Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.
Copyright © ****-**** www.docplanner.com.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Krasińskiego 29, Katowice
Izabela Pakuła Coaching, coaching-katowice.pl

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przelew na konto, Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, coachem i trenerem umiejętności miękkich. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie ericksonowskim w Pols...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys
  • Lęki
  • Zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Poradnia Focus Gliwice

Zapraszam na bezpłatne konsultacje!Krasińskiego 29, Katowice

120 zł

Izabela Pakuła Coaching, coaching-katowice.plKrasińskiego 29, Katowice

120 zł

Izabela Pakuła Coaching, coaching-katowice.pl

Pozostałe usługi


Krasińskiego 29, Katowice

120 zł

Izabela Pakuła Coaching, coaching-katowice.pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Focus Gliwice konsultacja online

Doskonale poprowadzony coaching. Pytania zadane precyzyjnie, doskonałe wyczucie tematu i taktowne prowadzenie rozmowy. Gorąco polecam!

mgr Izabela Pakuła

Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Focus Gliwice konsultacja online

Świetnie poprowadzony coaching zawodowy. Pytania zadane w punkt, doskonałe wyczucie problemu. Polecam!

mgr Izabela Pakuła

Bardzo dziękuję za opinię, życzę samych sukcesów na nowej drodze zawodowej!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Focus Gliwice konsultacja online

Trafiłam do Pani Izy z polecenia znajomej, w bardzo kiepskim momencie swojego życia. Śmierć bliskiej osoby, traumatyczny 36 godzinny poród, ciężka choroba córki, utrata pracy przez covid... Byłam w rozsypce. Dzięki Pani Izie już po pierwszej konsultacji poczułam się lżejsza o kilka problemów. Co więcej po kilku spotkaniach zaczęłam dostrzegać zmiany jakie we mnie zachodzą. Pani Iza jest świetnym psychologiem, jest życzliwa, wyrozumiała i potrafi słuchać, do tego pomaga radzić sobie nie tylko z przeszłością, ale też w przyszłości z podobnymi sytuacjami.
Bardzo Pani dziękuję. Dzięki Pani znowu mam siłę, by wstać z łóżka i walczyć o swoją rodzinę i swoje życie.
Serdecznie pozdrawiam i polecam Panią Izę z całego serca!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Izabela Pakuła Coaching, coaching-katowice.pl coaching kariery

Polecam w dziedzinie doradztwa zawodowego. Konsultacja pomogła mi uświadomić sobie możliwości rozwoju oraz dała motywację do podjęcia odważnych decyzji, które cały czas były na wyciągnięcie ręki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Focus Gliwice konsultacja online

Bardzo dziękuję za sesje coachingowe. Pani Izabela pomogła mi w podjęciu trudnej zawodowej decyzji. Ze spokojem i profesjonalizmem podeszła do mojego problemu, który jak się okazało był tylko wierzchołkiem góry lodowej. Ale razem skuliśmy cały lód i się udało. Polecam tego coacha z czystym sumieniem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Focus Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z sesji coachingowej. Otrzymałam wsparcie w trudnej sytuacji zawodowej, gdy nie wiedziałam co zrobić dalej i brakowało mi pewności siebie, by zrobić kolejny krok. Cieszę się, że mam zaufaną osobę w razie przyszłych problemów. Dziękuję :)

mgr Izabela Pakuła

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc i zapraszam ponownie w razie potrzeby:)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Focus Gliwice konsultacja online

Miałem przyjemność być uczestnikiem serii sesji coachingowych z Panią Izą. Od początku ujęła mnie życzliwością i profesjonalizmem. Po szybkim przełamaniu pierwszych lodów, w sposób metodyczny, i co ważne skuteczny, zajęliśmy się po kolei moimi problemami. Czułem się bezpiecznie i komfortowo, mimo, że same sesje były prowadzone w sposób sięgający głęboko moich wartości, obaw i pragnień. Wspaniałe było to, że z każdej sesji wychodziłem z poczuciem zgody ze sobą, wewnętrznej siły i jasnego planu dalszych działań. Dzięki Pani Izie moje problemy z demonów zamieniły się w inspirację do pozytywnych zmian. Teraz jestem już kilka kroków dalej. Nie zrobiłbym ich bez pomocy Pani Izy - Jej życzliwego spokoju i umiejętności sięgnięcia do wnętrza człowieka, uważności, akceptacji i zapewnienia pacjentowi przestrzeni, której potrzebuje w danym momencie. Za to wszystko serdecznie dziękuję!

mgr Izabela Pakuła

Pięknie dziękuję za opinię. Cieszę się, że coaching ze mną był tak wartościowy. Życzę wszystkiego dobrego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, coachem i trenerem umiejętności miękkich. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie ericksonowskim w Pols...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys
  • Lęki
  • Zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania