Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bezpośredni i może nie każdemu podoba się jego sposób bycia, ale cóż lekarz to nie zupa pomidorowa i nie każdy musi go lubić... Mi taka szybka, profesjonalna obsługa bardzo odpowiada, szkoda tylko, że Pan doktor nie przyjmuje już w ramach NFZ.

 • Ludzie! Jak się nie stosujecie do zaleceń lekarza i dodatkowo NADAL z higieną macie niezbyt dużo wspólnego to ja się nie dziwię, że wam się nic nie trzyma ! Jak to ma być trwałe niby ? Najpierw sam siebie oceń, a nie pretensje do wszystkiego i wszystkich!

  Z lekarza jestem w 100% zadowolona. Wiadomo, każdy ma inne predyspozycje, a to, że coś "wypada" to jest sprawa indywidualna i nie zawsze z winy lekarza.

 • Będą 3 opinie
  1. dr Kempiak, nie miał do mnie podejścia, choć miły, zęby leczyć musiałem ze znieczuleniem, często z jedną małą dziurką musiałem przychodzić kilka razy, choć za każdym razem robił niby lepiej to i tak wypadała :(

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz, mogę to powiedzieć gdyż leczę się u Pana dr od ponad 6 lat, obecnie przychodzę też wraz z synem , który go uwielbia, takich specjalistów i niesamowicie przyjaznych lekarzy w naszych czasach naprawdę jest nie wielu, a jeśli chodzi o plomby to trzymają się , nie narzekam.
  Pozdrawiam serdecznie Pana dr

 • byłem u doktora Sienkiewicza w Vita Dent. miałem mały ubytek. robił to ponad godzinę, a plomba wypadła w tym samym dniu. Na fotelu czułem się jakby robił to pierwszy raz w życiu. skasował 120zl

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Super obsługa .Chodzę do doktora od 5 lat i nie mogę narzekać.Dzieci swoje też prowadzam do doktora.Polecam.

 • witam
  mam porownanie bo bywalam u roznych stomatologow w żarach i z cala pewnoscia nie moge wydac pozytywnej opinii.
  w dr kempiaka liczy sie tylko szybkosc, czulam sie zupelnie jak w jakiejs fabryce, szybko, i nastepny. nawet nie mozna sie do konca dowiedziec jaki zab i co bedzie sie dzialo, jaki zabieg planuje, nic. co do milej obslugi, to pewnie - w recepcji.
  a jesli chodzi o jakosc wykonania uslugi, potwierdzam, ze zeby byly do poprawki.
  jesli bedzie szukac stomatologa w żarach - coz wybor pozostawiam czutajacym

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wyleczono mi 16 zębów w pół godziny,zapłaciłem mnóstwo kasy i okazało się w innym gabinecie,ze wszystkie plomby są do wymiany.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • DO TYCH WSZYSTKICH, KTORZY WYSTAWILI NEGATYWNA OPINIE O VITA DENCIE,NIE BYLISCIE CHYBA W INNYCH GABINETACH W ZARACH RADZE WAM PRZEJDŹCIE SIE TO DOPIERO POGADAMY KTO JEST LEPSZY (NIE WYSTAWIAJCIE POCHOPNYCH OPINI O TEJ PRZYCHODNI)

 • Pani doktor leczyła mi 6tkę podczas gdy chora była 8ka, ponadto widziała w 6tce ropień, którego faktycznie nie było. Dodatkowo stwierdziła że mam chorych 16 zębów z czego 10 chciała mi wyleczyć w 30 minut po 100 zł za każdy . Oczywiście nie mam tylu chorych zębów co potwierdziłem u kolejnego stomatologa.
  SZCZERZE ODRADZAM TĄ PANIĄ SAM Z NIEJ ZREZYGNOWAŁEM I WŁAŚNIE STARAM SIĘ UMÓWIĆ Z WŁAŚCICIELEM PRZYCHODNI W SPRAWIE WYJAŚNIENIA TEGO "LECZENIA"

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

140

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.