lek.

Iryna Nitefor

Ginekolog

Umów wizytę 299 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powik... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą.
  Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powikłanych, antykoncepcji, leczeniu schorzeń ginekologicznych, kolposkopii, patologii szyjki macicy i ginekologii operacyjnej.
  Ukończyła liczne kursy z zakresu kolposkopii i patologii szyjki macicy, ginekologii zabiegowej, ultrasonografii, patologii ciąży. Jest autorką prac naukowych dotyczących diagnostyki przyczyn poronień.
  Współpracuje ze u Szpitalem Chirurgii Jednego Dnia LUX MED
  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Iwano-Frankiwsku (Ukraina).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii
 • Liczne kursy i szkolenia z kolposkopii i patologii szyjki macicy
 • Szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej

Znajomość języków

 • rosyjski
 • ukraiński

Staże

 • Szpital Specjalistyczny Św. Zofii w Warszawie Samodzielny Publiczny

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • dobry

  Jestem pacjentka dr Nitefor od kilku lat. To najlepsza ginekolog jaka kiedykolwiek spotkalam. Bardzo dokladna i kompetentna. Ostatnio prowadzila moja ciaze zalecajac konieczne badania, o ktorych inni lekarze zapominaja np. tarczyca.
  Z calego serca polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Prowadziła moją ciążę. Zlecała wszystkie badania jak należy. Sprawdzała badania. Żałuję, że nie pracuje już dla Grupy Lux Med. To wielka strata :(.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz ginekolog do jakiego trafiłam. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca wszystkie potrzebne badania. Nie bagatelizuje żadnych niepokojących obajwów. Odpowiada na wszystkie pytania pacjentki. Atmosfera w gabinecie zawsze miła, zawsze czułam się komfortowo. Mocno polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor prowadziła moją ciąże. Jest najlepszym lekarzem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Zleca wszystkie niezbędne badania. Niczego nie zaniedbuje. Można jej zaufać.

 • dobry

  Pani Doktor prowadziła moją ciąże do ok 20 tc. Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze. Doktor przyjmowała mnie w centrum na Grójeckiej - jedynie wyposażenie gabinetu mogło by być lepszej jakości, w porównaniu do innych placówek luxmed gabinet był słabej jakości. Samo badanie bezbolesne choć mogło by trwać trochę dłużej. Nie mam żadnych uwag poza tym że strasznie ciężko dostać się do Pani doktor po tym jak przestała przyjmować na luxmed. Z tego też powodu musiałam zmienić lekarza i dlatego też 4/5

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo oddana pacjentkom, niezwykle cierpliwa i dobrze nastawiona. Leczę się już u Pani Doktor dość długo, nie mogłam zajść w ciążę, wreszcie się udało :) Gdy potrzebowałam pilnej konsultacji, to mogłam do p. Doktor zadzwonić, mimo znacznego przepełnienia jakoś znajdowała dla mnie czas. Polecam gorąco!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najlepsza!!! Prowadziła moja ciąże i po każdej wizycie byłam bardzo zadowolona i uspokojona. Jest dokładna, szczegółowa, kompetentna, przezorna i bardzo miła. Zlecala wszystkie możliwe badania i zawsze mozna było sie z nią skontaktować i skonsultować.
  Ania, szczęśliwa mama Madzi

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania będzie prowadziła moja 1 ciąże i jestem zachwycona podejściem Pani Doktor do pacjenta.

 • bardzo dobry

  moja ciąża to tułanie się od lekarza do lekarza. Pierwszy lekarz mnie straszył i wychodziłam z gabinetu zestresowana, zmieniłam na lekarkę która była w ciązy i nie mogła mnie poradzić i w końcu trafiłam do doktor Nitefor. Wspaniała, kompetentna i przemiła osoba. Wszystko tłumaczy cierpliwe i dokładnie, dzięki niej nawet te gorsze wiadomości nie powodują, że wychodze zestresowana z gabinetu, tylko wiem co sie dzieje i jak mam dalej postępować by było dobrze. To moja pierwsza ciąża, ale juz wiem, że następne tez chce prowadzić u Pani doktor. Polecam :)

 • dobry

  Pierwsza wizyta u ginekologa, trochę byłam zdenerwowana. Pani Iryna, zbadała mnie szybko i bezboleśnie. Dobrała mi środki antykoncepcyjne, o które prosiłam. Polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni