Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
71 773.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
Grabiszyńska 35/3, Stare Miasto , Wrocław
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli kamica nerkowa

Dr Jacek Panek jest wspaniałym fachowcem,miłym człowiekiem i szybkim w realizacji pomocy pacjentowi.Jesteśmy zadowoleni i wdzięczni za skuteczną pomoc w uzyskaniu lepszego zdrowia......


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania diagnostyczne

Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie! Niezwykły lekarz o prawdziwym powołaniu. Miałem to szczęście, że byłem przez Pana Doktora operowany. Pan Doktor zdiagnozował u mnie pierwotny guz w pęcherzu moczowym. Operację przeprowadził sam osobiście fachowo i profesjonalnie. W czasie pobytu w szpitalu czułem wielkie wsparcie a w dniu wypisu osobiście Pan Doktor poinformował mnie o zaleceniach i kontynuacji leczenia. Jestem wdzięczny z całego serca !!! To wspaniały człowiek, który pomógł mi w życiu.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli zabiegi kosmetyczne

Bardzo plecam doktora każdej kobiecie, która ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pan Jacek jest fachowcem, specjalistą w pomaganiu w tym kłopocie. Konkretny, rzeczowy lekarz, Cierpliwy i ciepły człowiek. Wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde moje pytanie, Polecam i zachęcam.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Inny

Znakomity specjalista , realnie uratował mi życie. Jestem pełen podziwu jak bardzo się mną Pan Jacek zaopiekował i nadal to robi. z czystym sumieniem mogę polecić jako lekarza i człowieka


Użytkownik zweryfikowany

Podejście doktora może i jest trochę chłodne, jak na prawdziwego wojskowego przystało, jednak jako fachowiec i operator w swojej dziedzinie jest mistrzem! Nie zamieniłabym na innego lekarza, ponieważ dzięki niemu jestem dziś zdrowa! GORĄCO POLECAM! IWONA M.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i skuteczny lekarz .Wyleczył mnie z poważnej choroby .Jestem pod opieką od 8 lat.
Jan Dudkowski. 16.06,2015 .


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr Jacek Panek jest bardzo dobrym specjalistą, umiejącym we właściwy sposób podejść do pacjenta. Nigdy nie odmawia udzielenia pomocy potrzebującym niezależnie od pory dnia lub nocy. Jest całkowicie oddany sztuce medycznej którą reprezentuje.Polecam bardzo tego lekarza. J.R.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który zna się na rzeczy. Sporo choruję i odwiedziłam wielu lekarzy różnej specjalności. On jest jednym z nielicznych lekarzy, któremu ufam. Bardzo konkretny, mimo że przy pierwszym spotkaniu może się wydawać troche oschły.
Polecam
A. Ż


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie