dr hab. n. med.

Jacek Robaszkiewicz

Okulista

Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem operacyjnym schorzeń tylnego odcina gałki ocznej (m.in. siatkówki). Konsultuję i kwalifikuję do zabiegów okulistycznych (witrektomii) w Centrum ... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się diagnostyką i leczeniem operacyjnym schorzeń tylnego odcina gałki ocznej (m.in. siatkówki). Konsultuję i kwalifikuję do zabiegów okulistycznych (witrektomii) w Centrum Okulistycznym LASER. Natomiast operacje przeprowadzam w Centrum Mikrochirurgii Oka LASER.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wczoraj zakończyłam czterotygodniową rekonwalescencję po witrektomii przeprowadzonej przez prof. Jacka Robaszkiewicza. Wyniki zabiegu są rewelacyjne - odzyskałam widzenie, kontrast, kolory i, co najważniejsze, tak będzie już zawsze. Profesjonalizm Profesora i "złote ręce" uzbrojone w niesamowity sprzęt dały wspaniały rezultat. A przy tym Pan Profesor jest miły, uprzejmy, serdeczny i bardzo szarmancki. Opatrzności dziękuję, że dość szybko trafiłam w jego ręce, bo dzięki temu nie straciłam wzroku w jednym oku.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentne i precyzyjne dłonie. Ogromna cierpliwość i wiedza. Dokładnie słucha i odpowiada na pytania. Jest rzetelnym i odważnym lekarzem, który nie mydli oczu. Serce na dłoni i wsparcie w oczach. Polecam bez chwili wahania!

 • słaby

  To prawda, lekarz bardzo miły i z dobry podejściem do pacjenta. Niestety na tym się kończy. w zachowaniu Pana doktora widać, że wdarła się rutyna co objawia się w pospieszaniu pacjenta oraz w ignorowaniu przekazywanych informacji na temat przebiegu choroby. Pan doktor nawet nie zapytał o dokumentację i wszystkie badania które były przeprowadzane, a było ich sporo przez 2 lata poszukiwań przyczyny choroby. Wyniki przeprowadzonych 2 podstawowych badań oka pozwoliły na rzucenie podejrzenia jaskry, która już wcześniej została wykluczona przez wszystkich poprzednich lekarzy. Odniosłem wrażenie, że Pan doktor nie wie co mi jest lecz musi w jakiś sposób uzasadnić pobranie od pacjenta opłaty za wizytę. Pomoc doktora ograniczyła się jedynie do przekazania kontaktu do innej okulistki.. jeżeli ktoś szuka okulisty nie znając przyczyny swojej choroby to zdecydowanie odradzam

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam:) profesjonalista w każdym calu a do tego miły, pogodny i uprzejmy.Bogu dziekuje ze do niego trafiłam!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor zabezpieczał u mnie siatkówkę (ślad ślimaka). Bardzo się tym stresowała, ale Doktor uspokajał i wytłumaczył po kolei jak zabieg będzie wyglądał. Wszystko przebiegło pomyślnie. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i wzbudza zaufanie, z pewnością warto się u niego leczyć.

 • bardzo dobry

  Kiedy myślę o przejściach, jakie miałem z moim lewym okiem w innych szpitalach, dziękuję Bogu, że trafiłem na Pana Robaszkiewicza. Uratował On resztkę mojego widzenia, jaka została mi w tym oku po odwarstwieniu siatkówki. Powiem krótko, że jeśli inni lekarze podchodziliby z takim podejściem, fachowością oraz sercem świat byłby lepszy.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, szybko podejmuje najtrafniejsze decyzje, rewelacyjnie operuje; zlikwidował mi b.dużą "dojrzałą" zaćmę, której inny chirurg nie chciał operować w ramach NFZ. Dla Pana Doktora to nie był żaden problem .... i tylko kwadrans bardzo fachowej, BEZBOLESNEJ dla pacjenta, pracy. SUPER !
  Dziękuję i polecam wszystkim z operacyjnymi problemami okulitycznymi.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Uratował mój wzrok. Miałam zaawansowany otwór w żółtej plamce.
  Lekarze w Szwecji, gdzie mieszkam od dawien dawna, nie potrafili / nie odważyli się mnie operować.
  W Polsce zamiast planowanych wakacji położyłam się pod nóż i była to najlepsza decyzja.
  Dzisiaj mija 5 miesięcy od witrektomii i widzę świetnie.
  Ze względu na mój zawód architekt/artysta jest to dla mnie podwójnie ważne.
  Opieka doktora po operacji jest też świetna. Pacjenci dosalają numer komórki doktora i w razie niepokoju można zadzwonić.
  Dziękuję ! Polecam wszystkim potrzebującym.

 • bardzo dobry

  Na Pana Jacka natknęłam się zupełnie niechcący! Jednak już od pierwszej chwili gdy zaczął wykonywać komplet badań wiedziałam że trafiłam na specjalistę jedynego w swoim rodzaju! Dokładny, z ogromna wiedzą i umiejętnością wytłumaczenia najdrobniejszego szczegółu operacji oka jaki mi tylko przyszedł do głowy! Do tego niesamowicie ciepły i życzliwy do ludzi! Jego wiedza jest ogromna! Dr House to może się przy nim schować i zapłakać z żałością w rękaw!

 • bardzo dobry

  3 lata temu zgłosiłem się do pana doktora z wirusowym zapaleniem rogówki, leczonym ( ze skutkiem odwrotnym ) przez innych lekarzy. Trafna diagnoza i dobór właściwych leków, poskutkowały przełomem w leczeniu i wirus, choć nie poddawał się łatwo, został pokonany.
  Pan doktor, to fachowiec z szóstym zmysłem. Pasjonat w swoim zawodzie, który troszczy się o pacjenta, jak o osobę bliską - to obecnie rzadkość. Tak zaopiekował się 10 lat temu moją mamą, przeprowadzając operacje witrektomii i zaćmy.
  Dziękujemy !