Adresy (3)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 274.....

Konsultacja ortopedyczna • 300 zł

Konsultacja ortopedyczna - biodro • od 300 zł

Analiza składu ciała

ul. Sienna 83, Wola, Warszawa
MD Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza
22 274.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
22 274.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
Al. Solidarności 128, Wola, Warszawa
Szpital Centrum (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dr Jacek Mazek ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako starszy asystent w SPSK im. prof.A. Grucy w Otwocku. ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska Reartroskopia biodra

Dziękuje Panie Doktorze za ogromną pomoc w naprawienie mojego biodra. Jestem niezmiernie wdzięczny za ciepliwość i za udaną operacje. Trafiłem do doktora po nieudanej 1 artroskopii biodra prawego w szpitalu publicznym w Poznaniu. Dolegliwość była źle zdiagnozowana i źle zoperowana w 2016 w wieku 28 lat. Nastepnie przez ponad rok byłem okłamywany przez wielu lekarzy, że jest ok i że muszę się wiecej rehabilitować co oczywiście nic nie pomagało a po wysiłku czułem ból. Doktor jako pierwszy powiedział mi, że jest to źle zrobione i problem nie został załatwiony, a staw będzie się szybciej niszczył. Było mi w to cięzko uwierzyć po wielu innych poradach lekarskich. Do samej decyzji na 2 operacje dorastałem jeszcze przez 8 miesięcy odwiedzając tez innych lekarzy od bioder. Wiedziałem, że mam jeszcze szanse na dobre biodro przy 2 zabiegu, ale nie mam miejsca na błędy. Po blisko 20 wizyt u lekarzy wybór zawęził się do 3 a następnie do Dr. Mazka. Zabieg przeszedł lepiej niż były oczekiwania w 2018 w wieku 30 lat. Doktor ma dużą pewność siebie, która na początku mnie wręcz przerażała, ale okazało się, że ta pewność pochodzi z wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Przed zabiegiem odbyłem 6 wizyt u doktora i dopytywałem o każdy szczegół i kolejność procedur podczas operacji. Kupiłem książki z zakresu atroskopii biodra i konfrontowałem go z tym co wyczytałem oraz z tym co zostało mi powiedziane przez innych lekarzy. Dotarłem do innych osób które również robiły 2 zabieg artroskopii biodra u Doktora. Szukałem publikacji i książek najlepszych w dziedzienie artroskopii biodra na Świecie. Doktor wykazał się ogromna wiedzą i cierpliwością tłumacząc mi różne zagadnienia. Okazło się również, że uczestniczył w kursach i zjazdach organizowanych przez te sławy i współpracuje z nimi w tej dziedzienie. Jest bardzo na bierząco z nowymi rozwiązaniami na Świecie. Byłem bardzo przerażony przed 2 operacją. Teraz rok po 2 operacji mogę śmiało napisać, że nie żałuję decyzji oraz jestem niezmiernie wdzięczny Doktorowi za pomoc. Każdemu z problemem biodra życzę kosultacji z Dr. Mazkiem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Sportowej Zerwane wiązadło

Wybrałam się do doktora ze względu na dobre opinie w internecie, jednak lekarz nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Był w zasadzie małomówny i mało zainteresowany moją kontuzją mimo, że wybrałam się do niego w ramach prywatnej wizyty. Co więcej podczas mojej wizyty zajmował się innym pacjentem: wyszedł z gabinetu, na oczach mojego męża (czekającego w poczekalni) odebrał płytę od swojego znajomego, a następnie oglądał ją na komputerze, niemrawo dyskutując możliwości mojego leczenia. Nie zdecydowałam się na dalsze leczenie i nie polecam.

lek. Jacek Mazek

Prosze sie podpisac pod wypowiedzia i nie wypisywac bzdur anonimowo.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic

Pan Doktor przeprowadził zabieg artroskopii biodra po wcześniejszym prawidłowym rozpoznaniu konfliktu udowo - panewkowego typu mieszanego z uszkodzeniem obrąbka, zwyrodnieniem chrząstki panewki i głowy kości udowej i przerostu kolca biodrowego przedniego...Jestem po zabiegu i gotowa wrócić do uprawiania sportów. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacja ortopedyczna

Swoją opinię wystawiam dość późno, bo ponad pół roku po ostatniej wizycie, ale stwierdziłem, że być może moja opinia przyczyni się do wyboru tego lekarza.
Do pana Mazka trafiłem po wcześniejszych dwóch artroskopiach na prawe i lewe biodro, niestety w lewym biodrze w dalszym ciągu odczuwałem ból który mocno nasilał się przy wysiłku fizycznym, a wręcz mi go uniemożliwiał, dodam że od dziecka jestem zapalonym sportowcem, od 11 roku życia trenowałem piłkę nożną i nie wyobrażam sobie życia bez sportu w jakiejkolwiek postaci.
Po wykonaniu wszystkich potrzebnych badań obrazowych, na pierwszej wizycie pan Mazek od razu wskazał mi w czym leży problem i zalecił operację, którą niedługo później sam przeprowadził. Była to artroskopia lewego biodra z usunięciem zrostów pooperacyjnych, usunięcie konfliktu panewkowo udowego, resekcja kolca biodrowego przedniego-dolnego, szycie obrąbka stawowego, oraz obkurczenie więzadła głowy kości udowej. Operacja była 31.01.2018 i teraz po prawie 11 miesiącach od operacji mogę śmiało stwierdzić, że moje dolegliwości zupełnie minęły, zakres ruchu w biodrze jest taki jakiego nigdy nie było, rewelacja. Jedyne co mi doskwiera to lekkie przeskakiwanie pasma mieśniowego, które występowało także przed operacją, ale nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. W kwietniu czeka mnie kolejna operacja, ale tym razem kolana(pęknięcie łąkotki bocznej w prawym kolanie) i także będzie przeprowadzana przez doktora Mazka więc jestem spokojny o jej rezultat. Szczerze polecam !


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Dwukrotnie przekładana wizyta , co wiązało się z przełożeniem urlopu , rezygnacją z kupionych biletów PKP . Wizyta u Pana Doktora profesjonalna , polecam bez zastrzeżeń . Ocena wizyty jest obniżona ze względu na braki organizacyjne a nie kompetencje lekarza .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Na wizytę umówiłam się do centrum Enel Sport w związku z ciągnącymi się kilka miesięcy bólami w kolanach, które utrudniają mi poruszanie się i sprawiają ogromny dyskomfort.
Pan doktor może i jest świetnym fachowcem, a jego diagnoza trafna ale niestety brakuje mu profesjonalizmu.
Do mojego problemu podszedł lekceważąco i właściwie powiedział, że powinnam zgłosić się do kogoś innego.
Dodatkowo nie omieszkał powiedzieć mi, że na pewno tylko mi się wydaje, że odczuwam ból.
Generalnie z wizyty wyszłam ze łzami w oczach i rachunkiem na 300 zł za nic.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Moim zdaniem opinie pozytywne o lekarzu nie są wyssane z` palca.
Byłam , doświadczyłam i zgadzam się że jest to lekarz godny polecenia .Krótko ,zwięźle i na temat a do tego zrozumiale dla pacjenta (laika).
Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

Wizyta na miała na celu skonsultowanie już postawionej diagnozy. Pan Jacek wytłumaczył w zrozumiały sposób w czym leży problem i zaproponował różne rozwiązania. Widać że zależy mu na zdrowiu i sprawności pacjenta, inne lekarz stwierdził że nic nie da się zrobić. Pan Jacek miał zupełnie odmienne zdanie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Szybka reakcja, dokładny wywiad oraz badanie. Postawiona diagnoza czego nikt do tej pory nie zrobił. Skierowanie na dalsze badania. Bardzo duże zaangażowanie i pomoc ze strony Pana Doktora. Wychodząc z gabinetu wiem co robić dalej. Bardzo pozytywnie. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Mój problem z kolanami ciągnie się już kilka bardzo ładnych lat , trafiałam na różnych lekarzy i za każdym razem słyszałam,że "wszystko jest w porządku i proszę się udać do lekarza ,który się wcześniej Panią zajmowal " .... I przypomniałam sobie o doktorze. Jako jedyny patrząc na rezonans magnetyczny zobaczył w nim ,że posiadam zaledwie 30%chrząstki. Dr zaproponował użycie Car gelu zamiast endoprotezy. Jest to jeden, z nie wielu lekarzy ,którzy szukają naprawdę odpowiedniego wyjścia i dostosowanego do pacjenta a przy tym idzie z postępem czasu i nie boi się używać nowych metod! Jestem 3 tyg po zabiegu i czuję się fantastycznie. Pierwszy raz po tylu latach mogę powiedzieć,że w końcu nie odczuwam tego potwornego bólu . A o doktorze mogę powiedzieć tylko tyle , że to fachowiec w swojej dziedzinie ! Można przeczytać różne komentarze o tym ,że Pan doktor jest np nie miły a ja wychodzę z założenia,że lekarz ma porostu wiedzieć jak pomóc a nie okazywać sympatię. Ja mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora !


Usługi i ceny

Analiza składu ciała


Łazienkowska 3, Warszawa

Brak informacji o cenie

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska


Konsultacja ortopedyczna - biodro

od 300 zł


Łazienkowska 3, Warszawa

od 300 zł

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska


Konsultacja ortopedyczna

od 140 zł


Łazienkowska 3, Warszawa

300 zł

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowskaul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

od 140 zł

Centrum Rehabilitacji Sportowej


Artroskopia stawu biodrowego


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacji Sportowej


Artroskopia stawu kolanowego


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacji Sportowej


Artroskopia stawu łokciowego


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacji Sportowej


Artroskopia stawu ramiennego


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacji Sportowej


Artroskopia


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacji Sportowej


Osteotomia


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD ClinicPrzechodnia 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacji Sportowej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska Reartroskopia biodra

Dziękuje Panie Doktorze za ogromną pomoc w naprawienie mojego biodra. Jestem niezmiernie wdzięczny za ciepliwość i za udaną operacje. Trafiłem do doktora po nieudanej 1 artroskopii biodra prawego w szpitalu publicznym w Poznaniu. Dolegliwość była źle zdiagnozowana i źle zoperowana w 2016 w wieku 28 lat. Nastepnie przez ponad rok byłem okłamywany przez wielu lekarzy, że jest ok i że muszę się wiecej rehabilitować co oczywiście nic nie pomagało a po wysiłku czułem ból. Doktor jako pierwszy powiedział mi, że jest to źle zrobione i problem nie został załatwiony, a staw będzie się szybciej niszczył. Było mi w to cięzko uwierzyć po wielu innych poradach lekarskich. Do samej decyzji na 2 operacje dorastałem jeszcze przez 8 miesięcy odwiedzając tez innych lekarzy od bioder. Wiedziałem, że mam jeszcze szanse na dobre biodro przy 2 zabiegu, ale nie mam miejsca na błędy. Po blisko 20 wizyt u lekarzy wybór zawęził się do 3 a następnie do Dr. Mazka. Zabieg przeszedł lepiej niż były oczekiwania w 2018 w wieku 30 lat. Doktor ma dużą pewność siebie, która na początku mnie wręcz przerażała, ale okazało się, że ta pewność pochodzi z wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Przed zabiegiem odbyłem 6 wizyt u doktora i dopytywałem o każdy szczegół i kolejność procedur podczas operacji. Kupiłem książki z zakresu atroskopii biodra i konfrontowałem go z tym co wyczytałem oraz z tym co zostało mi powiedziane przez innych lekarzy. Dotarłem do innych osób które również robiły 2 zabieg artroskopii biodra u Doktora. Szukałem publikacji i książek najlepszych w dziedzienie artroskopii biodra na Świecie. Doktor wykazał się ogromna wiedzą i cierpliwością tłumacząc mi różne zagadnienia. Okazło się również, że uczestniczył w kursach i zjazdach organizowanych przez te sławy i współpracuje z nimi w tej dziedzienie. Jest bardzo na bierząco z nowymi rozwiązaniami na Świecie. Byłem bardzo przerażony przed 2 operacją. Teraz rok po 2 operacji mogę śmiało napisać, że nie żałuję decyzji oraz jestem niezmiernie wdzięczny Doktorowi za pomoc. Każdemu z problemem biodra życzę kosultacji z Dr. Mazkiem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Sportowej Zerwane wiązadło

Wybrałam się do doktora ze względu na dobre opinie w internecie, jednak lekarz nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Był w zasadzie małomówny i mało zainteresowany moją kontuzją mimo, że wybrałam się do niego w ramach prywatnej wizyty. Co więcej podczas mojej wizyty zajmował się innym pacjentem: wyszedł z gabinetu, na oczach mojego męża (czekającego w poczekalni) odebrał płytę od swojego znajomego, a następnie oglądał ją na komputerze, niemrawo dyskutując możliwości mojego leczenia. Nie zdecydowałam się na dalsze leczenie i nie polecam.

lek. Jacek Mazek

Prosze sie podpisac pod wypowiedzia i nie wypisywac bzdur anonimowo.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic

Pan Doktor przeprowadził zabieg artroskopii biodra po wcześniejszym prawidłowym rozpoznaniu konfliktu udowo - panewkowego typu mieszanego z uszkodzeniem obrąbka, zwyrodnieniem chrząstki panewki i głowy kości udowej i przerostu kolca biodrowego przedniego...Jestem po zabiegu i gotowa wrócić do uprawiania sportów. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacja ortopedyczna

Swoją opinię wystawiam dość późno, bo ponad pół roku po ostatniej wizycie, ale stwierdziłem, że być może moja opinia przyczyni się do wyboru tego lekarza.
Do pana Mazka trafiłem po wcześniejszych dwóch artroskopiach na prawe i lewe biodro, niestety w lewym biodrze w dalszym ciągu odczuwałem ból który mocno nasilał się przy wysiłku fizycznym, a wręcz mi go uniemożliwiał, dodam że od dziecka jestem zapalonym sportowcem, od 11 roku życia trenowałem piłkę nożną i nie wyobrażam sobie życia bez sportu w jakiejkolwiek postaci.
Po wykonaniu wszystkich potrzebnych badań obrazowych, na pierwszej wizycie pan Mazek od razu wskazał mi w czym leży problem i zalecił operację, którą niedługo później sam przeprowadził. Była to artroskopia lewego biodra z usunięciem zrostów pooperacyjnych, usunięcie konfliktu panewkowo udowego, resekcja kolca biodrowego przedniego-dolnego, szycie obrąbka stawowego, oraz obkurczenie więzadła głowy kości udowej. Operacja była 31.01.2018 i teraz po prawie 11 miesiącach od operacji mogę śmiało stwierdzić, że moje dolegliwości zupełnie minęły, zakres ruchu w biodrze jest taki jakiego nigdy nie było, rewelacja. Jedyne co mi doskwiera to lekkie przeskakiwanie pasma mieśniowego, które występowało także przed operacją, ale nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. W kwietniu czeka mnie kolejna operacja, ale tym razem kolana(pęknięcie łąkotki bocznej w prawym kolanie) i także będzie przeprowadzana przez doktora Mazka więc jestem spokojny o jej rezultat. Szczerze polecam !


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Dwukrotnie przekładana wizyta , co wiązało się z przełożeniem urlopu , rezygnacją z kupionych biletów PKP . Wizyta u Pana Doktora profesjonalna , polecam bez zastrzeżeń . Ocena wizyty jest obniżona ze względu na braki organizacyjne a nie kompetencje lekarza .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Na wizytę umówiłam się do centrum Enel Sport w związku z ciągnącymi się kilka miesięcy bólami w kolanach, które utrudniają mi poruszanie się i sprawiają ogromny dyskomfort.
Pan doktor może i jest świetnym fachowcem, a jego diagnoza trafna ale niestety brakuje mu profesjonalizmu.
Do mojego problemu podszedł lekceważąco i właściwie powiedział, że powinnam zgłosić się do kogoś innego.
Dodatkowo nie omieszkał powiedzieć mi, że na pewno tylko mi się wydaje, że odczuwam ból.
Generalnie z wizyty wyszłam ze łzami w oczach i rachunkiem na 300 zł za nic.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Moim zdaniem opinie pozytywne o lekarzu nie są wyssane z` palca.
Byłam , doświadczyłam i zgadzam się że jest to lekarz godny polecenia .Krótko ,zwięźle i na temat a do tego zrozumiale dla pacjenta (laika).
Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

Wizyta na miała na celu skonsultowanie już postawionej diagnozy. Pan Jacek wytłumaczył w zrozumiały sposób w czym leży problem i zaproponował różne rozwiązania. Widać że zależy mu na zdrowiu i sprawności pacjenta, inne lekarz stwierdził że nic nie da się zrobić. Pan Jacek miał zupełnie odmienne zdanie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacje ortopedyczne

Szybka reakcja, dokładny wywiad oraz badanie. Postawiona diagnoza czego nikt do tej pory nie zrobił. Skierowanie na dalsze badania. Bardzo duże zaangażowanie i pomoc ze strony Pana Doktora. Wychodząc z gabinetu wiem co robić dalej. Bardzo pozytywnie. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Mój problem z kolanami ciągnie się już kilka bardzo ładnych lat , trafiałam na różnych lekarzy i za każdym razem słyszałam,że "wszystko jest w porządku i proszę się udać do lekarza ,który się wcześniej Panią zajmowal " .... I przypomniałam sobie o doktorze. Jako jedyny patrząc na rezonans magnetyczny zobaczył w nim ,że posiadam zaledwie 30%chrząstki. Dr zaproponował użycie Car gelu zamiast endoprotezy. Jest to jeden, z nie wielu lekarzy ,którzy szukają naprawdę odpowiedniego wyjścia i dostosowanego do pacjenta a przy tym idzie z postępem czasu i nie boi się używać nowych metod! Jestem 3 tyg po zabiegu i czuję się fantastycznie. Pierwszy raz po tylu latach mogę powiedzieć,że w końcu nie odczuwam tego potwornego bólu . A o doktorze mogę powiedzieć tylko tyle , że to fachowiec w swojej dziedzinie ! Można przeczytać różne komentarze o tym ,że Pan doktor jest np nie miły a ja wychodzę z założenia,że lekarz ma porostu wiedzieć jak pomóc a nie okazywać sympatię. Ja mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr Jacek Mazek ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako starszy asystent w SPSK im. prof.A. Grucy w Otwocku. ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

 • Szkolenie w zakresie artroskopii stawu biodrowego i barkowego w Stanach Zjednoczonych W SCOI w Los Angeles u dr S. Snyder'a i dr C.Guanche
 • Szkolenie w zakresie artroskopii stawu kolanowego, barkowego, łokciowego, skokowego W Stanach Zjednoczonych w Centrum -Szkolenia ortopedów Ameryki w dziedzinie artroskopii (Arthroscopy Asociation of North America w Chicago)
 • Szkolenie we Francji w Purpan Hopital w Toulouse u prof. M. Mansata w dziedzinie protezoplastyki i artroskopii stawu ramiennego
Zobacz więcej

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Gwiazda jakości obsługi - 2017

Publikacje i artykuły

Publikacje (6)