Jacek Robak

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Dr prowadził moja pierwszą "długo" wyczekaną ciążę. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wykazuje swoje zainteresowanie nie tylko na wizytach ale i podczas kontaktu telefonicznego (udostępnia swoj numer). W razie wątpliwości można liczyć na wyczerpujące odpowiedzi. No i nigdy nie zdarzyło mi sie trafić na "gorszy dzień" doktora. Zawsze kulturalny i miły. Z czystym sercem moge polecić Pana Doktora. Jeszcze raz dziękuję za prowadzenie ciąży i zdrowego synka :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  73 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Dr prowadził moja pierwszą "długo" wyczekaną ciążę. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wykazuje swoje zainteresowanie nie tylko na wizytach ale i podczas kontaktu telefonicznego (udostępnia swoj numer). W razie wątpliwości można liczyć na wyczerpujące odpowiedzi. No i nigdy nie zdarzyło mi sie trafić na "gorszy dzień" doktora. Zawsze kulturalny i miły. Z czystym sercem moge polecić Pana Doktora. Jeszcze raz dziękuję za prowadzenie ciąży i zdrowego synka :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Zapisałam się na wizytę do doktora na szybko, obawiając się, że wczesnej ciąży coś może zagrażać. Chociaż byłam jego ostatnią pacjentką i była to sobota wielkanocna, doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba i odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości, wystawił skierowania na badania, omawiając jakie powinny być wyniki i co dalej robić. Podał mi nawet swój numer telefonu, gdyby się coś działo przez święta. Naprawdę cudowny człowiek! Żaden lekarz dotąd nie był tak przyjazny i przejęty losem pacjenta. Przemiły, kompetentny i opiekuńczy :)

  • J

   Niestety bardzo zawiodłam się na dr. Robaku. Gdybym posłuchała się jego zaleceń możliwe, że urodziłabym w 31 tc. Do tego czasu miałam o nim bardzo dobre zdanie: miły, delikatny, dostałam jego prywatny nr tel, który odbiera. Jednak gdy zaczęły się problemy to nie potrafił mi pomóc. Przyszłam do niego z bólem w podbrzuszu i temp. 37,7 oraz twardniejącym brzuchem. Zlecił badanie moczu, które miałam wykonać następnego dnia i po otrzymaniu wyników zadzwoniłam do dr. Powiedział, że badanie wyszło ok i nic mi nie jest. Na utrzymującą się temp mam pójść do INTERNISTY. I wtedy w niego zwątpiłam. Poszłam do innego ginekologa, który stwierdził, że nie powinnam robić żadnych badań na własną rękę tylko od razu iść do szpitala. Po tych objawach było zagrożenie przedwczesnym porodem. W szpitalu po badaniu okazało się, że mam bardzo częste skurcze, zrobili mi dokładniejsze badania niż dr Robak i wyszło zapalenie dróg moczowych, których dr nie zdiagnozował. Gdy do niego chodziłam miałam wrażenie, że za mało badań mi wykonywał, a gdy się o nie upominałam twierdził, że nie są mi potrzebne. Dr jest dobry tylko dla zdrowych ciąż.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   nie ma najlepszy więc musi być bardzo dobry, ponad 9 lat temu zupełnie przypadkowo trafiłam na Pana dr w izbie przyjęć, zagubiona studentka z zagrożoną ciążą, gdyby nie on mojej Zosi nie byłoby dziś na świecie, bardzo żałuję, że nie mieszkam już w Lublinie, bo od tego czasu nie spotkałam na swojej drodze tak fantastycznego lekarza

  • W

   Polecam Pana Doktora, miły i dokładny lekarz, mimo że ciąża zakończyła się poronieniem , nie zostałam pozostawiona samej sobie.Już na samym początku ciąży Pan Doktor zlecił mi dokładne badania i wykrył problemy z tarczycą.Na pewno będę kontynuowała starania i ewentualne leczenie u Doktora Robaka.

  • A

   Długo byłam pacjentką dr. Robaka. Prowadził moją ciążę, która przebiegała w zasadzie bez komplikacji. Początkowo byłam bardzo zadowolona z jego usług. Problemy zaczęły się gdy kolejną ciążę poroniłam. Dr. Robak zlecił badania hormonów płciowych (wyszły w normie) oraz test przeciwciał. Z badań wynikło, że mam podwyższony poziom przeciwciał ANA i dr. po tym jednym badaniu zdiagnozował zespół antyfosfolipidowy. Czytając o nim na internecie dowiedziałam się, że nie spełniam kryteriów jego rozpoznania, więc poszłam do innego lekarza, który nie potwierdził tego rozpoznania i skierował mnie dodatkowo na badania hormonów, a potem też przeciwciał tarczycy. Badania wykazały nieprawidłowości, więc skierowano mnie do endokrynologa. Endokrynolog potwierdził niedoczynność tarczycy, i jednocześnie wyłapał coś czego nie wyłapali ginekolodzy w tym dr. Robak. Już w tej ciąży, którą poroniłam miałam za wysokie TSH. Mieściło się jeszcze w normie, ale było za wysokie (powyżej 3), a u kobiety w wieku rozrodczym oraz u kobiety w ciąży nie powinno przekraczać 2,5!!! Dr. Robak tego NIE WIEDZIAŁ!!!. Zlecił badania w ciąży, ale nie potrafił go dobrze zinterpretować, a taki wynik TSH mógł być już przyczyną tego, że ciąża się nie utrzymała.
   Wobec tego nie polecam tego lekarza. Nadaje się jedynie dla zdrowych pacjentek.
   Jako plusy w czasie kiedy do niego chodziłam mogę jednak wymienić:
   - daje swój prywatny nr telefonu i faktycznie go odbiera,
   - nie ma problemu z umówieniem dodatkowej wizyty nawet jeśli nie ma już numerków,
   - jest miły.
   Jako informacja dla pacjentek (nie jest to zarzut, tylko fakt) - dr. Robak nie wykonuje usg, nie za bardzo umie obsłużyć szpitalny aparat i ma problem z interpretacją wyniku. Jako + można stwierdzić, że nie wstydzi się wołać o pomoc kolegi (ktoś inny mógłby zrobić dobrą minę i udawać, że sam wszystko wie).

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Bardzo dobry lekarz. Podczas wizyty zupełnie nie czuje sie skrępowania, wywiad, mimo że szczegółowy prowadzony jest w sposób bardzo dyplomatyczny. W czasie badania doktor jest bardzo delikatny, stara się, aby pacjentka nie czuła stresu. Po badaniu wszystko cierpliwie obajsnia i tłumaczy, nie spieszy się, nie patrzy na zegarek. Zdecydowanie polecam tego lekarza, szczególnie na pierwszą wizytę:)

  • K

   Jakby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Jacek to z pewnością wizyta w każdej poradni byłaby dużo przyjemniejsza. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, miły, delikatny w badaniu i udziela wielu informacji. Zawsze wysłucha i pomoże, mnie wyleczył z choroby, której 2 lekarzy z Luxmedu nie umiało usunąć przez 1,5 roku. Serdecznie polecam

  • A

   Wspaniały lekarz! Delikatny, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania, nawet kiedy nie pytałam opowiadał co, gdzie i dlaczego! :) Nie podejmuje pochopnych decyzji, dzięki czemu zdobył moje zaufanie już na pierwszej wizycie. Nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. Polecam każdej kobiecie, każdej!

  • I

   Witam,
   Byłam u doktora na mojej pierwszej wizycie w życiu, Prawdę mówiąc bardzo się obawiałam wizyty u ginekologa, i z tego powodu odkładałam ją w nieskończoność, ale zamierzam starać się o dziecko więc... Teraz widzę, ze moje obawy były bezpodstawne. Wszystko odbyło się bez pośpiechu i w sposób jak najmniej krępujący. Cytologia, zlecone badania, dokładne tłumaczenie, dokładne odpowiedzi na moje pytania.
   Polecam każdej kobiecie.