lek.

Iryna Nitefor

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powik... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą.
  Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powikłanych, antykoncepcji, leczeniu schorzeń ginekologicznych, kolposkopii, patologii szyjki macicy i ginekologii operacyjnej.
  Ukończyła liczne kursy z zakresu kolposkopii i patologii szyjki macicy, ginekologii zabiegowej, ultrasonografii, patologii ciąży. Jest autorką prac naukowych dotyczących diagnostyki przyczyn poronień.
  Współpracuje ze u Szpitalem Chirurgii Jednego Dnia LUX MED
  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Iwano-Frankiwsku (Ukraina).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii
 • Liczne kursy i szkolenia z kolposkopii i patologii szyjki macicy
 • Szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej

Znajomość języków

 • rosyjski
 • ukraiński

Staże

 • Szpital Specjalistyczny Św. Zofii w Warszawie Samodzielny Publiczny

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • N
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie

  Z Panią doktor spotkałam się w nieprzyjemnych okolicznościach, bo na Izbie przyjęć na Żelaznej gdzie pojechałam z poronieniem. Mimo natłoku pacjentek, braku miejsc na salach i faktu, że wg Pani doktor już było po wszystkim, dokładnie mnie przebadała (przyjechałam z innego szpitala, gdzie tak naprawdę wyroniłam, gdzie zmieszali mnie z błotem). Powiedziała, że chciałaby mnie przyjąć na oddział, ale nie ma miejsca i żebym stawiła się jutro rano i wtedy przyjmą mnie do szpitala, podadzą immunoglobulinę itd. Potem skierowała mnie na usg ( nigdy nie miałam tak dokładnego usg!), a kiedy wróciłam, powiedziała, że znalazła mi miejsce na oddziale. Przyjęła mnie do szpitala, zleciła wszystkie potrzebne badania i przekazała w ręce najlepszych pielęgniarek/położnych jakie spotkałam. Wszyscy byli bardzo uprzejmi, wszystko tłumaczyli, położono mnie na sali z dziewczynami po operacji ginekologicznej, a nie obok ciężarnych czy matek, jak to się często zdarza. Mimo iż poznałam Panią doktor w tak przykrych okolicznościach to wiem, że będzie ona prowadziła moją następną ciąże. Lekarz z powołania.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam! W 2015 prowadziła moja pierwsza ciąże. Nie miałam najmniejszych zastrzeżeń, wszystkie badania zlecane na czas, Pani doktor pamięta swoje pacjentki, w razie potrzeby daje telefon kontaktowy. Dla mnie lekarz marzeń. Ciąża nie była bezproblemowa, a dzięki Pani dr przeszłam ja bez stresów mimo wcześniejszego rozwiązania.
  Żałuje, ze juz nie pracuje dla Grupy Luxmed, ale w ciemno pójdę za nia wszędzie :)
  Byłam tez na wizytach w Babca Medica i szpitalu Sw. Zofii - dla swoich pacjentek zawsze znajdzie termin.
  Polecam serdecznie! :)

 • Świata pani Dr.profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedzą,rzeczowa, konkretną,miła. Polecam wszystkim.

 • M

  Bardzo profesjonalna lekarka, dokładna, uważna a przy tym bardzo życzliwa i miła. Wiem, że trafiłam pod dobrą opiekę.

 • A

  Jestem pacjentka dr Nitefor od kilku lat. To najlepsza ginekolog jaka kiedykolwiek spotkalam. Bardzo dokladna i kompetentna. Ostatnio prowadzila moja ciaze zalecajac konieczne badania, o ktorych inni lekarze zapominaja np. tarczyca.
  Z calego serca polecam.

 • Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Prowadziła moją ciążę. Zlecała wszystkie badania jak należy. Sprawdzała badania. Żałuję, że nie pracuje już dla Grupy Lux Med. To wielka strata :(.

 • M

  Najlepszy lekarz ginekolog do jakiego trafiłam. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca wszystkie potrzebne badania. Nie bagatelizuje żadnych niepokojących obajwów. Odpowiada na wszystkie pytania pacjentki. Atmosfera w gabinecie zawsze miła, zawsze czułam się komfortowo. Mocno polecam.

 • M

  Pani Doktor prowadziła moją ciąże. Jest najlepszym lekarzem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Zleca wszystkie niezbędne badania. Niczego nie zaniedbuje. Można jej zaufać.

 • A

  Pani Doktor prowadziła moją ciąże do ok 20 tc. Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze. Doktor przyjmowała mnie w centrum na Grójeckiej - jedynie wyposażenie gabinetu mogło by być lepszej jakości, w porównaniu do innych placówek luxmed gabinet był słabej jakości. Samo badanie bezbolesne choć mogło by trwać trochę dłużej. Nie mam żadnych uwag poza tym że strasznie ciężko dostać się do Pani doktor po tym jak przestała przyjmować na luxmed. Z tego też powodu musiałam zmienić lekarza i dlatego też 4/5

 • Pani Doktor jest bardzo oddana pacjentkom, niezwykle cierpliwa i dobrze nastawiona. Leczę się już u Pani Doktor dość długo, nie mogłam zajść w ciążę, wreszcie się udało :) Gdy potrzebowałam pilnej konsultacji, to mogłam do p. Doktor zadzwonić, mimo znacznego przepełnienia jakoś znajdowała dla mnie czas. Polecam gorąco!