Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wspaniały lekarz, zna się na swojej pracy, bardzo uczynny, sympatyczny, traktujący chorego człowieka z życzliwością i służy pomocną dłonią, wie jak pomóc drugiemu człowiekowi. Zawsze bedę w razie potrzeby zwracać się do niego o pomoc. Elżbieta.

 • Bardzo dobry lekarz, zna się na tym, co robi, wyjątkowo empatyczny w stosunku do pacjentów. Przeprowadził mnie bardzo sprawnie i kompetentnie przez wszystkie etapy diagnozy i leczenia onkologicznego. Jestem mu bardzo wdzięczna za zdrowie, które odzyskałam. Ogromny szacunek, Panie Doktorze!

 • Najlepszy ,lekarz chirurg onkolog zajmował sie moim synem w sziptalu godny polecenia Sympatyczny delikatny ,empatyczny zawsze wysłucha doradzi ludziom życzę mu wszystkiego dobrego trafia zawsze na diagnozę będę polecać osobom ma dobry kontakt z ludżmi człowiek z dobrym sercem i najlepszy chirurg którego poznałam i polecam

 • K

  Lekarz opanowany, nawet za bardzo. Rozmawiając z nim o stanie zdrowia pacjenta człowiek ma wrażenie że wychodzi od niego głupszy niż był wchodząc do gabinetu. Mimo, wywiadu z pacjentem i dosyć długiej historii medycznej lekarz skupił się jedynie na jednej rzeczy nie biorąc pod uwagę, że na stan zdrowia wypływają również inne czynniki i inne choroby. Nic nie skutkowało rozmawianie z lekarzem, ponieważ i tak nie słuchał jak się do niego mówiło. Bagatelizuje problemy pacjenta i liczy tylko na szybkie zakończenie leczenia bez względu na stan zdrowia pacjenta. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wyjątkowy lekarz! Troskliwy, konkretny, sumienny, opanowany, opiekuńczy. Po operacji laparoskopowej przeprowadzonej przez tego Pana prawie wcale mnie nic nie bolało. Na brzuchu zostały maleńkie, delikatne ślady, które ciężko nawet nazwać blizną. Człowiek, którego prowadzi ten lekarz, przestaje się bać o swój stan zdrowia, czuje że jest w dobrych rękach i ma pełen komfort w relacjach pacjent - lekarz. Z całkowitym spokojem powierza mu się swoje życie.! Jak do tej pory jeszcze nie spotkałam się z drugim takim lekarzem. Mogę tylko podziękować opatrzności, że do niego trafiłam, a Panu doktorowi ogromnie dziękuję za opiekę!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Krzysztof Jakubowski

lekarz medycyny estetycznej,  chirurg,  onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się

Jesteś tym lekarzem?

111

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

70

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.