Niepubliczny Specjalistyczny Ortopedia Zamojska

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Specjalistyczny Ortopedia Zamojska

Kilińskiego 4

22-400 , Zamość , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Szpinda Inny

  Nie polecam. Pan doktor zalecał pieluchę ortopedyczną z powodu rzekomej dysplazji bioder. Nie otrzymałam jednak ani opisu USG ani zdjęć dlatego ciężko było mi o konsultację porównawczą u innego specjalisty. Po zbadaniu dziecka przez innych ortopedów okazało się że pielucha nie jest potrzebna a biodra są całkowicie zdrowe. Wizyta jest bardzo chaotyczna pan doktor w pośpiechu robi USG i więcej czasu poświęca na prelekcje dotyczące wychowania dziecka aniżeli na omówienie tematu schorzenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edward Szeremeta

  Stanowczo nie polecam!!! Byliśmy dwa razy na wizycie z synkiem u tego lekarza. Pierwsza wizyta jak synek miał 6 tygodni. W gabinecie byliśmy dosłownie krótką chwilę. Lekarz wstał pomachał nogami, dał karteczkę kiedy się zgłosić na USG i to wszystko.
  Druga wizyta - planowe USG - synek 3 miesiące. Po mega szybkim USG stwierdził, że z jednym bioderkiem jest źle. Kazał natychmiast pójść kupić pieluchę ortopedyczna w kiosku w przychodni i wrócić z nią, żeby mógł nam pokazać jak ją zakładać. Dziecko płakało przez całą wizytę. Lekarz nie ma podejścia do dzieci. Gdy o coś zapytałam był poirytowany.
  Po wyjściu z gabinetu usłyszeliśmy od innych pacjentów, że pieluchy są przepisywanie notorycznie przez tego lekarza, czy trzeba czy nie.
  Poszliśmy do innego ortopedy prawie miesiąc później (pierwszy wolny termin) i okazało się, że z bioderkami naszego synka jest wszystko w porządku. Dodam, że nie założyłam dziecku ani razu tej pieluchy.

  Ps. Mieliśmy zalecenie aby pieluchę nosić 24h/dobę przez całe 2 miesiące (8 tyg.) gdzie na instrukcji pieluchy widnieje informacja, że należy zmienić rozmiar po max 6 tygodniach.

  Nie polecam! Szkoda dziecka, czasu i nerwów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania