Izabela Kotkowska-Szeps

Ginekolog

38 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMEDUsługa: Prowadzenie ciąży

  Pani doktor owszem jest miła, ale nic poza tym. Prowadzila moja ciążę i nie zauważyła, że w ostatnim miesiącu dziecko przestalo rosnąć i że miałam zbyt mało wód plodowych. Powinnam przez ten miesiąc leżeć w szpitalu,a skierowała mnie do niego praktycznie w terminie porodu. Poza tym wizyty polegały tylko na zrobieniu usg. Dopiero w szpitalu zobaczyłam, że dobry lekarz nie korzysta z usg, tylko porządnie bada. Zdecydowanie nie polecam.

 • chodziłam dość długi czas do Corfamedu do doktor Kotkowskiej- jest miła i sympatyczna, ale wydaje mi się, że jest mało dokładna. Tylko ona robiąc mi cytologię stwierdziła, że "nie wyszła" i należy zrobić inną, dużo droższą i dokładniejszą... Poza tym stwierdziła, że koniecznie muszę iść na usg piersi najlepiej u niej... po czasie okazało się, że taka ich budowa...i wcale usg nie było potrzebne, ale ok lepiej dmuchać na zimne

 • A

  Byłam parę lat temu u tej pani na swojej pierwszej wizycie jako nastolatka i nie polecam, szczególnie nie polecam posyłać tam nastoletniej córki, bowiem pani dr jest wyjątkowo niedelikatna. Do tego niespecjalnie pomocna, bardzo lakoniczna, o co by jej nie zapytać.

 • Z

  Pani doktor bardzo sympatyczna, niestety mało pomocna:/ Ponad rok leczyła mnie na grzybicę pochwy - bezskutecznie. Zalecała masę bezsensownych badań, diety i konsekwentnie co wizyta kolejny lek na grzybice z listy, którą posiadała. Miałam wrażenie, że leczyła mnie bez żadnego pomysłu. W końcu zmieniłam lekarza, zalecił długą terapię, która odniosła pozytywny efekt.

 • Opinia z dnia 18.04.2013 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A

  doktor miła. każda wizyta krótka, badanie szybkie, bo według lekarki zawsze wszystko było w porządku i nic niepokojącego się nie działo. aż przestałam miesiączkować. zleciła (kosztowne) badania, przepisała standard na wywołanie i bez sformułowania diagnozy zaleciła hormony, które wcześniej w moim przypadku były niewskazane. postanowiłam więc skonsultować się z innym lekarzem spoza corfamedu. okazało się, że problemów mam wiele w tym policystyczne jajniki. nie wiem kto był bardziej zaskoczony ja czy nowy doktor, który nie mógł uwierzyć, że będąc pod opieką lekarką nie wiedziałam na co i że w ogóle choruję. moja sugestia/rada dla pacjentek, które są z doktor zadowolone, aby "profilaktycznie" konsultowały się z innymi lekarzami. a reszcie żeby poszukały sobie innych prowadzących.

 • M

  Zgadzam się z opiniami o pani doktor. Jestem pacjentką od dziesięciu lat pani Iza uratowała moją pierwszą ciąże i bardzo pomagała w drugiej złego słowa nie mogę powiedzieć zawsze uśmiechnięta , cierpliwa i delikatna. Serdecznie polecam.

 • B

  Do Kotkowskiej-Szeps udałam się, bo z Corfamedu miała tu na tym portalu najlepszą opinię. Niesłusznie. Zrobiła mi cytologię, o którą nie prosiłam, nie zapłaciłam, no ale dowiedziałam się o niej "w trakcie", więc musiałam potulnie dopłacić 30 zł do kwoty, którą wcześniej uregulowałam za wizytę. Mało tego - od ostatniej cytologii nie minął rok, a ja jestem młoda i poprzednie cytologie (wykonywane w Corfamedzie, więc były w karcie) miały pozytywne wyniki, więc nie wiem skąd nadgorliwość pani doktor. Ponadto - przyszłam ze stanem zapalnym i byłam tuż przed miesiączką - nawet ja wiem, że w takiej sytuacji cytologii nie powinno się wykonywać, tylko najpierw stan zapalny zaleczyć i stawić się tuż po miesiączce. Pani doktor jednak ma inne zdanie - cytologię zrobiła, a że potem dostałam smsa z informacją, żeby stawić się na wizytę, bo wynik jest zły ze względu na stan zapalny - dziwne, doprawdy. Niestety aż tak naiwna nie jestem, nawet jeśli cytologię powtórzę, to nie u niej, nie w Corfamedzie... Tego lekarza nie polecam.

 • K

  Krótko.

  Od 10 lat jest moją lekarką. Przeprowadziła 2 moje ciąże, była wsparciem w trudnych momentach i zawsze reagowała na pytania i sugestie pacjenta. Potrafi słuchać. Zleca wiele badań dodatkowych, być może dla niektórych na wyrost, ale w konkretnych sytuacjach lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

  POLECAM. Ocena 5+

 • M

  Wspaniała lekarka. Profesjonalistka z wielką wiedzą medyczną a do tego przesympatyczna kobieta. Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Każda wizyta jest bardzo miła zarówno dla mnie jak i mojego partnera który może być ze mną w gabinecie. Polecam wszystkim nie tylko przyszłym mamą.