Adresy (3)

Galla Anonima 2d/103, Nowe Miasto , Poznań
Artmed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Niecała 1/5, Grunwald , Poznań
ROTH MEDICA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Konsultacja gastroenterologiczna • 230 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja gastroenterologiczna


Niecała 1/5, Poznań

230 zł

ROTH MEDICA

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doktor trafiłam jakieś 7 lat temu, po nieskutecznym leczeniu od lat nawet nie wiadomo ilu. Lekarze, których przed wizytą u Pani Doktor odwiedziłam pewnie z piętnastu, wmawiali mi alergie, nietolerancje pokarmowe, a na koniec - zaburzenia psychiczne. Pani Doktor postawiła diagnozę na pierwszej wizycie i od razu przystąpiła do leczenia. Lata zaniedbań przez innych lekarzy spowodowały, że walka o moje zdrowie trwała około roku. Ale warto było zaufać Pani Doktor, bo efekty są spektakularne - jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze. Pani Doktor Krela-Kaźmierczak to lekarz o niesamowitej wręcz wiedzy, ze wspaniałym podejściem do Pacjenta. Ogromny talent do słuchania, cierpliwość do odpowiedzi na każde pytanie, umiejętność łączenia faktów i niebywała troska to tylko przykłady zalet Pani Doktor. Jednak najbardziej niesamowite jest zrozumienie i tzw. ludzkie podejście. Anioł, nie lekarz. Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ARTMED wieloletnie zaburzenia żołądkowo-jelitowe

Pani Doktor to niezwykle skrupulatna, sumienna i zaangażowana osoba. Bardzo dokładnie zbiera wywiad lekarski patrząc na wszystkie inne aspekty poza głównym problem zdrowotnym. Ogromna wiedza gastroenterologiczna jak i diagnostyczno-laboratoryjna. Zawsze stara się pomóc pacjentowi na tyle, na ile to możliwe.
Lekarz z powołania ! :)


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepsza lekarka jakąo znam. Kompetentna, profesjonalna, wnikliwa, dokładna, cierpliwa, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Zawsze uśmiechnięta. Polecam !


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ARTMED

Bardzo polecam Pania Doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Doktor Krela to kompetentny, życzliwy, z fajnym podejściem do pacjenta. Przede wszystkim słucha i odpowiada na wszystkie pytania , co teraz u lekarzy jest rzadkością i za to ogromne uznanie. Bardzo polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ROTH MEDICA

Świetna lekarka! 100% godna polecenia!
Po trzech wizytach u innych specjalistów i braku diagnozy u Dr. Krela potraktowala mnie b. poważnie i z każdym słowem się liczyła. Uważnie przejrzała wyniki badań i wdrożyła leczenie. Warto!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie wyobrażam sobie pójść do kogoś innego. Bardzo ciepła życzliwa osoba, wyrozumiała. Słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu. Patrzy na człowieka holistycznie.leczy świetnie. Uporałam się dzięki Pani Doktor z moimi dolegliwościami. Polecam


W
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z osobami, które piszą o pani doktor, że poświęca na prywatne wizyty po 1 godzinie pacjentowi, dużo notuje, kseruje wypisy ze szpitali, ale to wszystko.Dużo obiecuje i nic nie robi.Cały rok chodzenia na wizyty do pani doktor i obiecanki,że załatwi pobyt w szpitalu, czekanie na telefon od pani doktor i nic.Po receptę na Pentasę i kwas foliowy można iść bez problemu do lekarza rodzinnego, bo przecież chodzimy prywatnie do lekarzy przede wszystkim po to aby ciężko chorych wkręcili na badania do szpitala.Taka jest rzeczywistość naszej służby zdrowia.
Jeżeli ktoś oczekuje, że pani doktor załatwi mu pobyt w szpitalu to się rozczaruje.
P.s. Ogólnie to przemiła osoba, ale nie lekarz, od którego oczekujemy czegoś więcej niż dobre wrażenie z wizyty.


X
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest cudowną osobą. Spędziłam u niej na wizycie godzinę, ale w końcu ktoś odpowiednio się mną zajął. Zleciła komplet odpowiednich badań, a także przepisała komplet leków. Uważnie prześledziła wszystkie wyniki badań, na które wcześniej nikt szczególnie nie zwracał uwagi, ponadto przygotowała mi dietę i dała dużo konkretnych rad. Po raz pierwszy mogę dowiedzieć się co mi jest.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to dla mnie dar od losu. Lekarz Anioł. :)
Profesjonalistka, oddana pacjentowi i swojemu powołaniu. Leczę się już u Niej 4 lata i rokowania są coraz lepsze. Polecam!


I
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Nie chodzi tylko o wspominane przez innych kolejki przed drzwiami gabinetu, ale przede wszystkim o diagnostykę: pani doktor po wykluczeniu celiakii zbagatelizowała totalnie moje dolegliwości (chyba brak pomysłu na właściwą diagnozę) jak również nie wzięła pod uwagę wyników zleconej przez siebie gastroskopii (zakażenie bakteryjne i podejrzenie grzybicy) - dopiero inny lekarz przepisał mi odpowiednie leki będąc zdziwionym, że to zostało zbagatelizowane. Nie wspomnę już o tym, że kiedy pani doktor zachorowała i odwołała umówioną wizytę jednocześnie obiecując kontakt ze swojej strony w sprawie umówienia się na inny termin, tego kontaktu nie było (może nie byłam dość poważnym przypadkiem dla pani doktor:(


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie