dr

Jacek Kosmala

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

2 opinie +dodaj

lek. med. Jacek Kosmala, specjalista IIo w dziedzinie okulistyki starszy wykładowca w Klinice Okulistycznej CMKP. Od dwudziestu paru lat prowadzi Pracownię Ultrasonograficzną w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry specjalista. Korzystałem z jego opieki w szpitalu po operacji oka /jaskra/ a później prywatnie. Obecnie pod jego opieką jest moja córka, z zawodu lekarz weterynarii. Wybraliśmy Pana doktora ze względu na trudny do zdiagnozowania przypadek i jego wysokie umiejętności zawodowe. Bohdan Chełmiński

 • S

  Lekarz ktory moze i zna sie w swoim fachu ale jesli chodzi o podejscie do pacjenta to zadne.Na ulicy Okrag przyjmuje oczywiescie za kase i to nie mala ale jest spozniony pol godziny a do tego nie obchodzi go pacjent ktory czeka juz 40 minut na wizyte dopiero po interwencji laskawie przyjmuje.mysle ze prywatne wizyty pacjentow ktorzy placa ogromne pieniadze powinny byc oni traktowani inaczej.Chyba tu lekarz jest najwazniejszy a nie pacjent.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Jacek Kosmala, specjalista IIo w dziedzinie okulistyki starszy wykładowca w Klinice Okulistycznej CMKP. Od dwudziestu paru lat prowadzi Pracownię Ultrasonograficzną w Klinice Okulistycznej CMKP, posiada duże doświadczenie w obrazowaniu ultrasonograficznym w zakresie prezentacji USG A i B jak również w badaniu ultrabiomikroskopowym (UBM) gałki ocznej.

  Od roku 1980 do chwili obecnej nieprzerwana praca i kształcenie się w ośrodkach klinicznych. Najpierw w Klinice Okulistyki CKP WAM następnie w Oddziale Okulistycznym Szpitala Wolskiego którego skład osobowy był trzonem powstałej w roku 1989 Kliniki Okulistycznej CMKP w której pracuje do dnia dzisiejszego.
  Przez ponad trzydzieści lat praktyki lekarskiej doskonali swoje umiejętności w leczeniu chirurgicznym i zachowawczym oraz w diagnostyce chorób oczu obligowany do ciągłej aktualizacji wiedzy jako wykładowca na kursach w ramach kształcenia podyplomowego okulistów organizowanych przez Klinikę Okulistyczną CMKP oraz opiekun specjalizacji lekarzy szkolących się w tej klinice.
  Doświadczenie to, zdobyte w pracy klinicznej i ambulatoryjnej zaowocowało napisaniem książki wydanej pod tytułem „Ultrabiomikroskopia - zastosowanie w okulistyce. Przegląd przypadków klinicznych” w 2014 roku.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Publikacje

 • „Ultrabiomikroskopia - zastosowanie w okulistyce. Przegląd przypadków klinicznych” w 2014 roku.