Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Zapisałam się na wizytę do doktora na szybko, obawiając się, że wczesnej ciąży coś może zagrażać. Chociaż byłam jego ostatnią pacjentką i była to sobota wielkanocna, doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba i odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości, wystawił skierowania na badania, omawiając jakie powinny być wyniki i co dalej robić. Podał mi nawet swój numer telefonu, gdyby się coś działo przez święta. Naprawdę cudowny człowiek! Żaden lekarz dotąd nie był tak przyjazny i przejęty losem pacjenta. Przemiły, kompetentny i opiekuńczy :)

 • J

  Niestety bardzo zawiodłam się na dr. Robaku. Gdybym posłuchała się jego zaleceń możliwe, że urodziłabym w 31 tc. Do tego czasu miałam o nim bardzo dobre zdanie: miły, delikatny, dostałam jego prywatny nr tel, który odbiera. Jednak gdy zaczęły się problemy to nie potrafił mi pomóc. Przyszłam do niego z bólem w podbrzuszu i temp. 37,7 oraz twardniejącym brzuchem. Zlecił badanie moczu, które miałam wykonać następnego dnia i po otrzymaniu wyników zadzwoniłam do dr. Powiedział, że badanie wyszło ok i nic mi nie jest. Na utrzymującą się temp mam pójść do INTERNISTY. I wtedy w niego zwątpiłam. Poszłam do innego ginekologa, który stwierdził, że nie powinnam robić żadnych badań na własną rękę tylko od razu iść do szpitala. Po tych objawach było zagrożenie przedwczesnym porodem. W szpitalu po badaniu okazało się, że mam bardzo częste skurcze, zrobili mi dokładniejsze badania niż dr Robak i wyszło zapalenie dróg moczowych, których dr nie zdiagnozował. Gdy do niego chodziłam miałam wrażenie, że za mało badań mi wykonywał, a gdy się o nie upominałam twierdził, że nie są mi potrzebne. Dr jest dobry tylko dla zdrowych ciąż.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  nie ma najlepszy więc musi być bardzo dobry, ponad 9 lat temu zupełnie przypadkowo trafiłam na Pana dr w izbie przyjęć, zagubiona studentka z zagrożoną ciążą, gdyby nie on mojej Zosi nie byłoby dziś na świecie, bardzo żałuję, że nie mieszkam już w Lublinie, bo od tego czasu nie spotkałam na swojej drodze tak fantastycznego lekarza

 • W

  Polecam Pana Doktora, miły i dokładny lekarz, mimo że ciąża zakończyła się poronieniem , nie zostałam pozostawiona samej sobie.Już na samym początku ciąży Pan Doktor zlecił mi dokładne badania i wykrył problemy z tarczycą.Na pewno będę kontynuowała starania i ewentualne leczenie u Doktora Robaka.

 • A

  Długo byłam pacjentką dr. Robaka. Prowadził moją ciążę, która przebiegała w zasadzie bez komplikacji. Początkowo byłam bardzo zadowolona z jego usług. Problemy zaczęły się gdy kolejną ciążę poroniłam. Dr. Robak zlecił badania hormonów płciowych (wyszły w normie) oraz test przeciwciał. Z badań wynikło, że mam podwyższony poziom przeciwciał ANA i dr. po tym jednym badaniu zdiagnozował zespół antyfosfolipidowy. Czytając o nim na internecie dowiedziałam się, że nie spełniam kryteriów jego rozpoznania, więc poszłam do innego lekarza, który nie potwierdził tego rozpoznania i skierował mnie dodatkowo na badania hormonów, a potem też przeciwciał tarczycy. Badania wykazały nieprawidłowości, więc skierowano mnie do endokrynologa. Endokrynolog potwierdził niedoczynność tarczycy, i jednocześnie wyłapał coś czego nie wyłapali ginekolodzy w tym dr. Robak. Już w tej ciąży, którą poroniłam miałam za wysokie TSH. Mieściło się jeszcze w normie, ale było za wysokie (powyżej 3), a u kobiety w wieku rozrodczym oraz u kobiety w ciąży nie powinno przekraczać 2,5!!! Dr. Robak tego NIE WIEDZIAŁ!!!. Zlecił badania w ciąży, ale nie potrafił go dobrze zinterpretować, a taki wynik TSH mógł być już przyczyną tego, że ciąża się nie utrzymała.
  Wobec tego nie polecam tego lekarza. Nadaje się jedynie dla zdrowych pacjentek.
  Jako plusy w czasie kiedy do niego chodziłam mogę jednak wymienić:
  - daje swój prywatny nr telefonu i faktycznie go odbiera,
  - nie ma problemu z umówieniem dodatkowej wizyty nawet jeśli nie ma już numerków,
  - jest miły.
  Jako informacja dla pacjentek (nie jest to zarzut, tylko fakt) - dr. Robak nie wykonuje usg, nie za bardzo umie obsłużyć szpitalny aparat i ma problem z interpretacją wyniku. Jako + można stwierdzić, że nie wstydzi się wołać o pomoc kolegi (ktoś inny mógłby zrobić dobrą minę i udawać, że sam wszystko wie).

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz. Podczas wizyty zupełnie nie czuje sie skrępowania, wywiad, mimo że szczegółowy prowadzony jest w sposób bardzo dyplomatyczny. W czasie badania doktor jest bardzo delikatny, stara się, aby pacjentka nie czuła stresu. Po badaniu wszystko cierpliwie obajsnia i tłumaczy, nie spieszy się, nie patrzy na zegarek. Zdecydowanie polecam tego lekarza, szczególnie na pierwszą wizytę:)

 • Jakby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Jacek to z pewnością wizyta w każdej poradni byłaby dużo przyjemniejsza. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, miły, delikatny w badaniu i udziela wielu informacji. Zawsze wysłucha i pomoże, mnie wyleczył z choroby, której 2 lekarzy z Luxmedu nie umiało usunąć przez 1,5 roku. Serdecznie polecam

 • Wspaniały lekarz! Delikatny, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania, nawet kiedy nie pytałam opowiadał co, gdzie i dlaczego! :) Nie podejmuje pochopnych decyzji, dzięki czemu zdobył moje zaufanie już na pierwszej wizycie. Nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. Polecam każdej kobiecie, każdej!

 • Witam,
  Byłam u doktora na mojej pierwszej wizycie w życiu, Prawdę mówiąc bardzo się obawiałam wizyty u ginekologa, i z tego powodu odkładałam ją w nieskończoność, ale zamierzam starać się o dziecko więc... Teraz widzę, ze moje obawy były bezpodstawne. Wszystko odbyło się bez pośpiechu i w sposób jak najmniej krępujący. Cytologia, zlecone badania, dokładne tłumaczenie, dokładne odpowiedzi na moje pytania.
  Polecam każdej kobiecie.

 • witam,moja diagnoza jest krotka i zwięzła pan dr; musi się jeszcze dużo uczyć, podejście do pacjentki bez zaangażowania i ustalenia przyczyny, przypisywanie leków bez dokładnych badań wszystkie objawy i dolegliwości to napewno (ciąża) !!! porażka

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

171

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.