Izabela Kotkowska-Szeps

Ginekolog

39 opinii +dodaj

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMEDUsługa: Prowadzenie ciąży

  Pani doktor owszem jest miła, ale nic poza tym. Prowadzila moja ciążę i nie zauważyła, że w ostatnim miesiącu dziecko przestalo rosnąć i że miałam zbyt mało wód plodowych. Powinnam przez ten miesiąc leżeć w szpitalu,a skierowała mnie do niego praktycznie w terminie porodu. Poza tym wizyty polegały tylko na zrobieniu usg. Dopiero w szpitalu zobaczyłam, że dobry lekarz nie korzysta z usg, tylko porządnie bada. Zdecydowanie nie polecam.

 • chodziłam dość długi czas do Corfamedu do doktor Kotkowskiej- jest miła i sympatyczna, ale wydaje mi się, że jest mało dokładna. Tylko ona robiąc mi cytologię stwierdziła, że "nie wyszła" i należy zrobić inną, dużo droższą i dokładniejszą... Poza tym stwierdziła, że koniecznie muszę iść na usg piersi najlepiej u niej... po czasie okazało się, że taka ich budowa...i wcale usg nie było potrzebne, ale ok lepiej dmuchać na zimne

 • A

  Byłam parę lat temu u tej pani na swojej pierwszej wizycie jako nastolatka i nie polecam, szczególnie nie polecam posyłać tam nastoletniej córki, bowiem pani dr jest wyjątkowo niedelikatna. Do tego niespecjalnie pomocna, bardzo lakoniczna, o co by jej nie zapytać.

 • Z

  Pani doktor bardzo sympatyczna, niestety mało pomocna:/ Ponad rok leczyła mnie na grzybicę pochwy - bezskutecznie. Zalecała masę bezsensownych badań, diety i konsekwentnie co wizyta kolejny lek na grzybice z listy, którą posiadała. Miałam wrażenie, że leczyła mnie bez żadnego pomysłu. W końcu zmieniłam lekarza, zalecił długą terapię, która odniosła pozytywny efekt.

 • C

  ODRADZAM wszystkim, którzy dbają o swoje zdrowie!!! Chodziłam do Pani doktor ok10lat. Kilka lat temu moja mama, która również była jej pacjentom - powiedziała mi POSZUKAJ SOBIE INNEGO LEKARZA, PONIEWAŻ PANI DOKTOR JEST MIŁA, UPRZEJMA, ALE JAK SIĘ COŚ DZIEJE - TO JUŻ GORZEJ! ( oświadczyła tego na własnej skórze). NIE POSŁUCHAŁAM!!! Chodziłam do niej dalej. Zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko. Niestety nic z tego nie wychodziło. Jestem osobą wyjątkowo dbającą o regularne wizyty kontrolne. Podczas jednej z wizyt, Pani doktor wykonując USG dopatrzyła się POLIPA. Byłam wtedy w połowie cyklu. Powiedziała mi, że jeśli chcemy mieć dziecko - to powinniśmy dzisiaj działać.Zapytałam czy ten polip nie wpłynie negatywnie na płód ( gdyby się udało). Pani doktor powiedziała, że ABSOLUTNIE NIE !!! Jeśli się nie uda, to zaraz po kolejnej miesiączce mam iść na zabieg usuwający tegoż polipa. Byłam załamana, a za razem przerażona! A że jestem osobą kombinującą - zaczęłam KOMBINOWAĆ !!! Zadzwoniłam do zaufanego lekarza ( kolega męża - dlatego nie chodziłam do niego) i skonsultowałam z Nim temat. Pierwsze co usłyszałam: POLIP jest jedną z częstszych przyczyn poronienia. Postanowiłam pójść do niego z wynikiem. Okazało się, że na wydruku zbyt wiele nie widać, więc zasugerował ponowne zrobienie USG. W ty momencie fakt, ŻE TO KOLEGA MĘŻA już nie bardzo miał znaczenie!Zrobione zostało USG, na którym nic nie znalazł.Okazało się, że najprawdopodobniej Pani doktor za polipa wzięła JAJECZKO! Dla bezpieczeństwa powtórzyliśmy je zaraz na początku kolejnych dwóch cykli. WSZYSTKO JEST OK!!!
  Gdybym zastosowała się do zaleceń Pani doktor ... HISTEROSKOPIA jest dość inwazyjna. Nieumiejętnie wykonana - może prowadzić do BEZPŁODNOŚCI.

 • A

  doktor miła. każda wizyta krótka, badanie szybkie, bo według lekarki zawsze wszystko było w porządku i nic niepokojącego się nie działo. aż przestałam miesiączkować. zleciła (kosztowne) badania, przepisała standard na wywołanie i bez sformułowania diagnozy zaleciła hormony, które wcześniej w moim przypadku były niewskazane. postanowiłam więc skonsultować się z innym lekarzem spoza corfamedu. okazało się, że problemów mam wiele w tym policystyczne jajniki. nie wiem kto był bardziej zaskoczony ja czy nowy doktor, który nie mógł uwierzyć, że będąc pod opieką lekarką nie wiedziałam na co i że w ogóle choruję. moja sugestia/rada dla pacjentek, które są z doktor zadowolone, aby "profilaktycznie" konsultowały się z innymi lekarzami. a reszcie żeby poszukały sobie innych prowadzących.

 • M

  Zgadzam się z opiniami o pani doktor. Jestem pacjentką od dziesięciu lat pani Iza uratowała moją pierwszą ciąże i bardzo pomagała w drugiej złego słowa nie mogę powiedzieć zawsze uśmiechnięta , cierpliwa i delikatna. Serdecznie polecam.

 • B

  Do Kotkowskiej-Szeps udałam się, bo z Corfamedu miała tu na tym portalu najlepszą opinię. Niesłusznie. Zrobiła mi cytologię, o którą nie prosiłam, nie zapłaciłam, no ale dowiedziałam się o niej "w trakcie", więc musiałam potulnie dopłacić 30 zł do kwoty, którą wcześniej uregulowałam za wizytę. Mało tego - od ostatniej cytologii nie minął rok, a ja jestem młoda i poprzednie cytologie (wykonywane w Corfamedzie, więc były w karcie) miały pozytywne wyniki, więc nie wiem skąd nadgorliwość pani doktor. Ponadto - przyszłam ze stanem zapalnym i byłam tuż przed miesiączką - nawet ja wiem, że w takiej sytuacji cytologii nie powinno się wykonywać, tylko najpierw stan zapalny zaleczyć i stawić się tuż po miesiączce. Pani doktor jednak ma inne zdanie - cytologię zrobiła, a że potem dostałam smsa z informacją, żeby stawić się na wizytę, bo wynik jest zły ze względu na stan zapalny - dziwne, doprawdy. Niestety aż tak naiwna nie jestem, nawet jeśli cytologię powtórzę, to nie u niej, nie w Corfamedzie... Tego lekarza nie polecam.

 • K

  Krótko.

  Od 10 lat jest moją lekarką. Przeprowadziła 2 moje ciąże, była wsparciem w trudnych momentach i zawsze reagowała na pytania i sugestie pacjenta. Potrafi słuchać. Zleca wiele badań dodatkowych, być może dla niektórych na wyrost, ale w konkretnych sytuacjach lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

  POLECAM. Ocena 5+

 • M

  Wspaniała lekarka. Profesjonalistka z wielką wiedzą medyczną a do tego przesympatyczna kobieta. Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Każda wizyta jest bardzo miła zarówno dla mnie jak i mojego partnera który może być ze mną w gabinecie. Polecam wszystkim nie tylko przyszłym mamą.