Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista, z długoletnim stażem i odpowiednim wykształceniem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pozostaje mi tylko POLECIĆ


G

Specjalista !!!Doskonale potrafi ocenic przyczyne. Nie zgadzam sie z opinia że dr, Dębiec jest niesympatyczny, gdy pacjent okazuje odrobine humoru i nie jest naburmuszonym mrukiem to kazdy bedzie sympatyczny,


G

Specjalista w swoim rodzaju, o ogromnym doświadczeniu. Bardzo trafne diagnozy, szybkie stawianie pacjentów na nogi. Leczył moją babcię,mamę ze znakomitymi skutkami zdrowotnymi.Jesli szukacie neurologa, nie wahajcie się i nie traćcie czasu na zbieranie opini o fachowcach. Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i kompetentny fachowiec, uczynny rozumie potrzeby pacjentów nawet tych najbardziej chorych, pomaga rodzinom bliskich., których dotknęło nieszczęście choroby. Lekarz z powołania i humanista, oby takich więcej!!!!!!!!!!!!


A

Specjalista w swojej dziedzinie. Ma tzw. nosa do trafnej diagnozy. Mimo dużego doświadczenia dokładnie bada pacjenta i długo przeprowadza wywiad. Lekarz z rodzaju "wymierający gatunek". Niezwykle kulturalny i taktowny, nie nadużywa terapii farmakologicznej - dla mnie to duża zaleta, bo nie lubię garściami łykać leków. Jeśli inni nie potafią postawić diagnozy, On to zrobi. Polecam.


M

Panu dr.Izydorowi Dębcowi za bezinteresowną pomoc dziękuje wdzięczna pacjentka


M

b.dobry lekarz, z szeroką wiedzą i wielkim doświadczeniem w tej niewdzięcznej specjalizacji
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie