dr n. med.

Jacek Rać

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog

51 opinii +dodaj

Umów wizytę
855 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem pracownikiem Kliniki Chirurgicznej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu a od 2017 r. z-cą Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej wchodzącego w skład Kliniki Chirurgicznej. Na… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: DermaDermUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Szczegółowo i dokładnie Pan doktor wyjaśnił postępowanie z moim problemem i wszystkie wątpliwości, które miałam zniknęły. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dużo się dowiedziałam, rozmowa była konkretna i rzeczowa. Szczerze polecam sympatycznego i posiadającego niewątpliwie dużą wiedzę medyczną Pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermaDermUsługa: konsultacje onkologiczne

  Pan doktor jest bardzo miłym i kontaktowym człowiekiem. Dokładnie wszytko omawia i wyjaśnia, odpowiada konkretnie na pytania. Z wizyty wyszłam bardzo uspokojona. Widać, że to lekarz z pasją. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermaDermUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobre wrażenie po wizycie u Pana doktora. Pan Doktor jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, bardzo sympatycznym, jednocześnie bardzo rzeczowym, zainteresowanym pacjentem, odpowiadającym na pytania i wątpliwości. Dokładnie diagnozuj i w sposób zrozumiały wyjaśnia proces leczenia , na wizycie dla pacjenta poświęca tyle czasu ile trzeba.Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermaDermUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie u Pana doktora. Pan Doktor jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, bardzo sympatycznym, jednocześnie bardzo rzeczowym, zainteresowanym pacjentem, odpowiadającym na pytania i wątpliwości. Widać doświadczanie kliniczne.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja bardzo rzeczowa, lekarz wyjaśnił mi jak powinnam się zachować i jakie konkretnie badania wykonać. Nie straszy lecz w sposób bardzo komunikatywny wszystko wyjaśnia. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermaDerm

  Bardzo dobry chirurg,miły,cierpliwy o wysokiej kulturze osobistej.Szybko ustala diagnozę i sposób leczenia , na wizycie dla pacjenta poświęca tyle czasu ile trzeba.Polecam.

 • A
  Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

  Bardzo dobry chirurg i wspaniały, wyjątkowo cierpliwy człowiek. Potrafi słuchać pacjenta. Szybko zdiagnozował i jasno opisał przyczynę mojego problemu. Rzeczowo przedstawił możliwe scenariusze terapii i podjął właściwe, skuteczne leczenie. Jestem Panu doktorowi niezmiernie wdzięczna. Polecam każdemu!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DermaDermUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Lekarz rzeczowy i sympatyczny. Zainteresowany pacjentem i jego problemem zdrowotnym. Szczegółowo wyjaśniania zalecenia, przedstawia możliwości leczenia. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz naprawdę godny polecenia. Zainteresował się historią choroby i przeczytał dokumentację . Bardzo miły i profesjonalny. Trafiłam w dobre ręce i nabrałam wiary i dalsze leczenie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładny wywiad, badanie szczegółowe wraz z dodatkowymi informacjami, rzetelność, miły kontakt, wysoka kultura osobista, lekarz udzielił porady i zalecił konkretne leczenie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem pracownikiem Kliniki Chirurgicznej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu a od 2017 r. z-cą Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej wchodzącego w skład Kliniki Chirurgicznej.
  Na co dzień zajmuję się leczeniem chirurgicznym nowotworów złośliwych przewodu pokarmowego, tarczycy, piersi, nowotworów skóry i tkanek miękkich. Wykonuję ponadto szerg operacji z zakresu chirurgii ogólnej - operacje przepuklin pachwinowych, udowych i brzusznych, operacje pęcherzyka żółciowego, operacje tarczycy.
  Główne zaintersowania dotyczą chirurgii laparoskopowej.
  Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w swojej klinice jak również na licznych stażach i kursach za granicą.

  Udzielam konsultacji z zakresu:
  - nowotworów skóry i tkanek miękkich: wykonuję elektrokoagulację zmian łagodnych, wycięcia guzów skóry z przeszczepem skóry, operacje czerniaka skóry z biopsją węzła wartowniczego,
  - nowotworów piersi: leczenie oszczędzające pierś z biopsją węzła wartowniczego, chirurgia onkoplastyczna, miejscowe wycięcia zmian łagodnych,
  - chirurgii tarczycy i przytarczyc: operacje wola oraz raka tarczycy (w tym rownież z użyciem neuromonitoringu),
  - chirurgii żołądka, jelita grubego i odbytnicy: operacje laparoskopowe jelita grubego, wyrostka robaczkowego, GIST żołądka,
  - przepuklin brzusznych, pachwinowych, udowych z użyciem metod beznapięciowych (siatka),
  - leczenia chirurgicznego z powodu ginekomastii,
  - chirurgii torbieli pilonidalnych.

  Zabiegi operacyjne w znieczuleniu miejscowym, zewnątrzoponowym lub ogólnym wykonuję w prywatnej Poliklinice Na Grobli we Wrocławiu. Drobne zabiegi chirurgiczne z zakresu skóry i tkanek miękkich wykonuję w DermaDerm.

  W przypadku braku wolnych miejsc w kalendarzu Znany Lekarz proszę o bezpośredni kontakt z recepcją DermaDermu (www.dermaderm.pl) celem ustalenia wizyty.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Ethicon Endo Surgery, Cincinnati Ohio USA, 2013
 • Laparoscopic Digestive Surgery Advanced Course, Strasbourg, France 2014
 • Laparoscopic Colorectal Resection Workshop, Nový Jičin, 2015
 • HepatoPancreatoBiliary Training, Erasmus MC, Rotterdam, 2017
więcej