Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

RADOMEDICA
Olsztyńska 39 lok. 2, 26-600 Radom
RADOMEDICA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Sylwia Wesołowska Inny

  Ciepła, empatyczna Pani psycholog. Do Pani Sylwii chodzę już od ponad roku. Znalazłam wparcie w kryzysowym dla mnie momencie. Czułam się wysłuchana, zrozumiana i nie oceniana. Pani Sylwia dysponuje dużą wiedzą specjalistyczną i potrafi trafnie nazwać „problem”. Początkowo się temu przeciwstawiałam, ale okazało się, że wszystko wpłynęło na poprawę mojego stanu. Teraz jestem bardzo zadowolona. Pani psycholog zmobilizowała mnie do działania. Jest osobą, która słucha, trafnie zadaje pytania i pokazuje inną perspektywę. Dziękuję i polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Marlena Kurzawa-Fornal konsultacja neurologiczna

  Bardzo polecam panią neurolog. Jest bardzo miła i rzeczowa i ma super podejście do pacjenta (akurat w moim przypadku do mojej mamy, czyli osoby starszej). Pani doktor zwróciła uwagę na wiele aspektów, wszystko rzeczowo wyjaśniła i opisała na podsumowaniu wizyty i wyznaczyła dalszą ścieżkę działania. Czujemy się z mamą zaopiekowane.

  D
  Profil zweryfikowany
  Marlena Kurzawa-Fornal Inny

  Dokładny, profesjonalny lekarz. Z właściwym podejściem i dużym doświadczeniem klinicznym. Gorąco polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Marlena Kurzawa-Fornal

  Polecam! pani doktor skutecznie pomogła mi w mojej dolegliwości. jestem bardzo zadowolony. Organizacja wizyty też same plusy: bez opóźnień pod gabinetem, rejestracja przez internet, miła atmosfera...

  S
  Profil zweryfikowany
  Marlena Kurzawa-Fornal

  Byłem u pani neurolog z polecenia i się nie zawiodłem. Tak jak mówiła mi znajoma: profesjonalnie i miło. Wrażenie robi dobre podejście do pacjenta. Samo badanie tak samo, bez pośpiechu i dokładnie. Szczerze polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Marlena Kurzawa-Fornal ból kręgosłupa

  Bardzo polecam Panią doktor, byłam u różnych neurologów i tutaj naprawdę poczułam się dobrze potraktowana. Pani doktor wypytała o całą moją historię choroby, zleciła rezonans, potem dała dobre leki, które co najważniejsze rzeczywiście pomagają. Polecam! Naprawdę dobry neurolog w Radomiu.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Sylwia Wesołowska

  Ostatni rok był dla mnie straszy, istny koszmar. Moi bliscy długo namawiali mnie na pomoc specjalisty. Jednak ja zapierałam się rękami i nogami, bałam się rozmawiać o tym co się ze mną dzieje z obcymi. W końcu objawy stały się nie do wytrzymania, a ja mogłam już pisać książki o pobliskich szpitalach. Zdecydowałam się wtedy na wizyty u Pani Sylwi. Na początku się bardzo stresowałam, ale okazało się to zbędne. Pani Sylwia jest niezwykle ciepłą i pomocną osobą, potrafi słuchać. Zawdzięczam jej bardzo wiele. Nie jestem nawet w stanie powiedziec jak dużo. Dzięki niej bardzo dużo zrozumiałam, a moje życie naprawdę się zmieniło. Nauczyłam się że nie ma sytuacji bez wyjścia, a jeśli wszystkie drzwi są zamknięte zawsze można wyjsc oknem. Mimo że czuje się lepiej, a objawy pojawiają się dużo rzadziej niż wczesniej muszę przyznać że czasemi tęsknie za naszymi rozmowami... pozdrawiam. Maja

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania