Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 451.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
22 451.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
Skórzewo, Poznań
Prywatny Gabinet Ortopedyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Jacek Jaroszewski jest Kierownikiem Medycznym Centrum Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT, lekarzem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Edukacja

  • Akademia Medyczna w Poznaniu


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna

300 zł


Łazienkowska 3, Warszawa

300 zł

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja ortopedyczna

U Pana doktora byłam już wiele razy. Świetny specjalista. Dokładnie analizuje wyniki rezonansu i znajdzie najdrobniejsze uchybienia. Leczenie zastosowane przez Pana doktora zawsze przynosiło dobre skutki. Pan doktor Jacek Jaroszewski to wspaniały lekarz, wszystko co robi dokładnie wyjaśnia, a po wizycie pacjent od razu czuje się lepiej :)
Polecam


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska

Wspaniały lekarz z powołania a przy tym ciepły, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty (nawet kiedy przyjmuje o godzinie 21.30). Przeprowadzał u mnie rekonstrukcję ACL. Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczył i uspokoił. Zero komplikacji po zabiegu. Sam zabieg przebiegał w bardzo komfortowej atmosferze. Zainteresowanie pacjentem po zabiegu. Polecam za całego serca.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska skręcenie stawu skokowego z podejrzeniem awulsyjnego złamania

Do Pana doktora przyszłam po czwartą (!) z kolei opinię dotyczącą mojej kontuzji. Wszystkie poprzednie diagnozy były dość dramatyczne i zakładały bardzo restrykcyjną rekonwalescencję (kilka tygodni w sztywnym stabilizatorze typu Walker) i długi okres rehabilitacji. Dla mnie, jako dla sportowca wyczynowego u progu sezonu startów, było to postawienie na szali całej dotychczas wypracowanej formy. W akcie desperacji postanowiłam skonsultować się jeszcze z dr. Jaroszewskim, ponieważ w mojej ocenie dolegliwości nie przystawały do tak poważnej kontuzji. Doktor po obejrzeniu mojej nogi oraz wyników badań (rtg i usg) bez cienia zawahania stwierdził, że mogę bez zbędnej zwłoki wracać do treningów! Minęły już dwa lata od mojej wizyty u pana doktora, a moja kostka ma się niezmiennie fantastycznie, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że Dr Jacek Jaroszewski to wspaniały fachowiec. Mój przypadek także w pełni potwierdza tą opinię. Doktor przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL w lewym kolanie. Zabieg przebiegał w miłej i w pełni profesjonalnej atmosferze - obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Po zabiegu otrzymałem pełen instruktarz jak postępować. Po 3 dniach byłem w stanie wykonać pierwszy krok bez kul, po tygodniu pokonywałem już kilka dobrych metrów, a po 2ch tygodniach nie pamiętałem już właściwie o kulach. Po 2 tyg pełen wyprost, zgięcie 135stopni, brak dolegliwości bólowych i właściwie brak opuchlizny (po 3 tyg zgięcie 145stopni). Doktor jako człowiek odbierany jest przeze mnie jako osoba bardzo sympatyczna, pogodna i skromna. Lekarz, który nie unosi się pychą, nie jest wyniosły, troszczy się o swoich pacjentów, wykonuje swoją pracę bez zastrzeżeń, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zawsze wysłucha i doradzi zasługuje na najwyższą rekomendację. Szczerze polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Najwspanialszy Ortopeda z jakim się spotkałam. Miałam wiele kontuzji i problemów z nogami i w każdym nawet najgorszym momencie był w stanie mi pomóc. Po operacjach byłam pod stałym nadzorem, zero komplikacji. Naprawdę polecam ! Ręce które leczą!


M
Użytkownik zweryfikowany

W dniu wczorajszym odbyłem u Pana Doktora Jaroszewskiego zabieg artroskopii kolana prawego, profesjonalizm, zrozumienie problemu i podejście do drugiego czlowieka robi wrażenie. Świetny fachowiec, oby więcej takich ludzi/lekarzy, zdecydowanie polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bezpośrednio po wizycie u dr. Jaroszewskiego w warszawskim Enel-medzie. Nie żałuję wydanych pieniędzy, ani tego, że dwa razy jeździłam do przychodni. Pierwszą wizytę musiałam przełożyć na inny dzień, ze względu na opóźnienie wizyty. Po dzisiejszej konsultacji wiem, że wynika to z faktu, że dr Jaroszewski jest bardzo dokładnym i solidnym lekarzem. Jest także ujmująco ciepłym człowiekiem. Powoduje to, że wzbudza ogromne zaufanie. Odpowiada wyczerpująco i z wielką cierpliwością na wszystkie pytania. Gorąco wszystkim polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Za nim trafiłam do dr Jaroszewskiego anioła tak powiem ....to przeszłam przez paru ortopedów od najbardziej znanego , dla krorego liczy sie tylko kasa , nie człowiek ,,dr Jaroszewski to wpaniały lekarz w powołania , jego ciepło usmiech podejście do człowieka już leczy .....Jestem 2 dni po artroskopii czuję sie swietnie ......Powiem krótko dr wkłada tyle serca w swoja pracę JEST PROFESJONALISTĄ .......ZAjego podejscie do pacjenta kocham tego lekarza Polecam wszstkim ..


A
Użytkownik zweryfikowany

Tu chyba nie potrzebne są historie urazu. Jako jeden z niewielu lekarzy nie sugerując się opisem rezonansu elektromagnetycznego po przeprowadzeniu badań organoleptycznych, bardzo krótkim wywiadzie oraz przejrzeniu płyty z RM jednoznacznie postawił trafną diagnozę i w niedługim czasie zoperował, co całkowicie przywróciło Funkcjonalność stawu kolanowego. Oczywiście gro pracy spoczywa na rehabilitacji czyli np. takich ludziach jak Tytus Sieńczak - rehasportclinic Poznań.


K
Użytkownik zweryfikowany

Cudny człowiek, wspaniały lekarz. Mimo iż cały dzień spędził na bloku operacyjnym to przyszedł dość późno do pacjenta, ale powiedział diagnozę, co i jak dalej. Uśmiech nie schodzi mu z buzi! Uwielbiam tego człowieka! :D


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Jacek Jaroszewski jest Kierownikiem Medycznym Centrum Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT, lekarzem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Edukacja

  • Akademia Medyczna w Poznaniu

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

  • Klinika Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Polski

Nagrody i wyróżnienia

  • Gwiazda jakości obsługi - 2017
  • Przewodniczący Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej
  • Lekarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Publikacje i artykuły

Publikacje (6)