Jacek Szpinda

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Sympatyczny lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, odejmuję jednak gwiazdkę za to, że na NFZ poświęca dziecku max 5 minut i w gabinecie przyjmowanych jest dwoje pacjentów na raz. Sprawia to wrażenie chaosu.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Nie polecam.Byłam u tego lekarza na NFZ.Bolało mnie kolano. Na dodatek cierpię na rwę kulszowa - pooperacyjna juz. Miałam wykonane USG kolana, które "nic nie wykazało". Dostałam jakieś suplementy bez recepty oraz skierowanie na lasery... a diagnozy dalej brak.Poświecić mi 4 minuty, wraz z badaniem USG.Kolano dalej bolało, rehab. płatna (200zl) - jako osoba młoda nie mogę czekać, trzeba żyć i pracować. Na szczęście trafiłam na dobrego diagnostę oczywiście prywatnie! USG wykazało zmiany w kolanie - dziwnym trafem - pan Doktor tego nie zobaczył. Mam boczne przyparcie rzepki i skrzywienie kręgosłupa. Jeszcze trochę, a miałabym zniszczone, starte kolano. Nie polecam...Za pieniądze wydane na leki (120zl) lepiej zainwestować w wizytę prywatna u dobrego specjalisty.Jak to możliwe, ze nawet USG jest robione na odwal a i wizyta odhaczona? Pomyślcie!!! Zero wnikliwej diagnozy, rozmowy z pacjentem."Następny proszę..." Nie polecam nikogo z Zamościa!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   nie polecam corka ma sks obu nózek miała zmieniane gipsy co 2dni apan doktor załozył tylko na jedną bo stwierdził ze prawa jest zdrowa smiechu warta w wieku 4miesiecy miała operowne obie nozki

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Sympatyczny lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, odejmuję jednak gwiazdkę za to, że na NFZ poświęca dziecku max 5 minut i w gabinecie przyjmowanych jest dwoje pacjentów na raz. Sprawia to wrażenie chaosu.

  • M

   Miałam okazję być na wizycie u doktora Szpindy z córeczką. Od tygodnia bolało ją w stawie biodrowym, tułałyśmy się od ortopedy do ortopedy, nie wiedzieli , co to jest. Doktor Szpinda skierował nas na usg biodra. Po odczytaniu zdjęcia stwierdził, że dziecko ma zanik chrząstki i podejrzewa chorobę Perthesa. Natychmiast skierował na na rehabilitację i córka (8 lat) miała bezwzględnie leżeć 3 tygodnie i miałyśmy się zgłosić do kontroli. Przez tydzień stosowałam się do zaleceń p. Szpindy. Chcąc potwierdzić lub wykluczyć podejrzenie tej choroby pojechałam na wizytę do prof. do Lublina. Profesor zbadała ją , spojrzał na wyniki morfologii oraz rtg i stwierdził, że dziecko ma "książkowe biodra" a problemem jest jedynie aseptyczne zapalenie stawu biodrowego. Zalecił Jej chodzić, oczywiście bez wygłupów i niebawem wróci do szkoły. Moja córeczka chodzi, biega, jeździ na rolkach a gdybym dostosowała się do zaleceń doktora Szpindy, faktycznie przestałaby chodzić. Nie polecam tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   Rewelacyjny!!! Trafnie rozpoznał przypadłość naszego synka i leczy go z dyzplazji bioderek, z widoczną poprawą. Na dodatek bez arogancji i nadętości, człowiek z ludu...Najlepszy ortopeda jakiego znam, ponieważ sama miałam komplikacje z łękotką. Polecam!!!!

  • Porażka!!!! Byłam u niego z dzieckiem w 3tygodniu życia! Zauważył nie dość rozwiniętą panewkę w lewym bioderku. Oczywiście pieluch 16tka wtedy!!!! Jak zobaczyłam jak to wygląda to się przeraziłam. Po wysłuchaniu wielu opinii od znajomych nie pieluchowałam synka! Poszłam na kontrolę po trzech miesiącach ( to też było dla mnie dziwne że po tak długim czasie wyznaczył termin). Oczywiście skłamałam że pieluchowałam, okazało sie że jest lekka poprawa ale jeszcze pieluchę 20tkę i za miesiąc do kontroli. Wkurzyłam się i pojechałam z dzieckiem do lublina, do sprawdzonego specjalisty! Okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku! AAAA!!!! i nie ma czegoś takiego jak fazy dysplazji. U nas doktor Szpinda stwierdził 3faze na cztery występujące...! Zostałam wyśmiana w lublinie.... NIE POLECAM!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   może i prywatnie jest dobry, ale jak przyjmuje na fundusz zdrowia to jedyne co robi to najchętniej każdemu założyłby pieluchę ortopedyczną. całkowicie nie godny polecenia

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • T

   Najlepszy!Prowadzi mojego synka od urodzenia!
   Podejście do małego pacjenta super, komunikatywny i wszystko tłumaczy rodzicom. Wyjaśnia to co niezrozumiałe w prostym języku. Dostępny i skupiony na pacjentach. Wykluczył wiele chorób, które wpierali inni, dzięki temu nasz synek jest zdrowy i Pan doktor wspólnie z nami dba o jego prawidłowy rozwój (bioderek, nóżek, chodu). Profesjonalny i godny polecenia!