Adresy (2)

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Prądnik Czerwony , Kraków
CliniCare

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

Brak informacji o cenie

CliniCare

Pozostałe usługi

Konsultacja położnicza


Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

Brak informacji o cenie

CliniCare


USG ginekologiczne


Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

Brak informacji o cenie

CliniCare

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrola

Pani doktor Izabela Danielak jest niedelikatna i wykonuje badania, które nie są potrzebne w diagnozie, o które pacjent nie prosił, których z nim nie uzgadnia, a za które pacjent musi zapłacić. Pani doktor w kontakcie z pacjentem jest arogancka, opryskliwa i nieuprzejma. Badanie wykonane zostało w Centrum Medycznym Cegielniana, była to konsultacja rutynowa po uprzednim leczeniu. Niestety nie polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CliniCare prowadzenie ciąży

Szczerze polecam. Mimo iż do Pani dr trafiłam przypadkowo w celu jak najszybszego potwierdzenia ciąży, zostałam jej pacjentką na całe 9mies, i zostanę dłużej. Dr Danielak jest osobą kontaktową, odpowiada na zadawane pytania starając się rozwiać wszelkie wątpliwości. Ponadto w razie potrzeby służy pomocą udostępniając swój prywatny nr tel. Mimo iż nie była obecna przy porodzie synka, odwiedziła nas w szpitalu już po porodzie sprawdzając jak się czujemy. Jednym słowem polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ciąża

Niestety Pani doktor nie jest osobą godną zaufania, nie odpowiada na zadane pytania a wręcz wyśmiewa pacjenta gdy o coś pyta, lekceważy dolegliwości sugerując, że ból to sprawa indywidualna i kobieta w ciąży nie powinna narzekać, najlepiej chodzić do pracy do 9 msca i tam leżeć z nogami w górze. W momencie planowania ciąży zaleca branie lekarstw mimo że nie ma ku temu wskazań. Nie wrócę do niej i odradzam


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DER-MED | Kraków Labioplastyka

Super specjalista ginekologii estetycznej. Indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki Pani Dr znów cieszę się kobiecością. 100%polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam u Pani doktor w celu kontroli. Umówiona byłam na konkretną godzinę po czym okazało się, że obowiązuje kolejność "Kto pierwszy ten lepszy". W trakcie badania Pani doktor była bardzo niedelikatna, widać było, że bardzo jej się spieszy. Potraktowała mnie jak każdą kolejną osobę na NFZ mimo iż wizyta była odpłatna. Podczas tej wizyty dało się odczuć rutynowe podejście do pacjenta i brak zwykłej ludzkiej empatii i życzliwości.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Bardzo miła i profesjonalna pani doktor, o dużej wiedzy i super podejściu do pacjentek. Trafiłam do niej przez przypadek, chcąc jak najszybciej potwierdzić ciążę i zostałam już do końca. Na każdej wizycie miałam dokładny wywiad, badanie i USG. Częste skierowania na dodatkowe badania. W razie wątpliwości pani doktor zleciła konsultacje z innym lekarzem. Dzięki temu po każdej wizycie wychodziłam zadowolona i bez wątpliwości a synek urodził się zdrowy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Siemiradzkiego poród

Dzięki Pani doktor Danielak urodziłam zdrowego synka. W porę zdecydowała o cesarskim cięciu. Gdyby nie zmiana lekarzy w szpitalu, nie wiem jak to wszystko by się zakończyło. Dziecko było owiniete pępowiną, spadało mu tętno i nie urodziloby się siłami natury. Dziękuję za szybko reakcję.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Siemiradzkiego zabieg ginekologiczny

Bardzo kompetentna i pomocna Pani Doktor, na wizytach wnikliwie ocenia stan pacjenta, cierpliwie odpowiada na zadane pytania, szczerze polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CliniCare prowadzenie ciąży

Do Pani doktor trafiłam przez przypadek na początku ciąży. I bardzo się z tego przypadku cieszę :) Atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna, pani doktor odpowiada na każde zadane pytanie, wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia. Nigdy nie zbagatelizowała moich wątpliwości. Na każdej wizycie przeprowadza szczegółowy wywiad, bada ginekologiczne i robi usg. Bardzo polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Medycyny Matczyno - Płodowej Szpitala na Siemiradzkiego w Krakowie

Lek. Danielak to najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Odpowiada na wszelkie nurtujące pytania. Polecam młodym dziewczynom- doktor ta jest bardzo wyrozumiała i nie bagatelizuje żadnych problemów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie