Ireneusz Walaszek, chirurg Szczecin

dr n. med. Ireneusz Walaszek

Chirurg więcej

39 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Kazimierska 4/2, Gumieńce, Szczecin
Centrum Medyczne Gumieńce (www.chirurg-reki.pl)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej o mnie: www.chirurg-reki.pl Edukacja medyczna Ukończyłem z wyróżnieniem Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, nast...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pourazowe
 • Przykurcz Dupuytrena
 • Łokieć tenisisty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kazimierska 4/2, Szczecin

Centrum Medyczne Gumieńce (www.chirurg-reki.pl)

Opinie

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce (www.chirurg-reki.pl) konsultacja chirurgiczna

Wspaniały lekarz, miły człowiek. Trafiłam do dr Walaszka z drugiego końca Polski. Dr postawił właściwą diagnozę i przeprowadził zabieg ręki, dzięki temu mam sprawną prawą dłoń, która po niewłaściwej ocenie złamania nie zamykała się i była niesprawna. Po operacji wszystko wróciło do normy. Pan doktor przyjmował pomimo pandemii. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za fachową pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne Inny

Trafiłam do doktora Walaszka z problemem pourazowym. Stan mojej ręki, po złamaniu kości śródręcza oraz osteosyntezie ośmioma śrubami korowymi, był niezadowalający. Po pierwszym zabiegu, z udziałem innego chirurga, pozostała dysfunkcja aparatu wyprostnego palca 3 i 4 oraz sztywność całej dłoni. Zostałam przyjęta na operację w Szczecinie. Otrzymałam profesjonalną pomoc doktora Walaszka, który bardzo umiejętnie usunął materiał zespoleniowy i wykonał tenolizę aparatu wyprostnego palca 3 i 4. Zabieg odbył się bez powikłań. Zarówno wizyta w gabinecie, czas na sali operacyjnej i wizyty kontrolne odbywały się w bardzo życzliwej atmosferze. Czułam, że jestem pod najlepszą opieka medyczną. Ręka wróciła do pełnej sprawności. Wykonuję wiele prac manualnych, plastycznych i gram na gitarze. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy! Serdecznie polecam dr n. med. Ireneusza Walaszka - chirurga, dla którego liczy się każdy pacjent.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne profesorskie konsultacje chirurgiczne

Gdyby każdy człowiek wypełniał swoje obowiązki z takim zaangażowaniem, zapałem i przygotowaniem merytorycznym, to ta nasza "przysłowiowa Japonia" zostałaby daleko za nami w tyle.A to nie wszystko. Kulturą osobistą i empatią Pan doktor mógłby obdzielić ogromną liczbę osób (np. cały oddział ortopedii na Unii Lubelskiej) - oczywiście bez jakiegokolwiek uszczerbku dla siebie samego. Chapeau bas Panie doktorze.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne przeszczep kości

Moj przypadek to 7 letni staw rzekomy nadgarstka,zbagatelizowany uraz przekształcił się w postępującej zwyrodnienie i ograniczona ruchomość nadgarstka.Mieszkam w Niemczech byłem u trzech specjalistów którzy jednoznacznie stwierdzili ze nadgarstek jest w stanie krytycznym i jedyne co się da z nim zrobić to wyciąć kilka elementów coś zrobić z nerwami żeby uśmierzyć ból i nadgarstek usztywnić... Takiej sytuacji nie brałem nawet pod uwagę.Im więcej czytałem na temat kości lodeczkowatej która w moim przypadku była zdewastowana tym bardziej traciłem nadzieje na odzyskanie sprawności.Az w końcu trafiłem do dr. Ireneusza, który podjął się rekonstrukcji nadgarstka.[kosc została pobrana z płaszcza biodrowego i wstawiona w nadgarstek).Calosc zakończyła się sukcesem, mogę teraz w pełni cieszyć się zdrowym nadgarstkiem i powrócić do sportu.Bardzo dziękuje Panu Ireneuszowi za podjęcie się tej skomplikowanej operacji...


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce (www.chirurg-reki.pl) staw rzekomy kości łódeczkowatej

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Walaszka, jakości wizyty i człowieka jakiego miałem przyjemność spotkać. Przed wizytą był stres ale podejście Pana doktora do pacjenta sprawiło że wszystko odpuściło. Na samym początku doktor wychodzi do pacjenta, wita w drzwiach, podaję rękę i zaprasza do gabinetu - niespotykane u lekarzy. Po zamknięciu drzwi dr przeprowadza wywiad i cierpliwie słucha pacjenta. Następnie zapoznaje się z przeniesionymi wynikami badań i tłumaczy dokładnie co nam się przydarzyło i wyjaśnia co dalej z tym możemy zrobić, jakie są za i przeciw, jakie są rokowania. Na wszystkie zadane pytania odpowiada, pokazuje na ekranie co jest nie tak i w jaki sposób zamierza nam pomóc, co chce zrobić żeby nas wyleczyć i sprawić żeby ręka już nie bolała. Nie ma żadnego pośpiechu, lekarz sam zachęca do zadawania pytań i udziela wszelkich i zrozumiałych wyjaśnień. Pan doktor naprawdę chcę nam pomóc i czuć że głęboko w to wierzy przez to i ja poczułem że wszystko ułoży się pomyślnie. Wcześniej z moim problemem byłem u 3 lekarzy ortopedów: nr 1 - zalecił abym oszczędzal rękę i dał L4 na parę dni, nr 2 - trafił z diagnoza i w zasadzie tyle, nr 3 - zdiagnozował i powiedział że to jest ponad jego możliwości i odesłał do chirurga reki. Dr Walaszek zaptoponowal konkretne leczenie i będzie walczył o moją prawa dłoń, za parę miesięcy trudna operacja. Jednak czuje ze moje zdrowie jest we właściwych rękach, wiem to. Lekarz od trudnych przypadków, z którymi inni nawet nie chcą podjąć rękawic...


J
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie Polecam pana adiunkta Walaszka, uwazam, że jest najlepszym specjalistą w zakresie chirurgii ręki ale przede wszystkim wspaniałą, empatyczną osobą, Aniołem.
Operacja ręki i efekty po zabiegu są zadowalające, rewelacyjne, nie wierzyłam, że jest to możliwe. Dziś, kilka miesięcy od zabiegu mam sprawną rękę, wróciłam do swoich zajęć, czuję się wspaniale, zniknęły dolegliwości bólowe.
Serdecznie polecam!


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Walaszek przeprowadził dwa zabiegi mojej stopy. Później przez dłuższy czas uczęszczałem do doktora na wizyty kontrolne. Bardzo się cieszę, że trafiłem pod jego opiekę. Czuć, że to lekarz z powołania.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne

W 2016 byłam operowana przez dr Walaszka - rekonstrukcja więzadła. Całe leczenie i sam zabieg, jak najbardziej w porządku. Sam przebieg wizyty również. Jeśli miałam jakieś pytania zazwyczaj bez problemu uzyskiwałam odpowiedź.
Niestety po mniej więcej roku trafiłam do dr z urazem drugiego więzadła - uszkodzone, ale nie operacyjne jeszcze. Zapytałam o możliwe sposoby leczenia w tym PRP. Odpowiedź była, że to kosztuje, dlatego mi nie bd tego proponował, choć mogłoby mi to pomóc. Rozczarowanie wielkie, dlatego że ocena na co mnie stać, a na co nie powinna należeć do pacjenta.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne guzek palca

Dr Walaszek niedawno operował mi palca. Wszystko przebiegło: szybko,sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Jestem dr bardzo wdzięczna, że pomimo tylu zajęć znalazł czas i zajął się moją ręką. Polecam, a Panu Doktorowi jeszcze raz dziekuje


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu artroskopia nadgarstka

Witam Pan Walaszek operowal mnie 18 lipca tego roku jestem już po jednej kontroli w Szczecinie teraz mam następna i mogę powiedzieć że takiego lekarza nie ma nigdzie gdyż specjalnie dla mnie Pan doktor przyszedł i zrobił mi operacje nikogo więcej nie operowal i żadnego innego lekarza nie chciał do mnie dopuścić gdyby nie Pan Walaszek nie wiem co miałabym dalej z tą ręką na razie jeszcze boli ale to dopiero miesiąc po operacji.... Polecam Pana Walaszka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej o mnie: www.chirurg-reki.pl Edukacja medyczna Ukończyłem z wyróżnieniem Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, nast...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pourazowe
 • Przykurcz Dupuytrena
 • Łokieć tenisisty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Powiązane wyszukiwania