GABINETY KRASIŃSKIEGO

(2107 opinii)

Przychodnia założona przez trójkę przyjaciół, którzy postanowili swoją pasję dbania i promowania zdrowia kobiet rozwijać nie tylko w szpitalu, ale również poza nim. Proponujemy państwu kompleksową opi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

GABINETY KRASIŃSKIEGO

Krasińskiego 61/46

01-755 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 518...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia założona przez trójkę przyjaciół, którzy postanowili swoją pasję dbania i promowania zdrowia kobiet rozwijać nie tylko w szpitalu, ale również poza nim. Proponujemy państwu kompleksową opiekę w ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, diagnostykę ultrasonograficzną zgodnie z najnowszymi standardami, opiekę ginekologiczną w okresie dziecięcym, dojrzewania, prokreacji, około i pomenopauzalnym oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Holistyczne podejście uzupełniają najlepsi specjaliści z dziedziny ultrasonografii. Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym dostępnym na rynku, Voluson E8, który zapewnia obrazowanie USG 3D i USG 4D oraz kolposkop renomowanej marki Leisegang. Kadra medyczna przychodni składa się z wykwalifikowanych lekarzy i położnych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobywane w renomowanych warszawskich szpitalach. Stanowią oni gwarant najwyższej jakości świadczonych usług w przyjaznym i wyjątkowym otoczeniu, zapewniając wysoki poziom opieki medycznej. Przychodnia Gabinety Krasińskiego jest również w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek: 8:00 – 21:00
Wtorek: 8:00 – 21:00
Środa: 8:00 - 21:00
Czwartek: 8:00 – 21:00
Piątek: 8:00 - 21:00

Nasza oferta

-Kompleksowe prowadzenie ciąży
-Konsultacje ginekologiczne
-Konsultacje z zakresu ginekologii dziewczęcej
-Konsultacje diabetologiczne
-Konsultacje endokrynologiczne
-Konsultacje z zakresu endokrynologii ginekologicznej
-Diagnostyka przedciążowa i przygotowanie do ciąży
-Badania hormonalne
-Ocena jajeczkowania
-Kardiotokografia
-Hormonalna terapia zastępcza
-Antykoncepcja - dobór odpowiedniej metody
-Zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych Mirena, Jaydess, Kyleena
-Implant antykoncepcyjny (Implanon NXT)
-Badanie płodowego DNA we krwi matki test Panorama, Harmony
-Usg ciąży 3D i 4D
-Usg ciąży 11-13.6 tyg. + test PAPP-A
-Usg ginekologiczne
-Usg piersi, tarczycy, brzucha
-Usg stawów biodrowych u niemowląt
-Kolposkopia
-Pobieranie wycinków z szyjki macicy i sromu do badań histopatologicznych
-Wulwoskopia
-Holter ciśnieniowy
-Badania laboratoryjne (krew, mocz, posiewy, wymazy)
-Poradnia laktacyjna
-Ginekologia estetyczna

Nasz sprzęt

 • USG
 • USG 3D/4D Voluson E8
 • Kolposkop Leisegang 3 MVC
 • Kardiotokograf
 • Holter ciśnieniowy
 • Laser CO2
więcej

Zabiegi

 • Labioplastyka
 • Laserowa rewitalizacja pochwy
 • Laserowe leczenie nietrzymania moczu
 • Laserowa korekta blizny po nacięciu krocza
 • Plastyka wejścia do pochwy
 • Rekonstrukcja błony dziewiczej - Hymenoplastyka
 • Nacięcie błony dziewiczej - Hymenotomia
 • Laserowe usuwanie blizn
 • Laserowe usunięcie kłykcin z okolic intymnych
 • Laserowe usuwanie zmian skórnych z okolic intymnych
 • sono-HSG, badanie drożności jajowodów
 • holter ciśnieniowy
więcej

Badania

 • punkt pobrań krwi (czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-10:00, w pozostałych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją w celu umówienia)
 • punkt konsultacyjny (zapisy KTG)
 • Poradnia laktacyjna
 • USG ciążowe
 • USG ginekologiczne
 • USG piersi
 • USG tarczycy
 • USG brzucha
 • USG stawów biodrowych u niemowląt
 • holter ciśnieniowy
 • sono-HSG
 • cytologia
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Kornelia Zaręba konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor Kornelię. Pani Doktor szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, posiada szeroką wiedzę medyczną, przy czym jest serdeczną i ciepłą osobą. Badanie przeprowadza bardzo sprawnie, bezboleśnie. Gabinet czysty, z udogodnieniami dla pacjentek (dostępne wkładki, obecny bidet), recepcja uprzejma. Po długim poszukiwaniu pozostanę pod opieką Pani Doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Jarczak konsultacja ginekologiczna

  Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami! Mialam to szczęście trafić na wizyte do pani doktor. Nigdy do tej pory nie zostalam tak dokładnie zbadana, żaden z lekarzy nie wytłumaczył mi tak dokładnie mojego problemu i jakie mam opcje leczenia. Dawno nie widzialam tez takiej pasji I zaangażowania u lekarza. To jest naprawdę lekarz przez wielkie L, z ogromna wiedzą i doświadczeniem, a do tego dobry człowiek. To naprawdę w dzisiejszych czasach rzadkość.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Wieczorek Inny

  Lekarz prowadził moją ciążę po tym jak przeprowadziłam się do Warszawy. Był zaangażowany pomimo braku prowadzenia ciąży od początku. Poród odbył się bardzo dobrze, bardzo polecam Pana Doktora.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Łojek-Ozga prowadzenie ciąży

  Doktor Łojek-Ozga jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam. Miałam przyjemność prowadzić u niej ciążę. Od pierwszej wizyty do ostatniej czułam, że jestem pod najlepszą opieką i że mogę całkowicie zaufać pani doktor w najważniejszym okresie w życiu. Nie różnych portalach pacjentki pani doktor piszą:
  "Kochana pani doktor", "najlepsza z najlepszych", "mądra, empatyczna, ciepła" - to tylko niektóre z cytatów jej pacjentek, pod którymi i ja się podpisuję. W czasie wizyt pani doktor nie patrzy na zegar lecz na to czy pacjentka wie wszystko co powinna i jest rzetelnie przebadana. Ma ogromną wiedzę medyczną, którą chętnie się dzieli i ciągle rozwija, jak podkreśla, także dzięki rozmowom z pacjentkami. Darzy pacjentki ogromnym szacunkiem i wyrozumiałością. Dzięki temu łatwo się otworzyć i skonsultować wszystko co trzeba i podejmować najlepsze decyzje. Wizyty u pani doktor były dla mnie ogromną przyjemnością, zawsze czekałam na nie z radością. W trudniejszych momentach zawsze ufałam jej opinii i nigdy się nie zawiodłam. Jestem jej dozgonnie wdzięczna za opiekę nad moją ciążą. Jeśli będę miała szczęście być w kolejnej, nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Doktor nie tylko bada i leczy swoje pacjentki, ale dopinguje i wręcz walczy o ich zdrowie. Nawet odwiedza przed/po porodzie, jeśli rodzi się na Żelaznej :) Oby więcej było takich lekarzy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Adrianna Witkowska konsultacja ginekologiczna

  Na każde moje pytanie Pani udzielała złożonych i dokładnych odpowiedzi. Badanie przebiegło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze :)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Lewczuk Inny

  Dr Lewczuk to wysokiej klasy specjalista, który wyróżnia się ogromną kulturą osobistą. Wszelkie wątpliwości są natychmiast wyjaśniane. Poświęca pacjentce tyle czasu, ile rzeczywiście potrzeba. Precyzja, skrupulatność, dyskrecja. I mimo że na szczęście moja ciąża nie była problematyczna, to zawsze przez te 9 miesięcy regularnych spotkań kontrolnych, czułam się bezpieczna i zaopiekowania. Po porodzie w szpitalu sw Zofii, kiedy niezbyt dobrze znosiłam konieczność fototerapii w związku z żółtaczką syna i zapewne zbyt pochopnym telefonie mojego zatroskanego męża, doktor odwiedził nas na oddziale w czasie swojego dyżuru, co było niezwykle mile, zważywszy na zakaz wizyt kogokolwiek z zewnątrz. Bardzo to było budujące móc zobaczyć znajomą twarz ;)

  Gdyby było nam dane jeszcze raz oczekiwać potomka, to tylko pod skrzydłami doktora :) Dziękujemy!!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Jóźwiak USG I trymestru

  Bardzo polecam wizytę u Pana doktora. Świetne,pełne zrozumienia podejście do pacjenta. Podczas wizyty pacjent czuje się bardzo zaopiekowały, wszystko jest bardzo przejrzyście wyjaśniane, ma się również poczucie iż doktor posiada bardzo dużo wiedzy i doświadczenia więc od razu obdarza się go zaufaniem.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Krzysztof Jacko USG piersi

  Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Radzikowska konsultacja ginekologiczna

  Doktor to doskonały fachowiec z przyjaznym nastawieniem i dużym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Rębiś prowadzenie ciąży

  Pan doktor wykazuje się bardzo profesjonalnym podejściem i dużą kulturą osobistą. Odnosi się do każdej kwestii poruszonej podczas wizyty i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, pamięta swoje pacjentki, co daje poczucie indywidualnego podejścia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania