Lek.

Iryna Nitefor

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w WarszawieUsługa: kolposkopia

  Dziś byłam u Pani dr na kolposkopi bo niestety mam zły wynik cytologi . Świetne podejście do pacjenta . Polecam !!!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą.
   Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powikłanych, antykoncepcji, leczeniu schorzeń ginekologicznych, kolposkopii, patologii szyjki macicy i ginekologii operacyjnej.
   Ukończyła liczne kursy z zakresu kolposkopii i patologii szyjki macicy, ginekologii zabiegowej, ultrasonografii, patologii ciąży. Jest autorką prac naukowych dotyczących diagnostyki przyczyn poronień.
   Współpracuje ze u Szpitalem Chirurgii Jednego Dnia LUX MED
   Wykształcenie: Akademia Medyczna w Iwano-Frankiwsku (Ukraina).

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Gabinety Lekarskie Łucka

  Łucka 18 lok. 1801/1802, Wola, 00-845 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacje ginekologiczne 180 zł
  Cytologia 50 zł
  Ktg - kardiotokografia 30 zł
  Usg pomocnicze 50 zł
  Posiew gbs 38 zł
  Posiew pełny 100 zł
  Kolposkopia 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  35 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w WarszawieUsługa: kolposkopia

   Dziś byłam u Pani dr na kolposkopi bo niestety mam zły wynik cytologi . Świetne podejście do pacjenta . Polecam !!!

  • K
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrych opinii o Pani doktor. Na początku -faktycznie byłam zadowolona, jednak z biegiem czasu się to zmieniało. Pani dr nie mogła sobie poradzić z moimi dolegliwościami, miałam wrażenie, że ją "męczę". Mam zaburzenia hormonalne i bardzo źle się czuje. Na moje stwierdzenie, że "nie czuje się sobą, jestem drażliwa, ciągle bym spała i mam różne bóle" roześmiała się, a ja tak się źle czuje, że musiałam opuszczać nawet z tego powodu stanowisko pracy. Podsumowała to w ten sposób, że tak po prostu jest i sugerując, że mam się przyzwyczaić do tego stanu rzeczy i już. Na wizytach dopytywała o różne rzeczy które powinna mieć wpisane w karcie medycznej jako zebrane ze wcześniejszych konsultacji. Gdy poszłam do innego lekarza w tej samej przychodni to musiałam całą historię od początku opisywać, bo okazało się, że w karta jest uboga w informacje medyczne.

  • N
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie

   Z Panią doktor spotkałam się w nieprzyjemnych okolicznościach, bo na Izbie przyjęć na Żelaznej gdzie pojechałam z poronieniem. Mimo natłoku pacjentek, braku miejsc na salach i faktu, że wg Pani doktor już było po wszystkim, dokładnie mnie przebadała (przyjechałam z innego szpitala, gdzie tak naprawdę wyroniłam, gdzie zmieszali mnie z błotem). Powiedziała, że chciałaby mnie przyjąć na oddział, ale nie ma miejsca i żebym stawiła się jutro rano i wtedy przyjmą mnie do szpitala, podadzą immunoglobulinę itd. Potem skierowała mnie na usg ( nigdy nie miałam tak dokładnego usg!), a kiedy wróciłam, powiedziała, że znalazła mi miejsce na oddziale. Przyjęła mnie do szpitala, zleciła wszystkie potrzebne badania i przekazała w ręce najlepszych pielęgniarek/położnych jakie spotkałam. Wszyscy byli bardzo uprzejmi, wszystko tłumaczyli, położono mnie na sali z dziewczynami po operacji ginekologicznej, a nie obok ciężarnych czy matek, jak to się często zdarza. Mimo iż poznałam Panią doktor w tak przykrych okolicznościach to wiem, że będzie ona prowadziła moją następną ciąże. Lekarz z powołania.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy lekarz u jakiego byłam! W 2015 prowadziła moja pierwsza ciąże. Nie miałam najmniejszych zastrzeżeń, wszystkie badania zlecane na czas, Pani doktor pamięta swoje pacjentki, w razie potrzeby daje telefon kontaktowy. Dla mnie lekarz marzeń. Ciąża nie była bezproblemowa, a dzięki Pani dr przeszłam ja bez stresów mimo wcześniejszego rozwiązania.
   Żałuje, ze juz nie pracuje dla Grupy Luxmed, ale w ciemno pójdę za nia wszędzie :)
   Byłam tez na wizytach w Babca Medica i szpitalu Sw. Zofii - dla swoich pacjentek zawsze znajdzie termin.
   Polecam serdecznie! :)

  • Świata pani Dr.profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedzą,rzeczowa, konkretną,miła. Polecam wszystkim.

  • M

   Bardzo profesjonalna lekarka, dokładna, uważna a przy tym bardzo życzliwa i miła. Wiem, że trafiłam pod dobrą opiekę.

  • A

   Jestem pacjentka dr Nitefor od kilku lat. To najlepsza ginekolog jaka kiedykolwiek spotkalam. Bardzo dokladna i kompetentna. Ostatnio prowadzila moja ciaze zalecajac konieczne badania, o ktorych inni lekarze zapominaja np. tarczyca.
   Z calego serca polecam.

  • Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Prowadziła moją ciążę. Zlecała wszystkie badania jak należy. Sprawdzała badania. Żałuję, że nie pracuje już dla Grupy Lux Med. To wielka strata :(.

  • M

   Najlepszy lekarz ginekolog do jakiego trafiłam. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca wszystkie potrzebne badania. Nie bagatelizuje żadnych niepokojących obajwów. Odpowiada na wszystkie pytania pacjentki. Atmosfera w gabinecie zawsze miła, zawsze czułam się komfortowo. Mocno polecam.

  • M

   Pani Doktor prowadziła moją ciąże. Jest najlepszym lekarzem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Zleca wszystkie niezbędne badania. Niczego nie zaniedbuje. Można jej zaufać.