lek.

Iwona Gawron

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

28 opinii +dodaj

Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, aktualnie w trakcie studiów doktoranckich. Doświadczenie zawodowe zdobywam jako młodszy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Było to moje pierwsze badanie ginekologiczne i Pani Doktor wyjaśniała na bieżąco co robi, udzieliła mi wyczerpujących informacji na wszystkie moje pytania, a nawet zajęła sie problemem o którym nie wspominałam, a mianowicie zmianą skórną w pobliżu miejsc intymnych. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalna, miła, o spokojnym usposobieniu
  Z wielką przyjemnością mogę polecić dr Iwonę Gawron. Poza tym, że jest miła i uprzejma to przede wszystkim bardzo dokładna i profesjonalna .
  W trakcie wizyty zdiagnozowała moje problemy i pomogła zapomnieć o przykrych dolegliwościach. Podczas badania i robienia USG wszystko dokładnie i profesjonalnie wyjaśniła.
  Potrafiła stworzyć bardzo miłą atmosferę w gabinecie.
  Do Pani doktor Iwony Gawron dotarłam z polecenia i również polecam jako kompetentnego lekarza :)

 • S
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: dolegliwości bólowe

  Bardzo kompetentna Pani doktor.W moim przypadku miałam od razu wykonane USG oraz wymaz, do tego bardzo szczegółowy wywiad .Pani doktor uwzględniła też pozaginekologiczne możliwości moich problemów i omówiła jakie badania powinnam wykonać. Wszystko w miłej atmosferze.Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania .

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta + USG ginekologiczne

  Pani doktor uprzejma i z pewnością kompetentna, jednak za bardzo duży minus uważam fakt, że nie zbadała mi piersi. Uważam, że to powinna być norma w gabinecie ginekologicznym, tym bardziej, że sama wspominałam, że w rodzinie są przypadki guzków. Opis USG nie zawiera także żadnego komentarza na temat jajników, a to głównie z tym problemem przyszłam do pani doktor. Domyslam się, że zostałam potraktowana raczej bez większej uwagi przez fakt młodego wieku i małych problemów ze zdrowiem, z pewnością pani Gawron nie bagatelizowała by większych nieprawidłowości, ale mimo wszystko nie odwiedzę jej ponownie.

 • A
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: nieregularne miesiączki

  Pani Iwona bardzo dobrze się mną zaopiekowała i pozwoliła bym czuła się komfortowo. Zleciała bardzo dużą ilość badań w celu jak najlepszej diagnozy jakim są nieregularne miesiączki. Podeszła poważnie do mojego problemu i na pewno nie raz jeszcze odwiedzę Panią doktor

  Iwona Gawron2018-05-17

  Dziękuję bardzo

 • A
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Byłam pierwszy raz u Pani doktor i oceniam wizytę bardzo dobrze. Jest ona cierpliwą osobą, która wysłuchuje wszystkiego co ma pacjent do powiedzenia. Badania prowadzi bardzo dokładnie i widać, że zna się na rzeczy. Bardzo inteligentna i wykwalifikowana jak na swój młody wiek

  Iwona Gawron2018-05-17

  Bardzo dziękuje

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Moja wizyta dotyczyła bardzo poważnego wg.mnie problemu.Pani doktor mimo młodego wieku okazała się profesjonalnym lekarzem specjalistą.Wykonała wszystkie niezbędne na ten moment badania i udzieliła mi wyczerpujących i rzeczowych porad co do dalszego postępowania z mojej strony. Wszystko w spokojnej i rzeczowej atmosferze co dla mnie miało ogromne znaczenie. Dziękuję Pani Doktor , życzyłabym sobie takiej "obsługi" w każdym odwiedzanym gabinecie lekarskim.

  Iwona Gawron2018-05-17

  Dziękuję za miłe słowa, bardzo mi miło

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Byłam u Pani Doktor pierwszy raz, jestem z wizyty zadowolona. Pani Doktor przeprowadziła wywiad, zbadała, doradziła co zrobić, zapisała leki. Polecam

  Iwona Gawron2018-05-17

  Bardzo dziękuję

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani Doktor to bardzo miła kobieta, która wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Widać, że nie jest jej obojętny los pacjentki.

  Iwona Gawron2018-05-17

  Dziękuję bardzo

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Moim zdaniem nie można trafić lepiej. Pani doktor cierpliwie wysłuchała moich problemów a także wykonała i zasugerowała badania doradzając odpowiednie leczenie. Byłam u Pani doktor więcej niż raz i z obu wizyt wyszłam zadowolona i z pewnością jeszcze wrócę.

  Iwona Gawron2018-05-17

  Bardzo dziękuję

Pytania pacjentów (27)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, aktualnie w trakcie studiów doktoranckich. Doświadczenie zawodowe zdobywam jako młodszy asystent w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM i jestem w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Moje zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się głównie wokół zagadnień związanych z profilaktyką i leczeniem schorzeń narządu rodnego oraz diagnostyką ultrasonograficzną (certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego). Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje. Posiadam certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii. Obecnie uczestniczę w badaniach klinicznych i kontynuuje pracę naukową.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Collegium Medicum UJ

Publikacje

 • "Rola witaminy A i witaminy E w zachowaniu się śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN) "T. Basta, R. Jach, J. Streb, W. Hosiawa, I. Gawron
 • "Analiza typu histologicznego i stopnia zaawansowania klinicznego raka szyjki macicy jako czynników prognostycznych wśród kobiet leczonych w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM w latach 2001-2014." Tomasz Basta, Iwona Gawron, Krzysztof Mirocki, Dorota Babczyk, Robert Jach.

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski