Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kluczborska 37, Wrocław

Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED

44 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED Inny

Pani doktor całościowo podchodzi do pacjentki, jest bardzo kulturalna, leczenie ginekologiczne, rozszerza do diety i ćwiczeń. Zleca dużo badań, dzięki Pani doktor, dowiedziałam się, że mam chorobę tarczycy, endokrynolog nie skierowała na tak dokładne badania jak Pani doktor.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED konsultacja ginekologiczna

Odradzam. Bolesne badanie i cytologia. Po wykryciu torbieli od razu skierowanie do szpitala bez próby leczenia pomimo informacji nt. planów macierzyńskich. Dr wystraszyła nabawiła stresu. Sugerowała usg piersi jakby ich wygląd sugerował, że takie badanie jest konieczne. Proponowanie droższej - drogiej cytologii z sugestią, że można ją wykonać raz 3 lata. Na konsultacji u innego lekarza 3 dni później okazało się, że zmierzyła wielkość torbieli razem z częścią jajnika. W rzeczywistości jest mniejsza. Możliwe, że wchłonie się sama, a jeśli nie będą próby leczenia. Ponadto lekarz potwierdził, że żaden szpital tego nie zoperuje bez wcześniejszej próby leczenia gdyż jest ona zbyt mała. Pani dr zmierzyła też za dużo. Plus słaby sprzęt usg i wyposażenie gabinetu. Ceny wysokie jak wszędzie. Generalnie nie wrócę.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED konsultacja ginekologiczna

Leczę się u Pani Doktor od kilkunastu lat. Chodzę na kontrolę co dwa lata, czasami częściej. Pani Doktor jest bardzo miła i delikatna. Interesuje się pacjentem nie tylko pod względem ginekologicznym, ale także zwraca uwagę na inne choroby i wyniki badań laboratoryjnych. Udziela szczegółowych wyjaśnień i pomaga w leczeniu uciążliwych dolegliwości.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED konsultacja ginekologiczna

Wizyty u Pani Doktor zawsze przebiegają bardzo sprawnie. Pani Doktor zawsze trafia z diagnozą w punkt, następnie zalecane badania potwierdzają diagnozę. Zawsze miła atmosfera, wszystko jest tłumaczone w przystępny sposób. Za każdym razem wychodzę zadowolona :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED konsultacja ginekologiczna

Pani Doktor to wspaniały lekarz z powołania, cierpliwie i bardzo dokładnie tłumaczy zaistniały problem. Wprowadza przesympatyczną atmosferę podczas wizyty.
Z całego serca polecam! :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED przewlekła drożdżyca

Do Corfamedu chodzę od lat, do Pani doktor Kotkowskiej od pół roku. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nigdy nie spotkałam lekarza tak całościowo patrzącego na stan pacjenta, nie tylko na poszczególna dolegliwość. Borykam się z drożdżycą, Pani doktor wysłuchała mnie i moich problemów, wszystkich aspektów jakie mają wpływ na przebieg schorzenia. Doradziła dietę, leki dokładnie rozpisała. Pierwszy raz ktoś od dawna mi pomógł. Doradziła ponadto wszelkie inne rozwiązania, jak psychoterapia i wytłumaczyła przyczyny schorzenia, co na nie wpływa, wszystko jak dziecku na lekcji. Tak, ze pacjent też wie z czym ma do czynienia. Cudowna po prostu.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED Prowadzenie ciąży

Pani doktor owszem jest miła, ale nic poza tym. Prowadzila moja ciążę i nie zauważyła, że w ostatnim miesiącu dziecko przestalo rosnąć i że miałam zbyt mało wód plodowych. Powinnam przez ten miesiąc leżeć w szpitalu,a skierowała mnie do niego praktycznie w terminie porodu. Poza tym wizyty polegały tylko na zrobieniu usg. Dopiero w szpitalu zobaczyłam, że dobry lekarz nie korzysta z usg, tylko porządnie bada. Zdecydowanie nie polecam.

M
Profil zweryfikowany

chodziłam dość długi czas do Corfamedu do doktor Kotkowskiej- jest miła i sympatyczna, ale wydaje mi się, że jest mało dokładna. Tylko ona robiąc mi cytologię stwierdziła, że "nie wyszła" i należy zrobić inną, dużo droższą i dokładniejszą... Poza tym stwierdziła, że koniecznie muszę iść na usg piersi najlepiej u niej... po czasie okazało się, że taka ich budowa...i wcale usg nie było potrzebne, ale ok lepiej dmuchać na zimne

A
Profil zweryfikowany

Byłam parę lat temu u tej pani na swojej pierwszej wizycie jako nastolatka i nie polecam, szczególnie nie polecam posyłać tam nastoletniej córki, bowiem pani dr jest wyjątkowo niedelikatna. Do tego niespecjalnie pomocna, bardzo lakoniczna, o co by jej nie zapytać.

Z
Profil zweryfikowany

Pani doktor bardzo sympatyczna, niestety mało pomocna:/ Ponad rok leczyła mnie na grzybicę pochwy - bezskutecznie. Zalecała masę bezsensownych badań, diety i konsekwentnie co wizyta kolejny lek na grzybice z listy, którą posiadała. Miałam wrażenie, że leczyła mnie bez żadnego pomysłu. W końcu zmieniłam lekarza, zalecił długą terapię, która odniosła pozytywny efekt.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie