą) - na zasadzie - ma kasę to się odizolowuje od motłochu.
   tragedia! do dziś mam łzy w oczach gdy wspominam tamten czas.
   radzę omijać panią dr wielkim łukiem. niestety w pierwszych dniach życia dziecka, samopoczucie mamy też jest istotne. A pani dr wydaje się bardzo nie lubić młodych mam (nie wnikam w przyczyny).

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Miałam przyjemność być na wizycie u dr i jestem bardzo zadowolona. Wspaniałe podejście do dzieci. Konkretna i bardzo kompetentna, złego słowa nie mogę na dr napisać,

  • Witam, potwierdzam poprzednie opinie o Pani doktor, która miałam okazje spotkać w szpitalu w Piasecznie, gdzie urodziłam moje pierwsze dziecko. Jest to osoba bardzo niemiła i stwarza wrażenie znudzonej praca.Nie udziela informacji o stanie zdrowia dziecka,a na zadane przeze mnie pytania dostałam identyczna odpowiedz "wszystko jest w karcie proszę przeczytać". Moim zdaniem szpital bardzo dużo traci na jakości zatrudniając Pania doktor.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Miałam identyczną sytuację jak Pani powyżej, od doktor otrzymałam wypis ze szpitala w Piasecznie swojego pierwszego syna. Pani doktor poprosiła o podpis i ostentacyjnie rzuciła dokumentacją na moje łóżko, bez słowa wyjaśnienia, na moje pytanie odnośnie stanu zdrowia dziecka , odpowiedziała " wszystko jest napisane w karcie, niech sobie Pani przeczyta". Dla mnie takie zachowanie jest po niżej jakiejkolwiek krytyki.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pani ta pracuje w szpitalu w Piasecznie gdzie urodziłam drugiego syna. Jest osobą bardzo niesympatyczną, traktuje rodzica z góry, nie udziela żadnych wyjasnień (głównie w wyniku tego iż nie pozwala nawet na zadanie pytania). Traktuje dziecko przedmiotowo. Uważam iz osoby zmierzłe i znudzone pracą nie powinny pracowac z dziecmi oraz młodymi matkami które chciałyby miec możliwośc zadania pytania czy dowiedzenia się o stan zdrowia dziecka. mój syn został wypisany ze szpitala przz tą panią poprzez podanie mi kartki i kazanie podpisania. Nie usłyszałam nawet słowa. Po paru dniach jak zajrzałam w wypis okazało się że dziecko ma anemię i mam skontaktowac się z pediatrą. Nie polecam tej pani iproponuję rozważenie jej zatrudnienia w szpitalu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  39

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.